Priobalne poslastice

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Gogo je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
Doduse nije samo zbog caja vec sto nisam jeo nista zivotinjskog porekla 12 meseci.
E ovo puno toga objašnjava (Sim.bez uvrede). Čovjeka je bog (ili što god da je,evolucija,alah...) napravio da bude mesožder, malo toga se promjenilo i usprkos evoluciji, nije da se bez mesa ne može, nije da ne postoje adekvatne zamjene za sve što nalazimo u životinjama, nije da ja nisam ljubitelj životinja (pored toga što imam 4 psa,mače, 2 papagaja i ženu  :D  jer ih sve volim) puštam i ribe nazad u vodu, zgrožavam se nad stvarima koje ljudi rade prema životinjama i prirodi, ali Sim. ja ipak jedem životinje, uživam u tome štoviše, a nekako mi to nije neprirodno kao činjenica da se neki sile odustati od toga. Svaka čast ako ni ne osjećaš potrebu, no ja mislim da mi je taj dio ljudskog aspekta još jako daleko od odustajanja jedenja životinjskog mesa.
Negdje u dubini mene se bori činjenica da jedenjem ubijam životinje ali još uvijek nadjačava ljudski instinkt.
Svaka čast ako si ga ti savladao ili pak toliko potisnuo da možeš bez toga, ja nemogu   :(

Gogo imas objasnjenje na PM da izbegnem offtopic
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Sim. pročitano i jasno, a i ja da se vrnem onda temi... šipak nevolim, ubi me žgaravica kad pijem čaj od šipka.Jedino kamilica, a što se tiče priobalnih poslastica najljepše me uspomene vežu za Gacku tamo je oko vode na sve strane bilo poslastica ovoga tipa...(slika će sve da kaže  :D :D :D :D)
 

Prilozi

  • janjetina.jpg
    janjetina.jpg
    249,2 KB · Pregleda: 138

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Gogo je napisao(la):
Sim. pročitano i jasno, a i ja da se vrnem onda temi... šipak nevolim, ubi me žgaravica kad pijem čaj od šipka.Jedino kamilica, a što se tiče priobalnih poslastica najljepše me uspomene vežu za Gacku tamo je oko vode na sve strane bilo poslastica ovoga tipa...(slika će sve da kaže  :D :D :D :D)

:drool: :drool: :drool:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Uživač je napisao(la):
Dobar "jaguar" Gogo!!! Jel bio špricer ladan?
Paaaa mi smo pivom zalijevali, domaći i rakijom, vino je bilo naše Baranjsko i pilo se čisto-da se ne kvari vodom :D

A te "jagure" smo dogovarali ono na brzake u pauzi za kavu, kaže konobar ajd vi donesite koju pastrvu pa ću vam ispeći... e sad obzirom da se pastrva pušta nazad, mi onda bolje dogovorili da on nama "okrene" jednu pastrvu od 30kg pa da se uredno pogostimo i dok smo se mi "namahali" i naš jaguar je bio pečen, poslije ga nastavili zalijevati pivom i vinom i tako 6 dana, red mahanja, pa red janjetine, pa red piva, pa janjetine pa mahanja... uh što je bilo teško
 
H

humphrey

Guest
Mixmaster je napisao(la):
Opet pokvari temu ovaj Simpson i njegova klapa.
Samo, da znate, opasan je ovaj čaj od šipka. Diže iz mrtvih, vraća sjaj u oči, regeneriše rane, stimuliše na sex, otvara apetit, razrađuje mozak, izoštrava sluh, čisti glasne žice... :dance:

Jel si ti citao bajke kada si bio mali?Hans Andersen,Guliverova putovanja itd Alisa u zemlji cuda? :D :D :D Ti se probudis u zemlji patuljaka? hahhaha
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Uvek se nađe neko da se "primi" na moje zajebancije. :hammer:
Humphrey, evo baš sad kuvam čaj od šipka. Ima opasan ukus, mnogo bolji od piva ili vina, a za razliku od pomenutih napitaka daje energiju, razmrdava polni organ, širi pluća, neutrališe stres, usporava starenje,.... :lol:
 
H

humphrey

Guest
Mixmaster je napisao(la):
Uvek se nađe neko da se "primi" na moje zajebancije. :hammer:
Humphrey, evo baš sad kuvam čaj od šipka. Ima opasan ukus, mnogo bolji od piva ili vina, a za razliku od pomenutih napitaka daje energiju, razmrdava polni organ, širi pluća, neutrališe stres, usporava starenje,.... :lol:

Kuvaj,kuvaj..nesto drugo ti kuvas :D,Narcis se udavio u refleksiji zar ne?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovih dana planiram da naberem i trnjine (valjda se tako zovu, nisam siguran). Onda ću, mešanjem sa šipkom, da dobijem čaj od koga ću da postanem bolji matematičar, govornik, pesnik, pevač, plivač, plesač..., a možda i ribar.
Šta misliš o tome, Humphrey? :wacko:
 
H

humphrey

Guest
Mixmaster je napisao(la):
Ovih dana planiram da naberem i trnjine (valjda se tako zovu, nisam siguran). Onda ću, mešanjem sa šipkom, da dobijem čaj od koga ću da postanem bolji matematičar, govornik, pesnik, pevač, plivač, plesač..., a možda i ribar.
Šta misliš o tome, Humphrey? :wacko:

ah obrati paznju posle toga kada u wc :D :D :D Hoces reci da si bolji ribar od mene?Hoces na crtu?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
humphrey je napisao(la):
ah obrati paznju posle toga kada u wc :D :D :D Hoces reci da si bolji ribar od mene?Hoces na crtu?

Humphrey, došli smo do moje omiljene teme. Posle ova dva pitanja koja mi upućuješ, vidim da razgovaram sa ribolovcem, a ne stjuardesom. Cenim to. Nisam znao da te muči to ko je bolji ribar. Hajde da premerimo to.

P.S. Možeš li da otvoriš temu za to, jer to nema baš toliko veze sa priobalnim poslasticama, kao što ja u šali napisah? Previše mi veruješ. ;)
 
Vrh Dno