RASINA -musicarski revir-

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
20161101_130634.jpg

20161101_130421.jpg

Evo neka slika jednog potoka koji sacinjava Rasinu.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Samo ga ti čačkaj pa kad te razapne među one bukve.... Begaj ne prilazi!!!!!!
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Kad bi isao jednom samnom i kad bi video kakva je to suma i kakva je to divljina sve bi ti bilo jasno.
Ne jurim ja i ne trazim divlje zivotinje, sklanjam se ja od toga. Pogotovo od medveda, nego nekako nam se uvek poklope putevi, verovatno zato sto idem tamo gde retko ko zalazi a on trazi bas takve terene.
Sutra ujutru idem opet, ovaj put idem u deo koji duze vreme planiram da posetim. Jedva cekam...
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Nisam hteo da ga budim...
Zao mi samo sto sam izgubio fotoaparat, ispao iz dzepa dok sam se pentrao po stenama...
Juce sam bio uz recicu koja ide sa vrha Zeljina, pa sam se odvojio i peo se uz planinu... Pecine, kanjon, stene, cuda...a tek suma...
Prasuma klasicna, smreke metar u precniku, visoke jbm li ga koliko... A tek bukve... svaka ima ovakvu krosnju...

 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
2i237ls.jpg


Vecina ljudi kad se penje na planinu ide putem i izadje do vrha i onda vidi samo vrh, lepo je i to ali je ovako bolje...
Kad se penjes kroz srce planine mnogo je sadrzajnije planinarenje...
KAd sam se vratio gledao sam neke sisteme za navigaciju, a onda sam provalio aplikaciju koja na telefonu pokazuje tacnu lokaciju, tacnu putanju kuda se kreces i to sve na google earth... Meri i visinsku razliku, predjenu razdaljinu, brzinu kretanja itd...odlicna aplikaija koja menja uredjaje od 30-40 000 din...I sto je najvaznije radi bez neta, znaci samo ukljucis GPS... Geo Tracker se zove
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Danas odlican ribolov na Rasini, mali video od danas...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Qq6iW_V8yh8&feature=youtu.be[/youtube]
 
Vrh Dno