Studenica

Dejan paun

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2011.
Poruke
96
Broj reagovanja
0
Dejan paun je napisao(la):
To si sto posto upravu za svest ribolovaca,a ti ljudi ne shvataju koliko ta riba izmresti mladji,i koliko bi ona doprinela reci. Izgledami da nas narod treba urazumiti samo preko dzepa,pa neka se cese po glavi kad  bude isplacivao kaznu. Ista stvar je i za saobracaj,niko nije vezivao pojas dokle nisu podigli kazne,a sad 70 % sa opametilo. Kad bi se u ribolovu 70% opametili mislim da bi reke bile pune,ali izgleda mi da su to samo moje zelje :'(
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
juce smo ivants i ja bili na studenici .  i to od usca Savosnice pa uzvodno do jedno dva kilometra iznad ribnjaka . voda mala i bistra ...idealna za pecanje . ali ribe nigde  :'(

p8130064resize.jpg


p8130058resize.jpg


p8130053resize.jpg
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ivan je nize ulovio nekoliko vrlo sitnih potocara i par kalifa , a ja u blizini ribnjaka negde oko desetak kalifa bas skromnih dimenzija  :cry:

p8130051resize.jpg


p8130060resize.jpg
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
steta sto se ne radi aktivnije na povratku lipljena u studenicu . tereni su idealni za pecanje ove ribe

p8130049resize.jpg


p8130048resize.jpg
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Na zalost prica vecine nasih reka...lepota,potencijal a prazno  :'(
 

Dejan paun

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2011.
Poruke
96
Broj reagovanja
0
ekstra slike momci,ali stvarno je strasno sto se tice nasih voda.... nikad praznije :'(
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Tu sam hvatao dosta riba, ali po meni najbolji deo je jos 10 km uzvodno...
Mada sam cuo da je odbar i deo ispod manastira Studenica da imaju bas krupne pastrmke... pecao sam jednom tamo izmedju Usca i manastira tu je reka duplo veca nego ovde kod kamena i mnogo je zajebana ne mozes da je pregazis koliko je jaka i brza voda...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
malo uzvodno od onog kamena ima mostic i lep prilaz kolima do vode tu sam kampovao pre dve godine . bas tada su radili put i voda je bila stalno mutnjikava . nisam nista upecao za dva dana :(
a za taj donji deo sam cuo da ima krupne ribe ali nisam pecao tamo.
moguce da sam ubadao lose vreme kad riba ne radi ali da ima ribe morala bi uvek bez obzira na uzlove da se uhvati poneka ...definitivno je reka siromasna sa ribom u odnosu na rzav  :'(
 
Vrh Dno