RASINA -musicarski revir-

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Obratite paznju na kidanje na kraju klipa, na snimku se ne vidi ali preko kilo je bila...
Nisam lepo namestio kamericu zato nema kako ih otkacinjem i oslobadjam... Bice drugi put
 

zeljko88

Newbie
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruke
5
Broj reagovanja
0
Koji deo Rasine je u pitanju?
Ne mogu da skontam o kom delu se radi na osnovu snimka iako odlično poznajem reku.

Bravo za ulove!
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Musicarski revir je u pitanju.
Deo reke je rezervisan samo za musicare i sve sto se uhvati mora da se vrati, revir je pod 24h nadzorom ribocuvarske sluzbe.
Ovo je deo u Plesu ispod ribnjaka salus
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.149
Broj reagovanja
129
Lokacija
Kruševac
Milan VB je napisao(la):
Obratite paznju na kidanje na kraju klipa, na snimku se ne vidi ali preko kilo je bila...
Nisam lepo namestio kamericu zato nema kako ih otkacinjem i oslobadjam... Bice drugi put
To je ona Darkova?
 

zeljko88

Newbie
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruke
5
Broj reagovanja
0
Znam da je pod nadzorom ribočuvarske službe jer sam ja deo nje, kao volonter. Upecao sam ja većinu tih riba i neozledjene vratio. Ali meštani... Malo je ribolovaca na Rasini, a ribolovci su najbolji ribočuvari.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Bravo Milane i hvala na klipu. Reka koja mi je u srcu dan danas.
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Ove godine je tanko bilo sto se tice ribolova. Evo par slika potoka koji prave Rasinu...
ETFXfyf.jpg

DbfYSt8.jpg

suQCcCi.jpg

EG7kcLP.jpg

krEGsyy.jpg

FQD0m1x.jpg

GKsIzxv.jpg

 

tfilip98

Junior member
Učlanjen(a)
01.03.2018.
Poruke
47
Broj reagovanja
1
Lokacija
Lepenac
Pozdrav ljudi. Ja sam novi član sajta. I novi mušicar koji će uskoro od Boga zdravlja upisati svoj prvi izlazak sa musicarskom opremom. Je li otvorio neku sezonu na Rasini? 😁
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
U banji je trenutno pola metra snega...A gore na planini sigurno vise... Polako, bice vremena za pecanje
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Ovih dana sam slucajno naletao na par snimaka od letos na koje sam totalno zaboravio. Brzinski sam izmontirao i eto jednog lepog videa da nam zagolica mastu i pripremi na ono ste nas tek ocekuje.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wdDCKG5oBFY&feature=youtu.be[/youtube]
 

tfilip98

Junior member
Učlanjen(a)
01.03.2018.
Poruke
47
Broj reagovanja
1
Lokacija
Lepenac
Prelepo Milane, vidi se da su ribe zdrave i borbene. Na koje nimfe najbolje radi?
Ja sam početnik, trudiću se da izlazim što više na vodu, verovatno ćemo se i videti nekad.
Naravno od Boga zdravlja.  :)
 
Vrh Dno