Rio Euro nymph

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Je l probao neko, koliko olakšava nimfarenje i da li je dozvoljeno na takmičenju kod nas?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Dozvoljen je, al nista spec. Ima neuporedivo boljih kanapa

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Dosta ljudi je razocarano sa ovim kanapom. Meni je npr Sunray extra.Oholi je valjao svojevremeno.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Sunray je najbolji sto sam probao.... Imacu od ove firme za stapove jedan kanap do pre svetskog...  Trenutno pregovaram sa njima da vidim dal bi se otvorili da nam svima daju po nesto.... Bar kanape.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Razmatrao sam i Airflo za istu namenu ali sam ipak naručio Rio, pa kakva god da bude...


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Nije mi jasno čime neko nije zadovoljan kod kanapa za euro nimfing kad on jedva da izađe 1-2m sa čekrka? Šta tu može da ne valja?
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
Baki-Pa je napisao(la):
Nije mi jasno čime neko nije zadovoljan kod kanapa za euro nimfing kad on jedva da izađe 1-2m sa čekrka? Šta tu može da ne valja?
Slazem se sa tobom. Nas trojica Krusevljana koristimo najjeftiniji Hends ( 20-ak eura) i nismo nasli zamerkre
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ja od 2015-te koristim Rio Euro nymph... Ne nađoh mu manu, ali ako Marić kaže da ne valja moraću da ga bacim i nađem neki bolji
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
I, da, po čemu su neki drugi level kanapi širine 0,55mm bolji, po čemu se uopšte razlikuju? Ja koristim i Vision ultra light nymph i ne vidim nikakvu razliku... Oholi?!?


Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Ima boljih. Daleko.
A razlog za to sto je bolji je sto kad mibtreba uz ceo predvez sa tipetom i jedno par metara kanapa van stapa a direktno nimfarenje. E tad se vidi razlika.... To sa metar kanapa van stapa moze sa bilo kojim kanapom malih klasa da se odradi....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Milanče je napisao(la):
I, da, po čemu su neki drugi level kanapi širine 0,55mm bolji, po čemu se uopšte razlikuju? Ja koristim i Vision ultra light nymph i ne vidim nikakvu razliku... Oholi?!?


Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Mito, verujem da je odsustvo tezine kanapa presudno. Oni koji tezinu svedu na minimum imaju prednost. Sunray ima upravo to.... Skoro da ga covek ne oseca. A opet i suvu za nuzdu bacam sa njim. Onaj deo od vrha stapa do vode je mnogo ravniji nego sa ostalim kanapima....samim tim osetljiviji je sistem

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Oholi koje si euro nymph kanape osim Sunray koristio i koliko dugo da bi uopšte mogao da ih porediš?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
ma sta pricate... kakav kanap za direktno nifarenje, naj obicniji Shooting Line . Izmislile velike konpanije da uzmu pare  :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Milanče je napisao(la):
Oholi koje si euro nymph kanape osim Sunray koristio i koliko dugo da bi uopšte mogao da ih porediš?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Mito,
Hanakov kanap,rio nymph jedan kod drugara u cg ne znam koji i probao sam shooting line...  Probao sam ih po jednom... Verovali ili ne shooting line i to kineski je jos i najbolji.
Probao sam ih po jednom....al dovoljno da znam da su dosta gori od sunray.

Jel ti treba vise od jedne voznje da skapiras da je jugo govno?
Meni ne treba. Znam sta hocu od kanapa pa mi treba vrlo malo da ga procenim.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
oholi je napisao(la):
Jel ti treba vise od jedne voznje da skapiras da je jugo govno?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Nisi me ubedio a i nemaš nijedan argument. Što se Juga tiče ovo je kao da po jednom probaš tri Yuga 45: beli, crveni i trula višnja. I kažeš beli je govno a crveni je najbolji (što i objektivno znaju i tvrde svi sadašnji i bivši ponosni vlasnici crvenih Yuga)  :D
 
Vrh Dno