Tamiš

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Drzak i bezobrazan si samo ti i to od kada ja posećujem ove balkanske forume(pre toga je bilo i gore).O agresivnosti ne želim da polemišem jer je to tvoj način nametanja mišljenja,jer da nije tako ti ne bi ni komentarisao ovu temu.Tvoj prvi post je prezrivo sugerisanje,a ti ako nisi svestan,ili pišeš impulsivno,nemoj da ulaziš u dalju raspravu,ionako si temu, koja je po vokaciji warmwater, odveo u sunovrat!!!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Simpsone što si  se ovoliko uznemirio što zovem Zvezdana ,Sebastijana i Djoleta u goste da mušičarimo ...  :eek: I dont get it ....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ne kapiram sta sam to uznemirio Sone. Brate sta se izrodi od potpuno bezazlene opaske da ljude zovnes u goste u raj umesto u pakao :D
Sad ce da ispadne opet nekakvo nametanje misljenja i da ustvari u julu avgustu i septembru nije lepse na Drini nego na Tamisu.
Zvezdane previse sebi pridajes znacaj u prvoj recenici tvog poslednjeg posta! ni jednog trenutka ne treba da vezujes trenutak svog pojavljivanje na forumima sa mojim komentarima, jer nemaju veze jedno sa drugim. O tebi mislim sve najbolje a u kom si ti tripu veceras, stvarno nemam pojma.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Kako da ih zovem na Drinu kad ni ja nisam bio tamo  :D ,pretpostavljam da ćeš ti Simpsone kao dobar domaćin tamo da ih pozoveš .Ja jedino mogu da ih zovem na mesto gde sam domaći ,gde mogu da ih posavetujem možda koju muvu da bacaju ,na koji deo obale da stanu i da uživam kad izmušičare neku ribu od kilo pa nadalje ...
,,,,,
Pretpostavka  da si se uznemirio je proistekla iz toga što si par puta ponovio istu rečenicu u stilu "kako neko može da vas zove tamo u taj pakao"  ..ili tako nešto slično ,mrzi me da listam temu unazad ...
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
:D :D :D ako vas Bojan zove na Drinu prvo proverite gde ce da vam nadje smestaj  :hammer: :hammer: :hammer:
PS (nesto interno)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Sebi ne pridajem značaja ,posebno ne na način na koji bi ti to da prikažeš,jer ono što ja hoću da napišem je da je ovakvih suludih i pregaženih prepirki bilo i pre nego što sam se ja uključio u celu priču.Ali si ti uvek bio u nekoj od tih priča noseća uloga!Nikada nisam osporavao nijednu vrstu ribe koja se lovi mušicom, kao što si ti to radio.Nikada nisam protežirao nijedan način mušičarenja!Nikada se nisam petljao u stvari o kojima nemam pojma.Uvek sam pisao o stvarima koje sam iskusio i koje poznajem.I dalje ne tvrdim da je Dunav pun komaraca na plus 40 bolja solucija od Drine,iako živim na njemu!A u julu,avgustu i septembru,mogu da te ugostim da se okupaš u reci kao čovek,a nakon toga da te odvedem da uhvatiš bucova od tri-četiri kilajke,a nakon toga i smuđa ako hoćeš,ali nikada neću reći da je bolje na Dunavu nego na Drini.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hvala Šone za poziv...imaš sreće da nisam ja bliže ili u srbiji...davio bih vas sve po redu i dojadio bih vam  :D...još bi mi dali nadimak "kravata"  :D  :hammer:  :doh:

 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Zvezdane a što da nije bolji Dunav od Drine ... ukusi su različiti ,eto ja bih baš voleo da izmušičarim smudja  :drool: a to nema šanse da uradim na Drini ..

Izgleda sam jedino ja ovde po nekima sulud zato što zovem nekog u goste  da se družimo i mušičarimo  :D
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
simpson H je napisao(la):
Kritika, ako se tako moze nazvati, je bila iskljucivo na delo pozivanja u goste na mesto gde ni jednom istinskom ljubitelju prirode ne moze da bude prijatno u tom periodu.

Uz odgovarajucu kolicinu autana i akcije sa ribama tamis moze biti izuzetno prijatan!!!  :yeswink:
Tamis mi je u lepom secanju a na terenima koje Shone pokazuje sam imao prvog smudja na Tamisu a u neposrednoj blizini par nezaboravnih pecanja smudja!!!  8)  
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Zvezdane valjda sam se i ja zasitio Dunava, Save, Tamisa... posle nekih 30-ak godina pecanja na njima. Ono sto si iskljucivo i samo ti uradio u ovom threadu je da si reagovao na moju reakciju, a ne na cin poziva u goste, pa zaista mogu da pomislim da je u pitanju nesto na licnoj osnovi. I to posle moje jedne jedine, potpuno bezazlene recenice, iskonstruisao si celu pricu koja mi nije ni u podsvesti pala na pamet. Ni jednog trenutka mi nije bila namera da polarizujem musicare na ove ili one i pravo da ti kazem odavno mi se jebe sta ko peca. Naravno ovo sve sam mogao da pomislim sto ne znaci i da mislim tako.
Sto se tice kupanja ja i dalje mislim da je kada za kupanje a reke, jezera i more za ribe...ovakve ili onakve :), pa se i pridrzavam toga. No ipak, hvala na pozivu, uzvraticu ti istom merom pozivom na najlepsu reku koja protice kroz Srbiju pa i tamo mozes da pecas bucove ako hoces. :smoke:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Nema ničeg ličnog u mojim postovima jer te ne poznajem, reagujem samo na ono što pročitam, a verujem da nisam ni shizofren da bih pravio scenarije u glavi.Kako ova diskusija odlazi nepovratno u domen "ja ovo,ti ono",bolje da prekidamo!
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Pa od Bojana nema veceg WarmWaterovca. On kad izadje iz Drine ne vadi noge iz toplo lavorce  :hammer: :hammer: :hammer:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ponekada treba biti vispren pa i žonglirati na ovom tananon betonskom stubu da bi se došlo do ulova ..

:D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-b4jpC0ygjg[/youtube]
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Odličan snimak za ove previše hladne dane!
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Evo ako prihvatate ja bih voleo, a naravno i ovi moji drugari, da dodjemo balo na Tamis na bucova, da se upoznamo i druzimo, garantujemo ludo zezanje.
Sto se tice autana - ne pomaze kod tigrastih komaraca, tek spremaju forumlu, na Zapadnoj Moravi mene pojeli i pored autana  :'(

Bravo za Soneta majstora  :tbumb:
 
Vrh Dno