Rio Euro nymph

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Pa morate i vi nesto da prcate jbt. Ne ljutim se ja. Ja volim kad i moji drugari prcaju a ne samo ja. Jbt kad se samo setim mogao sam copor dece da imam do sad koliko sam prcao pojedince :) i opet se vracamo na onu pomogli bi ti mnogi. Pa sta ima ko da mi pomaze nisam socijalni slucaj. Ne volim ja to da se uvlacim u bulju zarad sitnog cara ili da bi mi neko pokazao.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Ne treba da se uvlacis u bulju nikom.
Dexu sam dva puta video u zivotu, ili jednom, sve sto sam se setio rekao sam mu. Pisao poruke iz kine ako sam mislio da nesto moze da mu koristi.... Luki sam pisao poruke, o tihom i aleksandru da ne govorim. Nemam problem ja licno da kazem sta znam. Samo covek treba da pita. Ja da idem i da vucem za rukav da bi nesto rekao nema potrebe.
Koliko puta si samnom pricao? dal mislis da sam ti ista precutao?
Ne prdi nego pecajjjjjjjjj

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Ne mogu da lazem ( iako sam nazvan lazovom, muljatorom i lopovom) ali nikad nisi nista precutao i tu ti skidam kapu. Volis malo da to podignes na visi nivo ali to je normalno.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Ne kapiram na sta tacno mislis pod visi nivo al ok.... Moguce.


Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Pa Profo ako je beli 45 ca onda je govno u odnosu  a crveni koji je 65 ca npr ;) sto se tice kanapa Sunray prezadovoljan sam. Jeftiniji je od Rio kanapa i izdrzljiviji eno ga moj ko nov. Pod broj dva cinjenica jeste da kad pecamo na duzinu stapa svejedno ti je jer je obicno to samo monofil i tipet al kad treba negde da malo dalje zabacis nimfu e tu me je kupio. Stoji kao strela tj kao moj. E sad sto vama vuce malo na levo i desno sto kaze Dex iz Va to je vec druga prica ;)


Samo 55-tica, trula visnja, 88-89 godiste...sve posle toga fuuuuuuuuuuuuuuujjj
Vozio sam 65-ticu , automatik sa fiatovim motorom...zlooo...limarija nesto najgore u kombinaciji sa motorom koji je bio strah i trepet Medaka pocetkom 90-tih...a gazdarica, mmmmmmmmm gdjica Hadzikosticka, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Tako daaaaaaaaa....Hends i Rio u svakom slucaju...i jeftino i kvalitetno, sto kvalitetnije, za sto manje para.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Znaci prcio si jadan u Yugicu. Onda Rio bez razmisljanja ;)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Znaci prcio si jadan u Yugicu. Onda Rio bez razmisljanja ;)

Jesam, a i na istim i ponosim se i dicim tim delima i nedelima...alo to je bilo u proslom veku a u medjuvremenu se malo i evoluiralo...kola mi vise nisu fetis dok zene i dalje jesu za razliku od mnogih  :nowink: :bleh: :hammer:
 
Vrh Dno