Tereni sa Bassa

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Gegula, a gde se nalazi to mesto, ako sme da se zna? Jako lepa lokacija, neobicno divlja, a moze se lepo i na fly bacati  :tbumb:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
NajIgor je napisao(la):
Gegula, a gde se nalazi to mesto, ako sme da se zna? Jako lepa lokacija, neobicno divlja, a moze se lepo i na fly bacati  :tbumb:

na kipru,25km od nikozije gde ja zivim...
inace i danas sam bio ali mrsavo,naglo su zahladile noci pa se to verovatno odrazilo na ribu,doduse bilo je 4kom oko kile i dosta manjih ali sam se nadao jednom vecem pa da ga okacim ovde na forum...slikao sam ih sve i jos plus 2 fotke sa udarnim mestom ali me zeza bluetooth na kompu pa ne mogu da prebacim slike :mad: :mad: :mad:...bice uskoro novih.....inace ovih dana udaraju silovito u vuku kao bikovi i to sve u travu....eto toliko od danasnjeg ribolova...ne zalim se :nowink: :nowink: :nowink:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
evo jos neke slicice od jednog od boljih mesta za basa....bar ovde na jezeru..na udara cesto ali kad udari onda je pravi....
 

Prilozi

  • MESTO1.jpg
    MESTO1.jpg
    270,5 KB · Pregleda: 301
  • MESTO2.jpg
    MESTO2.jpg
    360 KB · Pregleda: 293

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
i ovakvi se pecaju  za sada uglavnom :bye: :bye: :bye:
 

Prilozi

  • basonja.jpg
    basonja.jpg
    314,6 KB · Pregleda: 326

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sutra nov izvestaj,ovaj put nosim vagicu da ne lupam tezine.....ali ce biti mi izgleda bez ulova jer obicno tako bude ali ok,da sacekamo do sutra pa cu videti....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
danas sam bio...upecah 10ak komada na misice...pecao od pola3 do 5 po podne...tug,neverovatno je da gde sam pecao prosle nedelje ove nedelje kola prolaze lagano,nivo vode opao za gotovo 2m..inace od pocetka godine kad je jezero puno vodom pa do kraja oktobr kad pocinje kisna sezona nivo vode opadne za 10 metara,...navodnjavaju ljudi okolne useve a voda nestaje li nestaje...danas me vetar ubio,u lice,posto pecam suprotno od brane na plicem delu,jedva sam zabacivao.upadao sam u mulj preko zglobova ,evo konacno posle treceg tusiranja sam eliminisao smrad mulja.neverovatno je to da vetar uvek pocinje da duva posle 2h posle podne ,ujutru ga gotovo nikada nema .voda je bila mutna od jakog vetra pa mislim da je i to uticalo na ulov mada su uzimali silovito....evo par slika od danas od proslonedeljnog omiljenog mesta. :'( :'( :'( :'( :'(
 

Prilozi

  • mesto3.jpg
    mesto3.jpg
    219,4 KB · Pregleda: 290
  • mesto2.jpg
    mesto2.jpg
    182,4 KB · Pregleda: 301
  • mesto.jpg
    mesto.jpg
    205,4 KB · Pregleda: 301

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
danas sam pecao na ovom terenu..isao da isprobam nove popere ali opet se gurgler pokazao mnogo ubitacniji nego poper..posle dobra dva sata mahanja i bez udarca penjem se na brdo da izividim sta se desava dole u vodi,snimim jednog kilasa i naravno posle 4-5 zabacaja bio je u ruci..vetar je duvao pa je bilo otezano mahanje ,ali  kako je vetar prestajao da duva na momente u tim pauzama sam imao solidne basove preko kilograma ,ukupno 5 kom na kraju.valjda od talasa ne detektuje mamac tako lako kao na mirnoj vodi.sutra idem opet pa cu i potkrepiti izvestaj sa nekom slikom nadam se,malo mi je nezgodno jer sam u vodi do struka daleko od obale a telefon mi u sortcu ispod neoprena...mada i dosadio sam sa vise sa glupim basovima ...trebao bih da ohladim neko vreme... :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink:
 

Prilozi

  • danasnja.jpg
    danasnja.jpg
    205,9 KB · Pregleda: 286

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Ma kakvo hlađenje, samo ti nas izveštavaj i daj slike, ja uživam u tvojim reportažama  :tbumb:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
zuti ili  narandzasti policelon a telo belo crveno ili zuto od vunice sa istom bojom ili kombinovanom sa repicima odsecenih od barbikinih pramenova...ja sam ti vezac do mojega ali uzimaju oni to samo tako....
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
gegula je napisao(la):
ja sam ti vezac do mojega ali uzimaju oni to samo tako....
:D bas sam se nasmejao dobro . ali cim lepo uzimaju znaci da si dobro navezao  :yeswink: logican zakljucak  ;)
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ma ne ozbiljno,to je sve nekako skarabudzeno ali lovi...do duse ja nemam strpljenja za vezivanje plus me ne ineresuje a i anti talenat sam...ja musice kupujem,ima ko ih pravi a ja nisam to...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
evo par slika od danas ...nadao sam se vecim ulovima barem onima kao juce ali izgleda da su samo ovakvi radili,po proceni oko 700-900grama...debeli i veoma borbeni ,sve na popercice,ostah brzo bez dva gurglera pa tako da sam i sa ulovom ostao limitiran,jer su oko 11h poceli da ignorisu popere...najbolje je radio crveni poper a izjutra zuti...jedan mi je odneo poper jer se upleo u granje ali je bio manji...ovih dana iskljucivo stap #5 jer je teren jako zahtevan pa se riba mora ponekad i povuci na silu jer je granje i trska svuda po vodi....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
slike.....
 

Prilozi

  • ulov1.jpg
    ulov1.jpg
    227,2 KB · Pregleda: 308
  • ulov3.jpg
    ulov3.jpg
    248,5 KB · Pregleda: 314
  • ulov2.jpg
    ulov2.jpg
    197,6 KB · Pregleda: 302
  • mesto3.jpg
    mesto3.jpg
    242,6 KB · Pregleda: 297
  • mesto2.jpg
    mesto2.jpg
    262,4 KB · Pregleda: 279
  • mesto.jpg
    mesto.jpg
    290,3 KB · Pregleda: 292

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Zatvaranje sezone na bassa, mada nisam ni planirao da ga uhvatim zaleteo se na strimera namenjenog stuki!
 

Prilozi

  • basonja.jpg
    basonja.jpg
    69,6 KB · Pregleda: 346
Vrh Dno