Tamiš

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
kod mene se uz kupljenu dozvolu dobija pravilnik u kome pise sta sme a sta ne . tako da nisu neophodne nikakve table i dopunsko oznacavanje .

p9120085resize.jpg

 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Sasa da li pise na knjizici za koja  ribolovna podrucja vazi ti propisi ,za koje reke i koje je izdao tu knjizicu ,ja to nisam dobio uz dozvolu?
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Tako je i u Mađi, kod nas nisam siguran u HR, al baš sam nedavno bio na jednoj takvoj ustavi-brani i liejpo me upozorili da ne pokušavam tamo ni raširiti štap jer ću imati problema sa policijijom, to nije do udruga i ribolova nego neki sigurnosni zakoni o branama... da je nebi digo u zrak sličajno, glupo al kad se zamisliš i ima neke logike, lakše im je zabraniti pristup nego staviti čuvare na brane.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Mislim da to  ovi naše koriste  u svrhu da bi mogli neometano da se bave krivolovnim radnjama ...



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Od4Tikxgf_I[/youtube]
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Ajde Šone kako sakrivena  :eek: ?  Pa zar ne vidiš da je netko ostavio fino na drvetu da se suši, neće valjda mokru da je nosi kući. A i dobri je dimenzija, mislim oko, ne da mu sića ostaje u mreži, nego samo krupna riba  :hammer: :hammer:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Ako se dobro secam Shone ti si pusac...mogao si da upotrebis upaljac... Sto kaze Gogo, uopste nije sakrivena, lepo se susi kao da je to sasvim normalno... :doh:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ma ona tu ustvari stoji samo radi estetike inace je ne upotrebljavaju  :hammer:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala Bogu prestade sa pušenjem ima 3 god ,zapalim ponekad iz zezanja ,nego ovo mi jedan drugar poslao snimak  :naughty: ,ma gde sme da dira ili nedaj bože da pali sačmu kad čuvari na brani koriste službeno oružje da se obračunavaju sa ribočuvarskom službom a kamoli zamisli njega da vide kako im dira privrednu alatku  :D

Jeste Gogo primetio sam i ja ,velika krupna okca taman za lepe bucove kad krenu da se vrzmaju uz beton  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Šone je napisao(la):
Sasa da li pise na knjizici za koja  ribolovna podrucja vazi ti propisi ,za koje reke i koje je izdao tu knjizicu ,ja to nisam dobio uz dozvolu?
pise rasina plus. oni prodaju dozvole i dele ovaj pravilnik. dali su ovo opsti propisi ili lokalni koji vaze samo na teritoriji korisnika stvarno nemam pojma .
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
to za brane vazi svuzda, samo negde primenjuju negde ne, a cesto ima i zloupotreba
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ispod brane u Perućcu je zabranjen ribolov u dužini od 500m,ranije je to korišćeno da bude revir u kom se ribe nesmetano mogu mrestiti a danas nisam siguran,mada kao i svuda i ovde su sa brane (radnici) hvatali sve moguće ribe,a što se tiče pucanja bilo je i toga .Kad opali majstor iz karabina bilo je bešte noge posraću vas  :hammer: :hammer:ali sve u rok službe  :whistle:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Da,doduše čuvar brane iz Srbije pucao iznad glava skobaljaša u Bosni,jebeš ga oni ne znaju dal je iznad njih ili u njih,ali je bila frka.
Doduše kažu da ih je opominjao nekoliko puta pa mu valjda lakše da grune karabin nego da obilazi preko brane u drugu državu i juri. 
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ne mogu da verujem koja smo mi kaubojska drzava  :doh: to je tesko krivicno delo  :'(
 
Vrh Dno