Reka uspomena

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
And counting  :p :doh:
Bice, nemojte da gubite poverenje u nas! Ja insistiram da to bude najbolji moguci software i problem je da se sve to uglavi. Mogao sam da stavim neko govno od galerije i sta onda, imamo galeriju, jao sto je to lepo.....ali nije. Tako sam ugurao najbolji sw za forum i za sajt i sve radi ko pucka. Zato strpljenja za galeriju!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Pre neki dan sam poceo da listam stare sveske i vezbanke iz srednje skole. Odlusevio me jedan rad pisan u drugoj godini srednje skole. Pisao sam neku temu o filozofiji zivota, a sastav zavrsio zakljuckom koji je pisan pod uticajem posledjih reci iz filma. :)
Eventually, all things merge into one, and a river runs through it. The river was cut by the world's great flood and runs over rocks from the basement of time. On some of the rocks are timeless raindrops. Under the rocks are the words, and some of the words are theirs.
I am haunted by waters.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
http://www.allposters.com/-sp/A-River-Runs-Through-It-Posters_i937374_.htm

Ima jos tri lepa postera.
 

ivandrago

Senior member
Učlanjen(a)
18.10.2006.
Poruke
109
Broj reagovanja
0
Like many fly fisherman in western Montana where the summer days are almost Arctic in length, I often do not start fishing until the cool of the evening. Then in the Arctic half-light of the canyon, all existence fades to a being with my soul and memories and the sounds of the Big Blackfoot River and a four-count rhythm and the hope that a fish will rise. Eventually, all things merge into one, and a river runs through it. The river was cut by the world's great flood and runs over rocks from the basement of time. On some of those rocks are timeless raindrops. Under the rocks are the words, and some of the words are theirs. I am haunted by waters.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
pedjabg je napisao(la):
http://www.allposters.com/-sp/A-River-Runs-Through-It-Posters_i937374_.htm

Ima jos tri lepa postera.

Imam ja taj poster.Ova sličica sa strane je slikana na vratima moje ribolovačke sobe.Ako si zainteresovan dođi pa ga fotokopiraj.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Nadam se da nije ovaj poster
http://www.allposters.com/-sp/Brad-Pitt-Posters_i339660_.htm
Veoma bi se zabrinuo da jeste! :bye:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
dr.lucky je napisao(la):
Nadam se da nije ovaj poster
http://www.allposters.com/-sp/Brad-Pitt-Posters_i339660_.htm
Veoma bi se zabrinuo da jeste! :bye:

Koji derpe  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Da nije napravio dete Andjelini mislio bih da je stvarno zastranio ::)
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D :D :D
Zeko, sta mislis da na'vatamo ova dva balavandera, pa da ih nag.z.m.? ???
??? :smoke:
Pa kako zamisljate tako dobar film bez derpea? (A tek Drinu! Izvinjavam se ko se prepoznao)
A ovamo se svi nesto identifikuju sa tim likom!!!  :hammer: A sta je lik? Prvo po-po-po? ... pojava, pa onda ka-ka-ka? ... karakter! I to zdruzeno!
Ja stalno pricam "Norman, pa Norman" ali niko ne reAguje, svi nesto "Pol ovo, Pol ono!".
A poster - derpe!?
Majku mu!!! Koji dvostruki standardi?! :nowink:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Deca,Peđa,nije im za zamjeriti.Neiskustvo.Ali shvetit će s godinama.I nije taj poster,Dr,nego ovaj sa strane.S onim ludim zabačajem.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
pedjabg je napisao(la):
:D :D :D
Zeko, sta mislis da na'vatamo ova dva balavandera, pa da ih nag.z.m.? ???
??? :smoke:
Bogami Pedja to od tebe nisam ocekivao! Kad budeo ono okupljanje ja cu da ponesem motku ko Simps, ali za samoodbranu, ako pokusas nesto oko mog dupeta  :bleh: :hammer: :poke:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Kakvo dupe!!! Mozes samo da nas zelis! Pogresno si ubacivao slova! :D Mislio sam da vas nagazimo, jel' tako Zeko? E, Zeko, kakvi su mladi! Jos cemo ispasti nastrani.  :D
Kad budete dolazili na to okupljanje, izgledacete ko chobani s tim motkama; doduse, nekima to moze i lepo da stoji, a drugimai ni to prerusavanje nece pomoci, jer od cobanske miljenice do chobanina je dug put i nikakva maska ne pomaze!
Izvinjavam se moderatoru i necu vise, ovo stvarno nema veze s "Rekom uspomena", mojim zimskim favoritom i celogodisnjom meditacijom.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Pedja s obzirom da nosis sandale i carape znam da si nastran :D :naughty:
A za motku sam se zezao ja nisam agresivan ko neki!
Shala mala!
Moderator ako oce nek obrise ovo, ali moro sam da odgovorim Pedji bilo je jace od mene ;)
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Pa jesam nastran, ali na fini nacin. Suptilno.  :D
A priznajem da volim da nosim sandale - muske, naravno, sa sve soknama, nikad belim.
Neke od tiih tradiciionalnih stvari koje su ugodne cine mi veliko zadovoljstvo. Sandale su  mi nekako i ugodnije leti, ali i neki odraz ranijih, mnogo jednostavnijih, iskrenijih, humanijih i postenijih vremena, kad se ipak jasnije razaznavalo gde je kome mesto, ni pocemu drugom nego po ljudskosti.
E bas serendam...
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
E ba[ ne serendaš!
Ta vremena su zaista bila takva,pokoj im duši.I ovi klinci i neznaju kako je nekad bilo,uskraćeni su za mnogo,mnogo toga.Zamisli sve te vode od Vardara pa do Triglava...Uh jebote.Sve te "reke uspomena"!Ja sam mnoge posjetio_Odrastao na ušću Une u Savu...Samo kad se sjetim,beše nekad...I tačno se znalo gdje je kome mjesto.
Al sandale i čarape,Peđa...
 
Vrh Dno