Takmicenja u izradi musica

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Smanjio sam ga. Mnogo me boli gava tako da veceras necu moci da provaim sta je u pitanju, sa originalnim plakatom.
Salut!
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Cini mi se da smo na sekciji pominjali i Panicevu prezentaciju.
Ne vidim je u programu?!
 

architect

Junior member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
48
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Bice i Panic izmedju 14:30 i 17:00. Vec smo napravili program i plakat i poslali u druge gradove pre nego sto smo se culi sa Panicem. Bice nema brige.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Poslednje okupljanje Musicarske sekcije USR Nisava pred Izlozbu vestackih musica uspesno je okoncano. Zadaci su veoma precizno podeljeni, tako da se tacno zna koji je clan Sekcije za sta zaduzen. Dobro poznati sa ovog sajta, Ahitekt (Mirko) je vec ucinio najvise. Napravio je panoe za kacenje musica i plakat. Profa (Vlada- profesor) je pomogao u odabiru lokacije- prostora. Kuzma je pronasao jos dva donatora (nagrade). Vlada (jr) ce biti zaduzen da usmerava zalutale goste iz raznih krajeva sveta. Njega treba da zovu svi koji udju u Nis na telefon 063-783-1581. Lucky (nas webmaster) bice veoma zauzet, jer je on glavni covek za prijem i izlaganje musica. U tome ce mu pomoci jos dva clana Sekcije. Pored toga, on ce i proslediti, pod sifrom, prijavljene muve do zirija. Ja cu biti predsednik zirija i proglasicu pobednike u sve tri kategorije (suva, mokra i strimer). Mr. Zakula je pisar. On ce ispisati zahvalnice i imena izlagaca i takmicara. Dogovorili smo se da ziri po prvi put dobije i nadzornika. Ako prihvati, to bi mogao da bude nas cenjeni Simpson ili mozda neki Pancevac, kako bi sastav zirija koliko toliko priblizili severu nase male, ali prostrane zemlje. Eh, kada bi samo musicari iz ostalih krajeva znali koliko smo veceras vremena i ideja potrosili na postenje i strucnost prilikom ocenjivanja, bili bi sigurni da nam je sistem ocenjivanja super. U to ne treba sumnjati. Nadzornik zirija! Genijalna ideja! Sifre! Jedan prima i obelezava, drugi ih donosi ziriju. Muve ce biti vec proglasene za pobednika pre nego sto bilo koji clan zirija bude saznao ko ih je pravio! Je...
Donatori su "Sport Com", "Bistro", "Energoteam", "Fairy River" i ja licno. Odlucio sam da i ja spremim poklone zbog svog jubileja. USR Nisava je obezbedilo medalje za takmicare u sve tri konkurencije, a medju nagradama koje su poklonili donatori su cekrci, stapovi, drvene kutije, konci, dabinzi, flashabou i jos neki materijali za izradu muva.
Jos jednom: Nece biti obavezno prijaviti izlozene muve za ocenjivanje, ali pozeljno je, jer zelimo da odaberemo najbolje i nagradimo ih.
Izlagaci mogu da svoje eksponate donesu zakacene na svoje podloge i slicno, ali ne moraju, jer smo pripremili deset specijalnih panoa za kacenje muva. Mr.Zakula ce uredno ispisati ime izlagaca na kartoncicu pored musica.
Udruzenje ce kupiti neke grickalice, a pice cemo sami placati, sa blagim popustom. To ce biti jedina zarada za restoran koji nam je besplatno ustupio svoj prostor. Restoran BB je u centru Nisa i nije neka birtija, vec veoma simpaticno i dobro opremljeno mesto sa tradicijom.
Nekoliko ribocuvara u full opremi (kao marinci su) ce biti zaduzeni za red i potpuno opustenu atmosferu svih gostiju, bez bojazni da ce bilo ko omesti kompletan "ugodjaj".
Ako sam nesto bitno zaboravio da napisem, neka me dopune moji prijatelji sa Sekcije. Ako ima nekih pitanja izvolite. Imate moj broj telefona i web-sajt.
Dodjite nam opusteni i dobro raspolozeni sa svojim najboljim, ubitacnim muvama, da svi uzivamo gledajuci ih i zamisljajuci kako dobro love. Lipljenasi, pastrmkasi, klendzije, stukarosi, svi koji lovite na sopstvene musice, napravimo zajedno najveci musicarski party! Dobrodosli u subotu na V (petu) Izlozbu Vestackih Musica!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Super sto si nas ovako lepo obavestio, organizacija bilo kakvog skupa je ozbiljan posao i znam kroz koje muke ste prolazili!
