reka Resava

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
charuga je napisao(la):
Resava je u februaru 2016 prebačena u cev od 100 cm, a Kločanica u cev od 60cm. Jula 2015 sam gledao radove. Na 7-8 km toka sam upecao 2 (DVE!!!) pastrmke, moj rođak jednu. Zato me malo čude ovi komentari, deluju kao vremeplov, ne znam koliko su aktuelni.
Ja mini HE nisam video jer nisam ni zeleo to da gledam, da li je pocela sa radom i kad takodje ne znam,  pisem samo ono sto sam video i to moze da proveri svako... A da sam se u Julu 2016. lepo napecao na Resavi, jesam ! [emoji6]

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

чаруга

Junior member
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruke
61
Broj reagovanja
11
Kad na temu o preusmeravanju male reke kao što je Resava u cev od 100cm i još manje Kločanice u cev od 60 cm pročitam ovakvu reakciju...

Šta reći... Transfer blama?

Sa ovakvim "surovim" zašitnicima voda, jadno nam se piše.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
charuga je napisao(la):
Kad na temu o preusmeravanju male reke kao što je Resava u cev od 100cm i još manje Kločanice u cev od 60 cm pročitam ovakvu reakciju...

Šta reći... Transfer blama?

Sa ovakvim "surovim" zašitnicima voda, jadno nam se piše.
Ti si se bas uhvatio za cev druze??? Moras malo bolje da citas sta ko pise pa tek onda da stavljas sve u isti kos... [emoji6]

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

чаруга

Junior member
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruke
61
Broj reagovanja
11
89kobra je napisao(la):
Ti si se bas uhvatio za cev druze??? Moras malo bolje da citas sta ko pise pa tek onda da stavljas sve u isti kos... [emoji6]

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Kako te, bre nije sramota da objaviš ovakvu baljezgariju, kad ionako nećeš prstom da mrdneš, kamoli da pomogneš nekome ko bi da sačuva ove očerupane reke i potoke za tvoju decu?

I otkud ti ideja da smo mi drugovi. Moj ne zaslužuješ da budeš.

A što se čitanja - ne traba ti. Možeš i slike da gledaš. A i ne moraš da vidiš ono što ne želiš. HRABRO.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Prvo, ja niti sam pomenuo Klocanicu, niti sam pomenuo MHE niti sam pominjao bilo koje cevi osim onih ispod Strmostena u kanjonu prema Despotovcu. O MHE sam cuo da se gradi pa me odlazak do rampe i iznad nije zanimao. Pisao sam o ribnjacima i ubijanju ribe strujom. Za pametnog dosta! A vidim zastitio si reku isto koliko i ja !!! [emoji23]
Obicno me nije sramota ako za nesto nisam kriv, a da me prozivaju i da mi stavljaju reci u usta koje nisam izgovorio, to nece moci !!!

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

чаруга

Junior member
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruke
61
Broj reagovanja
11




Obratiti pažnju na VELIČINU reke pre nego što je reka oteta i propuštena kroz cevovod.
Šta će ostati kad proradi?!?
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
charuga je napisao(la):




Obratiti pažnju na VELIČINU reke pre nego što je reka oteta i propuštena kroz cevovod.
Šta će ostati kad proradi?!?
Ja to znam nema potrebe ti da mi objasnjavas !!!

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

чаруга

Junior member
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruke
61
Broj reagovanja
11
U Srbiji se sprema otimanje vode iz preko 300 vodotokova, pretežno manjih.

Kada vaša reka dođe na red, biće kasno.

(Izvinjavam se svima što su morali da čitaju redove ovog "junaka", kome je tastatura brža od pameti. Takođe, zamolio bih moderatore, da očiste temu od njegovih postova. Resava to ne zaslužuje. Hvala.)
 
Vrh Dno