Učenje i vežbanje zabacivanja

Gde se najbolje uči i vežba zabacivanje?

  • Na rekama, jezerima i morima,

    Glasovi: 24 68,6%
  • Na uređenim parkovskim površinama,

    Glasovi: 8 22,9%
  • Na zaraslim livadama,

    Glasovi: 1 2,9%
  • Na gradilištima,

    Glasovi: 2 5,7%
  • Na fudbalskim terenima dok je utakmica u toku

    Glasovi: 5 14,3%

  • Ukupno glasača
    35
  • Anketa je zatvorena .

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Evo, ja sam protiv toga da mušičari prave cirkusijade po parkovima, pred brojnim začuđenim posmatračima, koji verovatno ranije nikada nisu videli da neko koristi ribolovački pribor na suvom. Zamisli, Bane, da šarandžije, skobaljaši, varaličari, mrežaroši ili dinamitaši počnu da vežbaju bacanje po livadama! :hammer:

Ako ti sebe poistovecujes sa tim gore navedenim, ja sam sasvim drugaciji od njih. Cak nemamo nista zajednicko u razmisljanju.
 
H

humphrey

Guest
Mixmaster je napisao(la):
Aaaaaa, nije ovo glupa rasprava. Da je glupa, ne bi u njoj učestvovao niko pametan :yeswink:. Čim ljudi pišu i trtomude, znači da ovde ima nešto zanimljivo.
Glupe teme su one koje neko pokrene, pa više niko ništa ne napiše ili sam autor povremeno doda po koju reč.

Možda je Uživač pokrenuo ovu temu zato što je primetio da nisu baš svi mušičari zaljubljeni u livadu i da ima i onih koji misle da je mušičarenje na suvom smešno i štetno.
Evo, ja sam protiv toga da mušičari prave cirkusijade po parkovima, pred brojnim začuđenim posmatračima, koji verovatno ranije nikada nisu videli da neko koristi ribolovački pribor na suvom. Zamisli, Bane, da šarandžije, skobaljaši, varaličari, mrežaroši ili dinamitaši počnu da vežbaju bacanje po livadama! :hammer:

Kako bi ti objasnio pocetniku osnove FFa master Yoda?Odvedes ga u ribolov pa pokazes kako ti pecas?
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Ja sam palio fitilj na 200 gr trinitrotoluena. Eksplozija je izazvala opstu euforiju a adrenalin mi je napunio nakostresene dlake na nogama. Ovo svakako nema veze sa ribolovom.....?!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Jedan moj prijatelj je godinama vežbao koitus na izbušenoj lubenici. Nikada se nije proslavio kao je....č. :hammer:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Jedan moj prijatelj je godinama vežbao koitus na izbušenoj lubenici. Nikada se nije proslavio kao je....č. :hammer:

Sa kakvima se ti druzis :D
Ne kaze nas narod dzabe "s'kim si takav si" :D
 

bane

Junior member
Učlanjen(a)
02.07.2006.
Poruke
94
Broj reagovanja
5
Lokacija
Pancevo
Mixe,

toliko gluposti,sranja i debila svakodnevno gledamo i slušamo pa nikom ništa a kako već napomenuh,koga bre boli ona stvar za to ko,šta,gde i kako pa bili oni mušičari,skobaljaši,dinamitaši,šarandžije i sl.


                                                                                                                                ???
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
bane je napisao(la):
Mixe,

toliko gluposti,sranja i debila svakodnevno gledamo i slušamo pa nikom ništa a kako već napomenuh,koga bre boli ona stvar za to ko,šta,gde i kako pa bili oni mušičari,skobaljaši,dinamitaši,šarandžije i sl.


                                                                                                                                ???

Čekaj bre, Bane, zar ne vidiš da se zabavljamo? Sve nas živo zanima, ako ima bilo kakve veze sa mušičarenjem, pa i gde ko vežba FC, FF, FT...  Vidi ovo:

Taj moj prijatelj je nabavio onu grčku lubenicu, čija je širina odgovarala ženskoj bulji i izbušio joj rupu na sredini. Vežbao je zahvat i tehniku ubacivanja. Čak je nabavio i video "Advanced Fucking" i gledao ga tokom vežbi... :hammer: :hammer:
 
Z

Zakula

Guest
Mixmaster je napisao(la):
bane je napisao(la):
Mixe,

toliko gluposti,sranja i debila svakodnevno gledamo i slušamo pa nikom ništa a kako već napomenuh,koga bre boli ona stvar za to ko,šta,gde i kako pa bili oni mušičari,skobaljaši,dinamitaši,šarandžije i sl.


                                                                                                                                ???

Čekaj bre, Bane, zar ne vidiš da se zabavljamo? Sve nas živo zanima, ako ima bilo kakve veze sa mušičarenjem, pa i gde ko vežba FC, FF, FT...  Vidi ovo:

Taj moj prijatelj je nabavio onu grčku lubenicu, čija je širina odgovarala ženskoj bulji i izbušio joj rupu na sredini. Vežbao je zahvat i tehniku ubacivanja. Čak je nabavio i video "Advanced Fucking" i gledao ga tokom vežbi... :hammer: :hammer:



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
E, a najsmešnije mi je bilo kada je izbušio još jednu rupu sa druge strane, za back-ubačaje. :hammer:
 
Vrh Dno