reka Resava

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:672157-Kilovati-pod-velom-tajne

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Evo jos jedna se sprema ispod rudnika u Stenjevcu [emoji17]

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Charuga , Kobra je Jagodinac i tu mi je da se nađe i dobru i u zlu. Ako  '' nešto '' iskrsne ovaj dobri Kobra je

uvek tu. Međusobno ratovati  a ljudi sa istim ciljem je nedopustivo.

Pogrešnu osobu si napao, tu će biti ako nešto zatreba oko  borbe za  reke, potpisujem. :tbumb:

 

чаруга

Junior member
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruke
61
Broj reagovanja
11
Mafke, mislim da si pogrešio osobu "koja prdi dok je krstiš". Tebe sam pitao, valjda još na prvoj strani, jer me zanimalo imaš li skorašnje informacije o uticaju mini HE. Prosto me interesovalo jer ne znam koliko je uticaj i šta se zbilo posle februara 2016. Ko se sam prozvao, promašio koordinate(?!?) ali zato upozoravao na pažljivije čitanje - piše.

89kobra je napisao(la):
Ja mini HE nisam video jer nisam ni zeleo to da gledam, da li je pocela sa radom i kad takodje ne znam,  pisem samo ono sto sam video i to moze da proveri svako... A da sam se u Julu 2016. lepo napecao na Resavi, jesam ! [emoji6]

Evo, tumači sam, da li ovo pomaže našim rekama ili ne?!? (citiram post, ne zanima me autor, niti me je zanimao, bez obzira na njegovo zanimanje za mene).

Samo mi nije jasno kome ovo ide u prilog?!?

I za kraj - ono što ponavljam i sebi sam dosadio - sve vreme se trtlja o pokvarenim telefonima, samo o jednoj, važnoj temi ne - šta je bilo s Resavom i šta će biti na još nekoliko stotina sličnih mesta. Ako je kobri to bio cilj, izgleda je uspeo. Ja mu više neću kvarirti trud.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
charuga je napisao(la):
Mafke, mislim da si pogrešio osobu "koja prdi dok je krstiš". Tebe sam pitao, valjda još na prvoj strani, jer me zanimalo imaš li skorašnje informacije o uticaju mini HE. Prosto me interesovalo jer ne znam koliko je uticaj i šta se zbilo posle februara 2016. Ko se sam prozvao, promašio koordinate(?!?) ali zato upozoravao na pažljivije čitanje - piše.

Evo, tumači sam, da li ovo pomaže našim rekama ili ne?!? (citiram post, ne zanima me autor, niti me je zanimao, bez obzira na njegovo zanimanje za mene).

Samo mi nije jasno kome ovo ide u prilog?!?

I za kraj - ono što ponavljam i sebi sam dosadio - sve vreme se trtlja o pokvarenim telefonima, samo o jednoj, važnoj temi ne - šta je bilo s Resavom i šta će biti na još nekoliko stotina sličnih mesta. Ako je kobri to bio cilj, izgleda je uspeo. Ja mu više neću kvarirti trud.
Odjebi ti od Kobre u sirokom luku.
Ti si za mene DVO -cevka.
DVO zato sto si na Resavi upecao dve ribe, a cevka zato sto si se uhvatio za cevke od 100cm i 60 cm [emoji23]. Idi glumi Boska Buhu po Resavi ili Betmena a moje ime ostavi na miru, zadnji put ti kazem !!!
Ljudi kao ti kod mene izazivaju samo bol u mosnajama. [emoji23]

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

чаруга

Junior member
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruke
61
Broj reagovanja
11
Ko o čemu - geyaci o dvocevkama... Čudno kako sklonosti izbijaju tamo gde ne treba.
Aj sad i na javnom - okani me se.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
charuga je napisao(la):
Ko o čemu - geyaci o dvocevkama... Čudno kako sklonosti izbijaju tamo gde ne treba.
Aj sad i na javnom - okani me se.
E sad necu tek cu da te jasem [emoji23]
Pravim ti bistu na Resavi da te ljudi prepoznaju jer si slikao cevke [emoji23]

