Učenje i vežbanje zabacivanja

Gde se najbolje uči i vežba zabacivanje?

  • Na rekama, jezerima i morima,

    Glasovi: 24 68,6%
  • Na uređenim parkovskim površinama,

    Glasovi: 8 22,9%
  • Na zaraslim livadama,

    Glasovi: 1 2,9%
  • Na gradilištima,

    Glasovi: 2 5,7%
  • Na fudbalskim terenima dok je utakmica u toku

    Glasovi: 5 14,3%

  • Ukupno glasača
    35
  • Anketa je zatvorena .

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Uživač je napisao(la):
Odgledajmo moju omiljenu bacačicu i smirimo uzburkane strasti, ZAMOLIO BIH.

http://www.youtube.com/watch?v=aJDjf8_6SYs
Uuuuuuuuuuh... praznik za oči... to se traži ...to je ono pravo, savršenstvo FC-a i još pri tome ljepota žene.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Odavde ne moze bas mnogo da se nauci jer nema objasnjenja i usporenih snimaka ali svakako moze da se uziva  :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Trtljane, trtljanje, trtljanje...uvek dolazi od istih ljudi. Simpson uvek pogrešno razume moje reči, a njegova simpatija to uvek spremno dočeka da napiše "Da, tako je. Upravo sam to hteo ja da napišem." :D
Istina je samo jedna. Niko se ovde ne hvali i ne pravi važan, mada je to prirodno, poželjno i uobičajeno u svetu sportskih ribolovaca. Poenta je u tome da nema veštine zabacivanja bez ulova. Ne postoji vešt bacač koji nikada ne lovi ribe.
Kada ja napišem "mušičarenje", to sadrži i "zabacivanje", jer mušičari nisu čobani da provode vreme po cvetnim livadama. Zato molim neupućene da me ne ispravljaju, jer nisu razumeli. Ja ne priznajem posebnu kategoriju "vešti bacači bez ulova". Kod mene je vešt bacač obavezno zakićen dobrim rezultatom, inače negde debelo greši.
AKo neko nema ulov, morao bi da ima bar neku fotku. Ako ne fotografiše svaki ulov, moraće bar neki. Teško je da poverujemo da neko ima kameru, vraća sve što ulovi, a ne slika, jer je to ružno ???. Još taj neko, učestvuje na forumu i deli savete, kako o zabacivanju, tako i o mušičarenju decembra, štukama, bucovima, pastrmkama....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Trtljane, trtljanje, trtljanje...uvek dolazi od istih ljudi. Simpson uvek pogrešno razume moje reči, a njegova simpatija to uvek spremno dočeka da napiše "Da, tako je. Upravo sam to hteo ja da napišem." :D
Istina je samo jedna. Niko se ovde ne hvali i ne pravi važan, mada je to prirodno, poželjno i uobičajeno u svetu sportskih ribolovaca. Poenta je u tome da nema veštine zabacivanja bez ulova. Ne postoji vešt bacač koji nikada ne lovi ribe.
Kada ja napišem "mušičarenje", to sadrži i "zabacivanje", jer mušičari nisu čobani da provode vreme po cvetnim livadama. Zato molim neupućene da me ne ispravljaju, jer nisu razumeli. Ja ne priznajem posebnu kategoriju "vešti bacači bez ulova". Kod mene je vešt bacač obavezno zakićen dobrim rezultatom, inače negde debelo greši.
AKo neko nema ulov, morao bi da ima bar neku fotku. Ako ne fotografiše svaki ulov, moraće bar neki. Teško je da poverujemo da neko ima kameru, vraća sve što ulovi, a ne slika, jer je to ružno ???. Još taj neko, učestvuje na forumu i deli savete, kako o zabacivanju, tako i o mušičarenju decembra, štukama, bucovima, pastrmkama....

