Rio Euro nymph

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Izvini a koji argument zelis?
Ja sam testirao sunray dovoljno da bih znao kakav je. Kanap pre sunraya sam koristio na tari, nista spec. Pa sunray koji me odusevljava, pa hanak koji je opet nista spec.

Pitanje koje si meni postavio sad odgovori ti na njega, al isto tako jesi li probao sunray?

Taj kanap je najblizi debelom monofilu koji bi bio idealan za nimfarenje o kome pricam.

I poslednje, nisam znao da treba u bilo sta da te ubedjujem. Nemam nameru to da radim.

Ps: ociedno je da zelis da budes u pravu. Sto se mene tice budi. Svi koji su kupili kanap su zadovoljni.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Ps: poredjenje sa bojama juga je skroz lose. Kanapi koje sam probao se razlikuju od jezgra do omotaca. U tome i lezi prednost nekih i mane drugih.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Sta je sumnjivo baki?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Hvališ robu koju valjaš. Kao Milan svoje noževe.  :yeswink:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
oholi je napisao(la):
Izvini a koji argument zelis?
Ja sam testirao sunray dovoljno da bih znao kakav je. Kanap pre sunraya sam koristio na tari, nista spec. Pa sunray koji me odusevljava, pa hanak koji je opet nista spec.

Pitanje koje si meni postavio sad odgovori ti na njega, al isto tako jesi li probao sunray?

Taj kanap je najblizi debelom monofilu koji bi bio idealan za nimfarenje o kome pricam.

I poslednje, nisam znao da treba u bilo sta da te ubedjujem. Nemam nameru to da radim.

Ps: ociedno je da zelis da budes u pravu. Sto se mene tice budi. Svi koji su kupili kanap su zadovoljni.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

Ma bre ne želim ništa nego opet stvarate neke fame, a u slučaju euro nymph kanapa je bar situacija jasna - za datu svrhu i namenu razlike među njima su apsolutno neprimetne. Razlike u jezgru i omotaču na tako tankim kanapima koji se uopšte i ne zabacuju štapom se jednostavno ne primećuju.
Nit sam hvalio Rio nit sam kudio druge, a pogotovo se nikada ne usuđujem da komentarišem nešto što nisam probao (Sunray npr.).
Najbolji bi svakako bio onaj koji je najjeftiniji...

P.S. Debeli monofil (0,55mm) sigurno k..cu ne bi valjao zbog memorije koju debeli monofili uvek imaju...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Vidis tu gresis. Nemas argument za tvrdnju da su svi isti. Probaj sunray i kazi dal ima razlike Razlika je osetna bar ono sto sam ja probao. I objasnio sam razliku. Ne pravim famu. Prodao sam nekoliko kanapa al daleko od toga da pravim famu oko njih da bi ih prodavao....jer ih nemam duze vremena.
Debeo monofil ima memoriju to je tacno.

Prva serija kanapa koje dam prodavao je imala monofilno jezgro i jako tanak omotac....jedno istezanje pre pecanja i memorije nema. Ne najmanje je nema. Evo dve ipo god koristim isti kanap i isti je kao sto je bío.
Debeo najlon ima memoriju tacno ali se moze napraviti da bude bez nje ili da se kao kod sunray istegne za 10sekundi par metara kanapa i miran si ceo dan

Baki, daleko sam od valjanja robe. Prodao jesam ali nisam distributer. I ako nesto prodajem naravno da cu pohvaliti tu robu.
Ili se i u prodaju razumes kao i sto se u celike razumes i sve ostalo.... Meni samo nije jasno kako takav genije poput tebe koji se u sve razume nije dalje dogurao....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Radio sam nekoliko godina kao trgovački putnik, pa eto i u prodaju se razumem. Za razliku od tebe, koji si sedeo u radnji i čekao da ti dođe kupac, ja sam išao po terenu i nudio robu. Elektrode za zavarivanje su bile velikim delom zastupljene u toj robi, pored lepkova, praškova za metalizaciju, epoksidnih smola i tečnih metala. Da bi sve to uspešno prodavao,  morao sam dobro da proučim materiju. Sankcije devedesetih su me, nažalost, odvele u neke druge poslove.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Baki nije prodaja samo to sto si ti radio. Tvoja i moja prodaja se opasno razlikuju. Obe imaju svoje cake. Ta tvoja me podseca na jehovine svedoke i zbog toga sam je uvek izbegavao. Ja nisam za to nikada bio. Al sad mi je jasno zasto si takav kakav jesi. ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ako bi uporedio tebe i sebe, ja sam tri svetlosne godine ispred. U svim aspektima života.  ;) ;) ;) A kakav si ti, dovoljno govori to što ćeš na mufte i mimo svih pravilnika, otići na svetsko prvenstvo bez trunke griže savesti prema ostalim takmičarima.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Sve kompanije ih prave isto, kanap je inace patent Stivija Perota ili kako se vec zove covek,  tako da su svi ovi kanapi isti q... drugo pakovanje...

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Kobra, gresis druze opasno. Probao sam par i ima razlike.

Baki neke stvari nikada neces skapirati. Tebi je maximum bandera. Dotle si i stigao. Tako da, nemoj me ni indirektno uzimati u usta necu ni ja tebe. Da nisi poceo prvi ne bi bilo niceg. O svemu ostalom sa tobom nemam nameru da raspravljam. Ti si poslednja osoba na planeti kojoj imam nameru bilo sta da objasnjavam.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Nemaš ti znanja da bi mi bilo šta objasnio. Imaš samo obraz k'o opanak.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Nema razloga da se nastavljam sa tobom.
Nisi vredan

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
Da postoji razlike u kvalitetu Euro Nymph kanapa to je sigurno. A da li je razlika u ceni kod istih opravdana (a ide do 3:1) je diskutabilna? Narocito ako se uzme u obzir da se u Srbiji musicari na malim rekama, na duzinu stapa, gde musicarski kanap vise sluzi da napuni spulnu. Ja koristim Hends od 20 evra i nemam zamerke a pecam sa predvezom od 3 do 9 metara + tipet i na distancama od 15 metara na nimfu a sa sa izmenom predveza i na suvu
 
Vrh Dno