Šta nosite od noževa?

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Eko ti si prvi covek za kog sam cuo da ga je jurila krava :D :D

Obicno ljude juri bik al ta krava izgleda utripovala da je engleskinja (luda krava) :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:hammer: jao podseti me, kraj Septembra, pregazim vodu pa na drugu stranu Save da zaobiđem neku krivinu i nikako drugačije morah i preko električne ograde za stoku, šećkam se ja do kraja ograde kad ono tabla ali tek sa druge strane natpis... "Pozor! Hud bik!" A ja bezbrizno po njegovom pasnjaku prosetah  :hammer: Ili ga nije bilo tamo ili je bio sa druge s druge strane gaja.

E da, zaboravih se pohvaliti, imam dva svicarca, drugog sam letos dobio kao poklon od nasega Mafke.

 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
simpson H je napisao(la):
ta krava izgleda utripovala da je engleskinja (luda krava) :hammer:
Cudo nije rikala meow umesto klasicno mu! Eko je trebao da joj kaze: don't attack me please,i just want fishing !
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Napravili ste nauku od običnog noža ili britve.

Čist snobizam.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
E bre Baki hajde onda da se ukine forum jer ako tako gledas od svega se "pravi nauka". Mislim ne prica se ovde o legurama, primesama, nacinu kovanja, te ako te ne zanima ovo osnovno koji ces qrac onda na ovoj temi? Veci je snobizam sto komentarises nesto sto te ne zanima.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Bojane, i ja koliko znam jedini sam slucaj  :D
Bese neka crno bela, i sad u velikom luku zaobilazim krave pored vode.
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
nisi jedini  :D https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CB8QuAIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DDd0MLoAlVu8&ei=JEhfVK6NK4KzPNmvgegL&usg=AFQjCNGxJF2a2nNiiXP5E4NY-hL8RNYQhw&sig2=2hW35rh00s4AziV5zROesA
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Od noža kojeg nosimo dođosmo do krave. Kakve to veze ima? E pa ima  :lol: recimo teletina na mom tanjuru NOŽ i vilica mmmmm moje omiljeno :drool:  :D

Baš danas ima da uradim pauzu popodne na poslu pa odem za ručak na neki "steak". Taman sam raspoložen za takvo što.

Sad če te možda reči da je ovo snobovsko ali dopada mi se ovaj nož, možda ga budem i kupio...
pocket-knife_2ABA76C7_large.jpg
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
sebastian je napisao(la):
Od noža kojeg nosimo dođosmo do krave. Kakve to veze ima? E pa ima  :lol: recimo teletina na mom tanjuru NOŽ i vilica mmmmm moje omiljeno :drool:  :D

Baš danas ima da uradim pauzu popodne na poslu pa odem za ručak na neki "steak". Taman sam raspoložen za takvo što.

Sad če te možda reči da je ovo snobovsko ali dopada mi se ovaj nož, možda ga budem i kupio...
pocket-knife_2ABA76C7_large.jpg
Maricu?? :-D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Super izgleda ovaj Simms, pravi ribolovacki izgled. Ali noz je alat pa se ne gleda koliko je lep vec koliko je upotrebljiv i kvalitetan. Steta sto nisu naveli malo vise tehnickih podataka.
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
stvarno steta sto nema karekteristike.  :-[ koji li je celik u pitanju  ??? ?
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
simpson H je napisao(la):
E bre Baki hajde onda da se ukine forum jer ako tako gledas od svega se "pravi nauka". Mislim ne prica se ovde o legurama, primesama, nacinu kovanja, te ako te ne zanima ovo osnovno koji ces qrac onda na ovoj temi? Veci je snobizam sto komentarises nesto sto te ne zanima.



Boki, imam puno raznoraznih noževa i britvi, skupih, jeftinih, dobrih i loših. Na pecanje nosim najmanje i najlakše, uglavnom neke Kineze koji mi dobro rade posao i nije mi frka ako ih izgubim.
 
Vrh Dno