Skakvac

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Malo kasnim  ::)  ,ali evo je slika...

Pozdrav.
Marko.
 

Prilozi

  • skakavac-2.gif
    skakavac-2.gif
    397,2 KB · Pregleda: 535

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Masicu odlican ti skakavac, a po gustini slaganja dlake mora da izvrsno i pliva, ima da "skacu" ribe na tog skakavca  :tbumb:
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
    Skakavac od balze...

Udica # 10 sa duzim vratom.Materjali su vise nego poznati.Slikao sam ga iz vise uglova..

Pozdrav.
Marko.
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
materijal je neka pena nalik policelonu,samo gusca,srna,silikonska gumica udica 8# i super lepak

 

Prilozi

  • Photo-0472.jpg
    Photo-0472.jpg
    31,5 KB · Pregleda: 434
  • Photo-0473.jpg
    Photo-0473.jpg
    31,4 KB · Pregleda: 407

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
bravo aco  :tbumb: muva obecava izgledom i velicinom  :tbumb: bogami se ti ove sezone spremas samo na krupne klenove  :yeswink:
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
hvala Sale,ovu muvu sam prosle sezone dobio na poklon,i dok je nisam ostavio na grani fenomenalno je radila,a sta mi se svidelo je to da sitni klenovi je tesko mogu progutati.Zaskoce oni nju ali samo sacekam malo i opet je na povrsini gde ga veci kupi....Mada je super i za + nimficu ispod njega ko voli to...Nadam se da ce biti lepa ova sezona ako Bog da.
Pozdrav
Laki
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Aca-laki , jel to zbog svejtla, blica , tjelo kao da je roza boje, tj. srneca dlaka ? Nisam jos vidio takva skakavca, ali zasto da ne, inace je odlicnog oblika i na vodi ce obrisi dati upravo onaj oblik-sjenu,  ribi sto i mora da vidi, tjelo, nozice , antenice  :tbumb: Al ajd mi molim te objasni to sa roza bojom, nisam jos vidio takvu boju srnece dlake, pa me vruce zanima da li je to samo odbljesak boja zbog pozadine ili je stvarno roza u pitanju.
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Gogo boja je siva,klasicna srneca dlaka prirodna,,,nego je to neki preliv boje od pozadine i loseg svetla,,,izvinjavam se na losoj slici slikana je telefonom...
Mada bi voleo da imam i neku ljubicastu,mozda bi bila lovna boja ko zna ;)
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Ma ne moras se izvinjavati brate, samo me je malo "zagolicala" ta roza boja, tako sam i mislio da je u pitanju odbljesak al ajd nikad se ne zna, ko pita ne skita.
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Ma zbunjujem ljude sa losom slikom,,,al ok razjsnilismo  ;) ...Dok ne nabavim neku farbu sa kojom bi mogo farbati dlaku pa i u ljubicasto ostje mi samo siva  :blush:
 

mediteranf

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2011.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kraljevo
Evo i od mene jednog

26623771.jpg
 
Vrh Dno