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
ON JE SLIKAO CEVKE PRE TRI GODINE !!! [emoji23]

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Momci, aj smirite strasti. Kao sto je mafke rekao, suludo je da se svadjate oko necega gde svi imamo isti cilj.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
oholi je napisao(la):
Momci, aj smirite strasti. Kao sto je mafke rekao, suludo je da se svadjate oko necega gde svi imamo isti cilj.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Brate kako kad je neko nedokazan? Zaobisao sam ga kulturno i on opet ispisuje moje ime. Ali eto postaje mi zanimljiv cak i vise nego Milan Impa [emoji23]
Pazi ja mislim da decko nema redovan sex pa iz njega izbijaju frustracije.
Ja mislim da je najbolje da mu otvoris temu "Cevke" pa da me zaobidje sa svojim haluscinacijama Boska Buhe i neka gleda svoje slike. Tako cemo postedeti ostale ovog nemetnutog cirkusa od strane doticnog.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Kobra, znam da nije lako iskulirati kad ti neko ide na zivce al trebalo bi to obojica da uradite.... Realno resavu su usrali al to nije razlog dda im se dopusti i ostale da useru

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
oholi je napisao(la):
Kobra, znam da nije lako iskulirati kad ti neko ide na zivce al trebalo bi to obojica da uradite.... Realno resavu su usrali al to nije razlog dda im se dopusti i ostale da useru

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Naravno da ne treba dozvoliti unistavanje bilo koje reke, to sto je uradjeno na Resavi je cist kriminal vrha drzave i vlasti u Despotovcu, ljude su doveli pred svrsen cin niko nije znao za taj projekat samo su poceli da grade, zato je valjda i izostala reakcija naroda ! Mada mnogi obicni ljudi na to gledaju kao "pa sta imacemo struju"! Mi ribolovci, ekoloska udruzenja , ljubitelji prirode gledamo to pravim ocima. Sve je uradjeno planski, prvo je poceo krivolov, sada verujem da je tadasnjoj ribocuvarskoj sluzbi bilo zabranjeno da cuva reku, tako su sklonjeni ribolovci i projekat je mogao da se realizuje !!!


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Vrlo moguc scenario ;(

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

чаруга

Junior member
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruke
61
Broj reagovanja
11
Meni je glupo da pokazujem prstom, ali na slikama (bar jednoj) se vidi da su se radovi izvodili u zaštićenoj zoni prirode (možda ne piše tim rečima,ali na slici se vidi formalni naziv). Teško je slikama dočarati da su kilometri cevovoda već bili položeni. Slikao samo one delove koji nisi bili zatrpani. Većina tog kanala sa cevima se prostirala kroz zaštićeno prirodno dobro... Čak su i tablu stavili IZA početka zaštićenog prirodog dobra. Dakle, za Resavu je skoro pa bilo kasno. Jedino rešenje je da se sve to isključi, što je teže nego zasustaviti radove na početku. Ono što je sada važno, je što su druge reke na meti.

Što se tiče snage od 1.5 MW, to je smešno. To je za 3000 domaćinstava, i to samo ako nemaju klima uređaj. Dakle, to je klanje vola za tri kile mesa.

Da je više ljudi videlo ove sllike, kao i da se više znalo za lokalnu inicijativu u Pirotskom kraju, možda bi se na protestu za sprečavanje uništavanja Temske okupilo i više od 500 ljudi (koliko razumem, ideja je da se i Temskoj tunelom oduzme voda).

Još pre mesec dana je počela da pristiže mehanizacija na Crnicu. Table nije bilo nikakve. Još uvek nije jasno šta se radi, ali čim budem imao ikakve informacije, iole proverene javljam.

Siguran sam da ovo čita još neko ko nije bot, niti je sklon da okreće pogled u stranu. Ne znam tačno čemu ovo služi, ali može da pomogne da naslutimo šta se sprema mnogim našim rekama, kao i svima kojima je do tih reka stalo.
 
Vrh Dno