Strimeri za proleće

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
e pa drugari,dosao je dan da i ja odem na zvanican ribolov....do sad je bilo samo obilazenje terena,jadikovanje,pustanje zmajeva zbog vetra...... :D i ostale zgodacije....pre ovoga,imao sam kratku avanturicu na malom potoku blizu moje kuce u klenolovu,ali posle 2 napada na suve muve,to je bilo to...nijedan izlazak na vodu od par sati da zadovolji napacenu dusu koja je cekala lepse vreme za izlazak,umrtvljena zimskim idiotizmom....
idem sutra na obliznje kanalce poznato po mnostvu sitne stuke,odoh da se oprobam,pa javljam rezultate.......pozz! :bye:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
evo upravo se vratih sa svog prvog izlaska ove godine...sto bi Borat rekao:GREAT SUCCESS!!!
uspavao se posle malo sinocnjeg blejanja i na vodu stigoh oko 9..... :doh: no,nema veze,ako radi,bice ok,tesim se....vetar duva nenormalno,kao da ce se uragan stvoriti svaki cas......milion kolapsa strune,ali vredelo je....pola sata po dolasku,imam udarac pri obali na crnog malog strimera....kako sam vidjao blizu obale krupne crvenperke i to bas tuda kuda sam vodio strimer,ocekivao sam crvenorepu da se zadzilita na kraju predveza....ali nije!to je ipak stuka!stuka od nekih svojih 200-300 gr,ali meni najdraza do sad.na musicarca.na strimera.mojoj sreci nema kraja dok je izvlacim,slikam i pustam.....posedeo sam par minuta razmisljajuci o ovome i zapitao se sta sam ja radio do sad.....zasto se ranije nisam odlucio za musicarenje,nesto sto me ispunjava?iz razmisljanja me prenu odsecan raub,nedaleko od mene......kako storm cvike rade odlicno,vidim osrednju stuju,koja je najverovatnije klopnula kojeg kedera,jer ih je bilo milion u priobalju.....ali,nema nse da castujem,jer je vetar nemilosrdan....stuja ubrzo odlazi a mene je po prvi put umesto razocarenja,ispunio neki osecaj srece,neka.....merkacemo se mi drugi put....gomile i gomile crvenperki kupile su sa povrsine vode sve sto im se cinilo kao hrana.....tu opsovah sebe sto nisam poneo suve musice,razbio bi ih!neka,valja imati meru,uzivao sam,to je bitno...srescemo se mi josss....slike kacim uvece jer sam uzeo aparat od evojke ali ne i kabl da prebacim fotke.... :doh: ali bice uvece...pozdrav svima!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
hehe lepa pričica. :) Čestitam... sad si mušičar do kraja života. :)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hvala svima na lepim recima....jos kad okacim fotke za koji sat,bice prica potpuna..... :yeswink:
@Zvezdan-zasto da ne,video sam da mi ovo lezi,jos da sam bio opremljen tvojim gamarusima,gde bi tu bio kraj uzivanju......i ovako je dan bio ispunjen,jos da sam prevario po koju crvenorepu.....no,jos malo pa slike koje govore vise od reci...pozz!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hvala,bata Shone! ;)
evo i obecanih slika....krenem ti ja tako.... :D lepo praskozorje koje jedino poneki petao uznemiri svojom najavom novog dana.....mirisi proleca u rano jutro i recima neopisivo svitanje......koje sam ja propustio.... :D
istina je surova:vetar duva,lomi grane,a ja se uspavao....pa ima li sta gore od slomljenog morala pre odlazak u ribolov??
ali polako......jos juce je sve bilo spremno.....

kroz ovakva polja i livade mi valja proci....

ovo je to kanalce,mutne vode i strmijeh obala...majku im njihovu! :D


evo i kapitalke.......

koja je posle pustena,naravno........

bio je to lep dan u ribolovnom smislu,dok mi jos u usima odzvanja Corbno dooobrooo jutrooooo........ :D
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ako bre brate,samo ih rokaj!Sad kad upeče zvezda diže se i babuška na površinu!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hell rider.... :D
hvala,bice ovo dobar ciprinidni fly fishing tim.... :D
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Ha, ha sve je vise warmwater musicara, bravo tomose.  :tbumb:

Po meni takvo musicarenje ne zaostaje ni malo po atraktivnosti za musicarenjem salmonida! Oba "tipa" musicarenja su mi zanimljiva i lepa na svoj nacin. Tako da mi je bas drago da je sve vise poklonika warmwatwer fly fishinga a stuka je meni najatraktivnija warmwateraska vrsta. 
 
Vrh Dno