Tamiš

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Bucovska mesta nedostupna  :D Prvo vetar i led, a onda 30-tak cm snega preko...
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Е бре Мито, ниси смео да сиђеш доле да  сликаш него са терасе ;)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Sve se kanim da ponesem aparat i uradim par fotki...
Nego Tamiš se više ni ne vidi, samo zavejana livada tamo gde bi trebao da bude :D
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Na Tamisu 4 comada ovaj je bio najveci. A juce sam lovio maltene vise od jednog sata, uspeo sam samo jedno  5-6 puta zabaciti strimer jednim bucovu od nekih 65-80 cm, izgleda da moji strimeri bili mali. Jurio ribice od 10-15 cm. Probacu i neki drugi dan, mozda cu uspeti da ga slikam :)

2je8.jpg
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Hvala svima...Dobar je dozivljaj, jer pecam karbonec kojeg sam ja sklopi,  zadovoljan sam castingom a i drillom. Isao sam jos 3 puta da upecam onu bucovcinu, ali tih dana slabo napadao, po 3-4 puta... i nista. To tako biva kada se najmanje nadas ima da te prepadne takva riba :).
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ti samci su zajebani do zla boga.Probaj ga u sumrak,na mirnim vodam tog tipa senka je jedino rešenje.
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Uvece, slabo napada, najvise napada oko 3-4 sati, bar tako je bilo tih dana. Mutan je Tamis ovih dana, jedva cekam da se izbistri i da probam moj novi bambus kojeg lakujem trenutno, mozda cu prevariti tog samca...
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Stavi nekog površinca,i bacaj uveče na mestima gde se kretao kada je raubovao.Kod mene je ista takva situacija kad počnem da ga lovim površinskim strimerima u mirnijoj vodi.Hoće tada da ga isprovocira pljaskanje strimera po površini.Pre nego bilo koji drugi strimer.
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Hvala na savetima, probacu. Pozdrav Kladovcanima, trebao sam doci sa grupom tenisara na Karatasu, ali propalo to, nasam se sledecoj godini, da musicarimo zajedno bucova.
 
Vrh Dno