Tamiš

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Broj reagovanja
67
Bucovska mesta nedostupna  :D Prvo vetar i led, a onda 30-tak cm snega preko...

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Broj reagovanja
0
Е бре Мито, ниси смео да сиђеш доле да  сликаш него са терасе ;)

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Broj reagovanja
67
Sve se kanim da ponesem aparat i uradim par fotki...
Nego Tamiš se više ni ne vidi, samo zavejana livada tamo gde bi trebao da bude :D

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Broj reagovanja
0
Na Tamisu 4 comada ovaj je bio najveci. A juce sam lovio maltene vise od jednog sata, uspeo sam samo jedno  5-6 puta zabaciti strimer jednim bucovu od nekih 65-80 cm, izgleda da moji strimeri bili mali. Jurio ribice od 10-15 cm. Probacu i neki drugi dan, mozda cu uspeti da ga slikam :)

2je8.jpg

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Broj reagovanja
0
Hvala svima...Dobar je dozivljaj, jer pecam karbonec kojeg sam ja sklopi,  zadovoljan sam castingom a i drillom. Isao sam jos 3 puta da upecam onu bucovcinu, ali tih dana slabo napadao, po 3-4 puta... i nista. To tako biva kada se najmanje nadas ima da te prepadne takva riba :).

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Broj reagovanja
1
Ti samci su zajebani do zla boga.Probaj ga u sumrak,na mirnim vodam tog tipa senka je jedino rešenje.

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Broj reagovanja
0
Uvece, slabo napada, najvise napada oko 3-4 sati, bar tako je bilo tih dana. Mutan je Tamis ovih dana, jedva cekam da se izbistri i da probam moj novi bambus kojeg lakujem trenutno, mozda cu prevariti tog samca...

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Broj reagovanja
1
Stavi nekog površinca,i bacaj uveče na mestima gde se kretao kada je raubovao.Kod mene je ista takva situacija kad počnem da ga lovim površinskim strimerima u mirnijoj vodi.Hoće tada da ga isprovocira pljaskanje strimera po površini.Pre nego bilo koji drugi strimer.

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Broj reagovanja
0
Hvala na savetima, probacu. Pozdrav Kladovcanima, trebao sam doci sa grupom tenisara na Karatasu, ali propalo to, nasam se sledecoj godini, da musicarimo zajedno bucova.

Vrh Dno