Šta nosite od noževa?

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
sebastian je napisao(la):
ma bato za 7€ ovo ja mu dam 10tku samo takvu  ;)

Seb, skoro mi je prijatelj doneo identican noz kao ovaj tvoj, video ribu na secivu i kupio mi.
Ja sam vise nego zadovoljan sa njim.
Davno nisam naisao na ostriji noz.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Stvarno dobar nož. Još ako cenu uzmeš u obzir je to To.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Mafke Fly je napisao(la):
  Samo da je svedja,.....

MA IDI BRE MAFKE BRATE MOJ DRAGI, KAKAV JE OVO FORUM POSTO, NIKO SE SA NIKIM VIŠE NE SVAĐA  :lol: STVARNO NEMA SMISLA, GDE JE ONA NAŠA STARA BALKANSKA TRADICIONALNA KULTURA IZMENJIVANJA IDEJA BEZ UVREDA, PSOVKI, PRETNJI...  :hammer: Pa da ja onda uletim između svega sa proljevanjem nekih moralističkih ideala i prosvetljenja  :hammer: :lol: ;)

šalu na stranu, sve u svemu naravno da nije za 10tku AKO bi ga uspoređivao sa mnogo skupljim i stvarno vrhunskim ručno izrađenim noževima ali ovako kad uzmeš odnos cene i kvalitete je moja subjektivna ocena stvarno za 10. Neverovatno robustan, kvalitetan oštar nož što drži oštrinu....nema šveđani kad nešto urade pa makar i skromno je na zavidnom nivou.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Korektan noz za male pare. Sigurno jedan od najboljih ako se gleda odnos cena-kvalitet.

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
628
Broj reagovanja
112
Seb, taj Bahco je u stvari Mora Clipper, a Mora zaista ima odlicnih seciva po pristupacnoj ceni.
Ja imam Mora Companion i prezadovoljan sam sta nudi za ulozeni novac.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Je stvarno, za tu lovu VRH proizvod. Pošto je toliko povoljan ne moraš da ga šparaš previše jer ako ga i uništiš "majstorisanjem" kojekakvim nema veze, odeš po novog  :hammer:
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
628
Broj reagovanja
112
Bas tako, Made in Sweden garantuje kvalitet, a ako ti se bas ne daju pare za Fällkniven - uzmi Moru i udri.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Svasta nesto ima ovde...
http://www.worldknives.com/types/nautical-knives-9.html
 

munze

Junior member
Učlanjen(a)
12.12.2015.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
I ovi su dobro snabdeveni, salju i za Srbiju.

http://www2.knifecenter.com/
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
628
Broj reagovanja
112
Ima li nekih zakonskih ogranicenja kod kupovine preko interneta, jel moze bas sve da se naruci?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Napomena da zbog nasih propisa ne moze da se naruci noz sa duzim secivom od 10cm. Za to treba posebno odobrenje MUP-a. Ovo cisto kao info da se neko ne zajebe.

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
628
Broj reagovanja
112
Hvala, bas na tako nesto sam i pomislio ... a znaju li carinici za to ili rade uobicajeno, kako im dune?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Jos nesto, nije losa fora naruciti samo blank secivo i napraviti sebi noz. Ko ima veste ruke i zivce moze super da prodje i ima unikatan noz vrhunskog kvaliteta celika za pristojne pare.

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Falco, carinici odlicno poznaju te propise. Kulturno te obaveste sta od dozvola treba da im dostavis.

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
628
Broj reagovanja
112
Super, ako je tako ... nemam bas poverenja u njih, ne bih voleo da mi slucajno traze vise nego sto treba.
 
Vrh Dno