Imam jedno pitanje?
Zanima sastav zirija i koliko clanova broji i na osnovu cega su birani clanovi?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dobro pitanje. Mislim da sam vec odgovorio na to, ali moze jos jednom. Za predsednika zirija uvek sam postavljen ja. Nikako da moje muve ucestvuju u konkurenciji i nikako da ja dobijem neku nagradu. Mozda je to zato sto sam ja ovu "zajebanciju" i zapoceo pre devet godina. Musicarska sekcija je opet izabrala svog osnivaca i predsednika za ziri. Drugi clan zirija je gospodin Sena, predsednik i jedan od osnivaca Musicarske Federacije Srbije, najvisi funkcioner naseg musicarenja. Treci je Kuzmanovic Oliver, ubedljivo najuspesniji na do sada odrzanim takmicenjima u izradi musica. Ruku na srce, ja zaista ne znam kog bi jos Musicarska sekcija iz Nisa mogla da ubaci u ziri. Razmisljamo o nekim pojacanjima za naredne godine, ali sada su nam "samo" ova imena zazvucala zasluznim da zauzmu ovakva mesta. U ziriju su se tokom proteklih takmicenja smenjivali ugledni musicari Srbije. U ovom trenutku Musicarska Sekcija Nisa procenila je da smo nas trojica najkompetentniji.
Malocas, u udruzenju, odlucili smo da dodamo i jedno pojacanje u obliku nadzornog organa. Moj predlog je bio da to budes bas ti, Simpsone. Nadgledaces i strucnost i postenje zirija. Kasnije ces moci da preneses svoje kritike sasvim slobodno. Nadgledaces ocenjivanje!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Clanovi zirija su sledeci: MixMaster (kao predsednik Musicarske sekcije Nis), Kuzma kao najnagradjivaniji takmicar na predhode 4 izlozbe i Sena kao predsednik MFS-a.
Takmicenje je samo dodatak izlozbi i nebi trebalo da preuzme primat u odnosu na istu, ali posto postoji potrudicemo se da sve bude maximalno u redu. Danasnji sastanak je bio gori od svake skupstine i dosli smo do veoma konstruktivnih ideja, koje ce spreciti da bilo ko pomisli da je namesteno. Ja sam zaduzen za prijem takmicarskih muva i za sifriranje. Sifre cu znati samo ja i niko, ali bukvalno niko nece znati do proglasenja pobednika. Ne pijem, ne drogiram tako da necete moci da me navatate oslabljene svesti.
Ponavljam da je takmicenje samo dodatak. Nemojte da vas takmicenje na neki nacin pokoleba da dodjete na ovaj dogadjaj. Pozivam Vas na vrhunsko musicaresko druzenje. Valjda ce posle ovog skupa da se i strasti i sukobi koji ovde vladaju da splasnu nekako pa da udarnicki nastavimo u nove pobede!
Salut!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja ne znam koji su ovo sukobi o kojima Laki pise, ali znam da je doslo i do pravog sukoba sa momcima iz jedne prodavnice, koji su nam prvo dozvolili da zalepimo nase lepe plakate, a posle ih maznuli. Cak ih je i policija trazila. Zavrsilo se tako sto su prvo oni meni pretili da ce da me biju, pa sam posle ja njima pretio da cu redom pojedinacno da ih bijem. Zanimljivo, zar ne?
U subotu nece biti nikakvih svadjanja. Organizatori su iskusni i ozbiljni i znaju sve "decije bolesti" koje povremeno zahvataju musicare, kao i lekove za njih. Ubedjen sam da ce ovo biti najlepsa musicarska zurka ikad.
 

Hypuris

Junior member
Učlanjen(a)
05.01.2006.
Poruke
41
Broj reagovanja
0
Chuvajte se Mixmastera bije levom kao desnom.......
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Posto sam sprecen da budem prisutan izlozbi i druzenju u Nisu, neodloznim poslovim, svima vam zelim lep provod, druzenje i razmenu iskustava. Neka pobedi najbolja muva, ali najvaznije je ucestvovati. Ovo je samo neki presek, odnosno pobednicka muva sigurno nije i najlovnija, stoga bez nervoze. Nadam se da cete se slikati i postaviti iste, da i mi koji necemo biti prisutni mozemo da osetimo delic atmosfere sa takmicenja. Veliki pozdrav od Sumadinca!
 
Vrh Dno