Rio Euro nymph

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Ivke za cenu si u pravu, za velicinu reka da....samo takmicari mogu imati max dve duzine stapa za predvez plus tipet. Kod rekreativaca je ta razlika nebitna i za prosecnog musicara normalno da je bolje da da 20e.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

viktorioks

Newbie
Učlanjen(a)
23.11.2016.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
Ivke za cenu si u pravu, za velicinu reka da....samo takmicari mogu imati max dve duzine stapa za predvez plus tipet. Kod rekreativaca je ta razlika nebitna i za prosecnog musicara normalno da je bolje da da 20e.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Sto dovodi do zakljucka da kanap nije bitan
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
viktorioks je napisao(la):
Sto dovodi do zakljucka da kanap nije bitan
Sto dovodi do zakljucka kako kome. Ako si takmicar itekako jeste. Za sve ostale nije toliko.
Bitan je koliko i cekrk od 200e na potoku

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
oholi je napisao(la):
Sto dovodi do zakljucka kako kome. Ako si takmicar itekako jeste. Za sve ostale nije toliko.
Bitan je koliko i cekrk od 200e na potoku

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Konstatovali smo da vi takmicari pecate na malim rekama i na duzinu stapa, uz predvez od max 6 metara ili ti dve duzine stapa, musicarska struna sluzi, bukvalno , za ukras.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
ivke037 je napisao(la):
Konstatovali smo da vi takmicari pecate na malim rekama i na duzinu stapa, uz predvez od max 6 metara ili ti dve duzine stapa, musicarska struna sluzi, bukvalno , za ukras.
Konstatovao si...
Sta cemo za svetsko?  Sta kad se ode npr u cg na lim na neko takmicenje? Ivke nije samo srbija interesantna. Meni licno je taj kanap mnogo pomogao..  Za ostale me ne zanima. Na visocici  prosle god mi je mnogo znacio. A tamo samo sa 6m predveza plus tipet na mnogim mestima nije dovoljno. Zato sam tamo pecao na vecim daljinama, polupoplasenu ribu. 

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Naravno da treba. Najlepse je pecanje suvom. Misicarenje je mnogo vise, upravo kad se peca malo dalje i to suvom....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
oholi je napisao(la):
Naravno da treba. Najlepse je pecanje suvom. Misicarenje je mnogo vise, upravo kad se peca malo dalje i to suvom....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Onda vezbaj te!!!
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Ja za tu svrhu koristim upredeni predvez koji sam sam pravio duzine 7-8m ,nema memoriju nimalo a ima lepu tezinu za kontrolu voznje , upreden od monofila 0.23, savrseno lovim njime  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Ivke ko kaze da ne vezbamo,?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Milanče je napisao(la):
Nisi me ubedio a i nemaš nijedan argument. Što se Juga tiče ovo je kao da po jednom probaš tri Yuga 45: beli, crveni i trula višnja. I kažeš beli je govno a crveni je najbolji (što i objektivno znaju i tvrde svi sadašnji i bivši ponosni vlasnici crvenih Yuga)  :D

Pa Profo ako je beli 45 ca onda je govno u odnosu  a crveni koji je 65 ca npr ;) sto se tice kanapa Sunray prezadovoljan sam. Jeftiniji je od Rio kanapa i izdrzljiviji eno ga moj ko nov. Pod broj dva cinjenica jeste da kad pecamo na duzinu stapa svejedno ti je jer je obicno to samo monofil i tipet al kad treba negde da malo dalje zabacis nimfu e tu me je kupio. Stoji kao strela tj kao moj. E sad sto vama vuce malo na levo i desno sto kaze Dex iz Va to je vec druga prica ;)
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
maric je napisao(la):
Pa Profo ako je beli 45 ca onda je govno u odnosu  a crveni koji je 65 ca npr ;) sto se tice kanapa Sunray prezadovoljan sam. Jeftiniji je od Rio kanapa i izdrzljiviji eno ga moj ko nov. Pod broj dva cinjenica jeste da kad pecamo na duzinu stapa svejedno ti je jer je obicno to samo monofil i tipet al kad treba negde da malo dalje zabacis nimfu e tu me je kupio. Stoji kao strela tj kao moj. E sad sto vama vuce malo na levo i desno sto kaze Dex iz Va to je vec druga prica ;)
Kako jeftiniji? Sunray je 60 funti a Rio 60 dolara
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
67 funti kosta Sunray a ja sam poručio Rio za 48$ na Amazon.com

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
89kobra je napisao(la):
67 funti kosta Sunray a ja sam poručio Rio za 48$ na Amazon.com

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
A ja Hends za 20 e
 
Vrh Dno