Odlican je! hehe i meni se cesto desi da zaboravim zastitu.peka les je napisao(la):Jedan bez zastite(jbg...u zavrsnici primetio).
Bitno je samo da onda izvadiš na vremelazza je napisao(la):Odlican je! hehe i meni se cesto desi da zaboravim zastitu.
lazza je napisao(la):hahahahahahah![]()
Jebiga. Namestio sam se.![]()
.....nisam pregledao ove sve postove pa neznam dali je neko pisao o imitaciji miša?? i dali je lovio snjim štuke?... ako ima neko molio bi da napiše nešto više u vezi toga.....nabavio sam dva komada pa bi i probao s njima na štuju...