Tereni sa Bassa

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
odlicni basovi ....ja takve iste jurim stapom #3 i kad udari bude veselo vece :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:......ja cu najverovatnije u ponedeljak,sutra cu po dozvolu da kupim necu da se zezam pa cu napisati izvestaj i nadam se uslikati nekog basa....
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e nek ti na tu trojku udari jedna basovska trojka (kg)  ;)
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ne mora toliki ja se zadovoljavam i ovima do kile,ali znajuci kakav je teren ovde trojka ne bi mogla da izvuce velikog basa,on bi se vec zavukao pod granje,imao sam jednog velikog na #5 boga mi bilo je povuci potegni vuce bas na svoju stranu al vucem i ja na moju...na kraju jedva ga izvukoh....
aj valjda ce pasti neki u ponedeljak kad odem....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
danas nivo vode bio podignut 20cm u odnosu na proslu nedelju voda mutnjikava i na pocetku nije obecavala..posle 2 sata premestim se na drugi kraj jezera gde je voda kristalno cista...posle nekoliko upecanih karasa poceli basevi da se pojavljuju,upecam par komada i onda traaaaas,uz samo zbunje i dubine udari komad preko kile,trojcica ga je jedva izvukla zavlacio se pod granje i zbunje ali posle 3-4 minuta borbe bio je napolju jedan lep primerak....usput sam i uspeo da uslikam 2-3 gnezda sa sve basom na njemu,cuvaju ne pomeraju se kao ukoceni...oduseviolo me sto sam danas video najveceg basa u svom zivotu,ne smem da kazem koliki je ali je ovaj bio baaaaas velik,sigurno 4kg....pliva lagano uz ivicu sume u paru sa jednim mnogo manjim ,moguce da je zenka s obzirom da ovi sto su na gnezdu su tu oko kile sto me iznenadilo jer sam mislio da su "kucepazitelji" veci.....
nema veze ......
bilo i sarana i karasa ali o tome u drugoj temi.... evo slika
 

Prilozi

  • bass.jpg
    bass.jpg
    217,6 KB · Pregleda: 194
  • bass na gnezdu.jpg
    bass na gnezdu.jpg
    126,8 KB · Pregleda: 197
  • bass na gnezdu 2.jpg
    bass na gnezdu 2.jpg
    167,5 KB · Pregleda: 224

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
i mjedan mali video od danas..
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iktWMDttSfs&context=C4db7772ADvjVQa1PpcFMlNhvqXqHl47L4jfGDUjOEPAJfvaHS4ZQ=[/youtube]
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Svaka cast druze... bas bih voleo da imam tog prozdrljivca u blizini....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
zajebao sam sto nisam snimio okolinu li sledeci put bice...pa ne mora sve odjednom....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
dan suncan 25c , bilo akcije ali samo u 3 navrata.....dva kilasa i ovaj glavonja po slobodnoj proceni skoro 2kg.....voda jako bistra ,oni manji do kile i ne reaguju na ponudjene mamce,jedino su uzimali na velikoj daljini ( 20m) jer kako se priblizim nema sanse da pridju mamcu odmah provale prevaru...leti ovako nije ,mozes da ga pecas na 5-6m... nasao sam jos 4-5 prasaca u 1,5m vode ali nisu hteli verovatno cuvaju gnezdo....evo slike a video ce biti malo kasnije.....
 

Prilozi

  • bass.jpg
    bass.jpg
    183,3 KB · Pregleda: 194

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
evo i mesta.....pravo u sumu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kwBXYIk8UPU&feature=youtu.be[/youtube]
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sa obale prema sumi....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8vJu3K6uR8E&feature=youtu.be[/youtube]
 
Vrh Dno