Ovo sad se definitivno ne odnosi na mene jer ne delim savete a pogotovo ne o stukama u decembru :D

Ali i pored toga, imam aparat koji slika underwater vec 3 god. Evo stoji mi kod Dragojlovica vec 2 meseca (trebao mu za Mongoliju) i pored toga na pecanje sam ga nosio ukupno 10-ak puta. Aman bre Mix mene ne zanima ni slikanje ulova, ali stvarno. Prihvatam i da mislis da ga nema uopste, ni to me ne potresa. Samo da shvatis da nista manje ne uzivam od tebe pa cak i kad sam na livadi ili ispred radnje gde cesto masem kad mi je dosadno. Ili ti stvarno imas problem da shvatis da ljudi razlicito uzivaju u raznim stvarima?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja se malo sprdam sa novopečenim ljubiteljima livadskog cveća, ali vežbanje zabacivanja je neophodno. Ima onih koji mogu da si priušte da to svakodnevno rade na vodi (ti su najbolji), ali ima i onih koji ne mogu svaki dan da se brčkaju po lepim rekama, pa izgleda moraju na livadu. Samo, molim takve da se malo sakriju ili bar primaknu nekoj vodi kad to rade, jer je veoma smešno posmatračima i slučajnim prolaznicima da gledaju kako ribolovci "pecaju" na suvom :D.
Strah me je da će jednom i meni neko reći "Evo ih oni što pecaju čas na vodi, čas na suvom. Neki ludaci, beži daleko od njih..." :hammer:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja se malo sprdam sa novopečenim ljubiteljima livadskog cveća, ali vežbanje zabacivanja je neophodno. Ima onih koji mogu da si priušte da to svakodnevno rade na vodi (ti su najbolji), ali ima i onih koji ne mogu svaki dan da se brčkaju po lepim rekama, pa izgleda moraju na livadu. Samo, molim takve da se malo sakriju ili bar primaknu nekoj vodi kad to rade, jer je veoma smešno posmatračima i slučajnim prolaznicima da gledaju kako ribolovci "pecaju" na suvom :D.
Strah me je da će jednom i meni neko reći "Evo ih oni sa debelim kanapom što pecaju čas na vodi, čas na suvom. Neki ludaci, beži daleko od njih, hoće da zakače..." :hammer:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.103
Broj reagovanja
307
Lokacija
Svrljig
Drugari koji nisu glasali imaju još četiri dana do zatvaranja biračkog mesta i prebrojavanja glasova !!!
Sledi analiza.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
gradilista i utakmice su takodje zastupljeni :)
valjda gradilista zbog curve cast-a a tereni zbog ucenja diinamike i brze promene pravca kanapa  :D
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.103
Broj reagovanja
307
Lokacija
Svrljig
oholi je napisao(la):
gradilista i utakmice su takodje zastupljeni :)
valjda gradilista zbog curve cast-a a tereni zbog ucenja diinamike i brze promene pravca kanapa  :D

:D :yeswink:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.103
Broj reagovanja
307
Lokacija
Svrljig
Još tri dana do zatvaranja birališta.

U ovom sistemu glasanja nema predizborne tišine.  :D
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.103
Broj reagovanja
307
Lokacija
Svrljig
Manje od 24h do zatvaranja birališta.     Manje od 24h do zatvaranja birališta.     Manje od 24h do zatvaranja birališta.     Manje od 24h do zatvaranja birališta.     Manje od 24h do zatvaranja birališta.     Manje od 24h do zatvaranja birališta.     Manje od 24h do zatvaranja birališta.     Manje od 24h do zatvaranja birališta.

GLASAJTE 
 

GORANHardy

Senior member
Učlanjen(a)
07.09.2008.
Poruke
158
Broj reagovanja
1
Lokacija
Borca
Koje su ocene glasanja, jeli se ,,CESID,, oglasio valjda ce ono jezera reke i tako to.
p.s. dama dobro baca rado bi pristao da joj budem ucenik.
 
Vrh Dno