Udice

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Sve sam ovo pobacao prošle godine zbog Kineskih udica koje su 0.10 tipet sekle na okcu činivši ga upola slabijim u određenim položajima. Sekle su i deblji najlon ali je tu procenat umanjenja bio manji pa se teze dalo primetiti a i nesreća je gde lovim nema puno velikih riba pa mi je dugo trebalo da provalim da je problem sa udicama jer sam već bio puno navezao. Vodite računa sa Kineskim udicama, oštre, kače, ne tupe se ne rđaju nema spadanja ni krivljenja a eto u mom slučaju loša obrada okceta i onda umesto da bude jeftino ispalo je mnogo skuplje i sto je najgore prošlu sezonu me je bas demoralisalo uopšte nisam imao volje da vezujem koliko sam ih pobacao. Evo slike.
IMG_7659.jpeg
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Au. Imao sam taj problem sa kineskim tipet ringovima, sekli strunu ko ziletom. Sve treba da se istestira izgleda...
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
I tu sam muku imao pre 4-5 godina… :(
Što se tiče udica prvih nekoliko tura su bile odlične, mangupi su to…
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
Dok vezujem, uvek pogledam na okce
Desava se i iskreno jeste glavobolja. Pogotovu ako se kasni vidi....a ova gomila pobacanih muva je impozantna.
Tippet ringove je teško naci odlicne direkt od kineza ... Sve je to iz kine, al naci dobavljaca je igra vezanih ociju. Dok se ne ubode.... Mada...greske se desavaju.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Sačuvao sam sliku udica od prošle godine. Prva je Dohiku druge dve su Kinezi. Kada se pod zoom slika vidi se da je kod Kineskih okce zamrljano a okom nema šanse. Druga razlika je sto ubodni deo nije identičan ali na žalost kada se počne upoređivanje da li je Dohiku ili Kinez vrlo brzo počnu da liče jedna na drugu i onda se ne može sa sigurnošću reći koja je koja tako da sam na kraju sve posekao za tungstene i navezao samo one najlovnije dok se strasti u glavi ne smire što je trajalo celu sezonu baš mi je bilo mrsko sesti uz stegu nego sreća sad ponovo uživam dok vezujem.

IMG_7236.jpeg
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
698
Broj reagovanja
328
Lokacija
Banja Luka
Ja kupio kod adh... jedni su od najvecih u Evropi kolko sam cuo... ako oni valjaju kopije, neka im je...
 
Vrh Dno