Priobalne poslastice

H

humphrey

Guest
Mixmaster je napisao(la):
humphrey je napisao(la):
ah obrati paznju posle toga kada u wc :D :D :D Hoces reci da si bolji ribar od mene?Hoces na crtu?

Humphrey, došli smo do moje omiljene teme. Posle ova dva pitanja koja mi upućuješ, vidim da razgovaram sa ribolovcem, a ne stjuardesom. Cenim to. Nisam znao da te muči to ko je bolji ribar. Hajde da premerimo to.

P.S. Možeš li da otvoriš temu za to, jer to nema baš toliko veze sa priobalnim poslasticama, kao što ja u šali napisah? Previše mi veruješ. ;)
:D :D :D,moj atendant (Simpson,iz klape} tvoj?Ko bira mesto i nacin ?bez klenovi,babuske i  ostalih slinavaca riba ok? :D :D :D

 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Druze compshop ti imas najduhovitije doskocice koje sam ikada citao na musicarskim forumima :D :D :D :tbumb:. Predlazem ti da pored tog sto radis sad, razmislis gde bi taj humor mogao i da naplatis :yeswink: :bye:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
A i molim adminstratore da mu promene NICK jer odavno nije COMPSHOP  vec CAFFEESHOP  :hammer:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Djole je napisao(la):
A i molim adminstratore da mu promene NICK jer odavno nije COMPSHOP  vec CAFFEESHOP  :hammer:
Nemoj tako Djole, evo ove nedelje 3 komada bez PDV-a :)

i nije caffeshop vec IT caffe (ostalo nekih racunara, pa steta se baci)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Huphrey želi da se nadmeće sa mnom u mušičarenju. Fenomenalno! Odavno nisam čuo bolju mušičarsku ideju. Pravi sportista-oduševio me.
Nije kao neki izletnici koji idu u ribolov samo zbog čistog vazduha, piva, livadskih zabačaja i gayish druženja. Svaka čast, Humphrey!


Nego, to nema baš mnogo veze sa mažnjavanjem jabuka, šljiva, trešanja, kokošaka, petlova, divljih patana, prasadi...i ostalih priobalnih poslastica.
 
H

humphrey

Guest
Mixmaster je napisao(la):
Huphrey želi da se nadmeće sa mnom u mušičarenju. Fenomenalno! Odavno nisam čuo bolju mušičarsku ideju. Pravi sportista-oduševio me.
Nije kao neki izletnici koji idu u ribolov samo zbog čistog vazduha, piva, livadskih zabačaja i gayish druženja. Svaka čast, Humphrey!


Nego, to nema baš mnogo veze sa mažnjavanjem jabuka, šljiva, trešanja, kokošaka, petlova, divljih patana, prasadi...i ostalih priobalnih poslastica.


hahahahha rukavicu si dobio u lice,pevaj tico.....hoces reci da krades u ribolovu?(poslastice?)
Gayish druzenja?FC ? Da nisi u rektalnoj fazi? :D :D :D :D Zahvaljujem na pocasti blaster idi begaj more :D :D :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
humphrey je napisao(la):
hahahahha rukavicu si dobio u lice,pevaj tico.....hoces reci da krades u ribolovu?(poslastice?)
Gayish druzenja?FC ? Da nisi u rektalnoj fazi? :D :D :D :D Zahvaljujem na pocasti blaster idi begaj more :D :D :D

Humphrey, čim ti hoćeš da se nadmećeš sa mnom u mušičarenju, nema sad "ovo-ono" i "trte-mrte", a još manje "cile-mile". Počasti si zaslužio čim si pokazao sklonosti ka sportu. Gotovo, nema sad nazad. Danas si postao sportski ribolovac.

A ovo za krađu priobalnih poslastica je takođe zanimljivo. Sportski ribolovci u mom kraju ne kradu. Za nas su priobalne šljive, jabuke, višnje, trešnje, kupine...potpuno besplatne i sami vlasnici istih se nimalo ne protive kada uberemo po koji zalogaj (već sam pisao o tome). Dobro, malo sam preterao sa kokoškama, petlićima i prasadi, ali ne treba propustiti situaciju kada dobar pevac - stambolija odluta i izgubi se u priobalnoj džungli. Tada samo treba spasiti dobar hackle od lisica i jastrebova ;).
 
H

humphrey

Guest
Mixmaster je napisao(la):
humphrey je napisao(la):
hahahahha rukavicu si dobio u lice,pevaj tico.....hoces reci da krades u ribolovu?(poslastice?)
Gayish druzenja?FC ? Da nisi u rektalnoj fazi? :D :D :D :D Zahvaljujem na pocasti blaster idi begaj more :D :D :D

Humphrey, čim ti hoćeš da se nadmećeš sa mnom u mušičarenju, nema sad "ovo-ono" i "trte-mrte", a još manje "cile-mile". Počasti si zaslužio čim si pokazao sklonosti ka sportu. Gotovo, nema sad nazad. Danas si postao sportski ribolovac.

A ovo za krađu priobalnih poslastica je takođe zanimljivo. Sportski ribolovci u mom kraju ne kradu. Za nas su priobalne šljive, jabuke, višnje, trešnje, kupine...potpuno besplatne i sami vlasnici istih se nimalo ne protive kada uberemo po koji zalogaj (već sam pisao o tome). Dobro, malo sam preterao sa kokoškama, petlićima i prasadi, ali ne treba propustiti situaciju kada dobar pevac - stambolija odluta i izgubi se u priobalnoj džungli. Tada samo treba spasiti dobar hackle od lisica i jastrebova ;).

Uuh,ok na crtu na prolece hahahha,neko drugi bira vodu,pastrmka,lipac salmonidi moze,stuja ok,slinavci ne.....ok?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Evo, ja predlažem "SURVIVOR" takmičenje. Odabraćemo jedno mesto i ponašaćemo se kao oni ludaci na Discovery-ju. Moraš da preživiš od svog ulova, bez obzira na vrstu ribe. Imaš pravo da ga jedeš ili menjaš sa nepoznatim ljudima, ali nemaš pravo da kradeš paradajz, krompir ili tikve, niti da bereš besplatne priobalne poslastice. To mora da traje bar 3 dana.
Ništa ne brini, ja ću uvek biti blizu, da te spasim da ne umreš od gladi ;), ali za to ću dobijati duple poene. Očekujem ubedljivu pobedu, uz tvoj komentar "Hvala, spasioče." :hammer:

Mnogo dobar ovaj Ali-Foreman razgovor. Ovakvo mušičarsko nadmetanje je toliko zanimljivo da bi ga obavezno trebalo snimiti i prikazati u nekoj TV emisiji. Ja imam svog kamermana, a ti, Humphrey, nađi jednog za sebe.
Samo, moraćeš da dođeš negde blizu Niša, jer ja ne planiram da letim avionom zbog ribolova i tvog izazova. Ima ovde i pastrmki i klenova i štuka, sasvim dovoljno da nahranim i sebe i tebe ;).


OFFTOPIC!
 
Vrh Dno