Uticaj HARRP, školjki od automobila, veš mašina i koje čega na vodostaj reka, riblji fond

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Moja greska,hteo sam da kazem da se iz zemlje vadi nafta a u busotine ubacuje voda koja zauzima istu zapremin ali je dosta laksa,na to sam mislo.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Dade ga...........grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr HARRP usred Lalusa  :( :( :(
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Hahahaahaaa...nece atletiko ...imaaju ruzne dresove pogotovo gornji deo  :hammer: Ramos neda titulu....
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Ti budi dobar da Ti nebi skidao sako kad te sa malim Muticem oderem u basketu  :bleh: :bleh: :bleh:
Jedan HARRP attack  :hammer:
Mada kad bolje razmislim sad je na Gradcu jedan terminator u akciji,Oholi i Tihi su u duJetuuuu ...stipkaju se i pipkaju na Sarenom platnu...bice ujutro mnogo carlame  :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Rece ti ja...niece ciganski dresovi da osvoje ligu sampiona..
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
gegula je napisao(la):
Rece ti ja...niece ciganski dresovi da osvoje ligu sampiona..


Rece mi ti kad to GENERALE!!!!???????
Al gresis sinak, gresis...nisu oni cigojneri...Mi smo, mi iz CRVENE ZVEZDE...e tu Vam ni HARRP nece pomoci  :bleh: :bleh: :bleh:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Proticu ne provociraj....tihi i ja se ne stipkamo....pogotovu ne na sarenom platnu :p

sent from my brick from the wall

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
oholi je napisao(la):
Proticu ne provociraj....tihi i ja se ne stipkamo....pogotovu ne na sarenom platnu :p

sent from my brick from the wall


A sta  raaaaaaaadite sada???? Sta, Sta, sta??????????? :D :D :D :nowink:
vezujete musice  :nowink: :hammer:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
PROTA71 je napisao(la):
Rece mi ti kad to GENERALE!!!!???????
Al gresis sinak, gresis...nisu oni cigojneri...Mi smo, mi iz CRVENE ZVEZDE...e tu Vam ni HARRP nece pomoci  :bleh: :bleh: :bleh:

u pravu si oglasio sam se na 1;1..mada sam rekao drugaru da ce real izjednaciti na 5min pred kraj..bilo je pitanje minuta kad ce ucackati gol...i svidja mi se sto vas nazivas ciganima sto i jeste ,a ne delijama jer to svakako niste...a sto se HARRP tice tu vam je pomogao karadzic,iskljucio ga da bi  sebi spasao guzicu i fotelju....jbg,nama je pomagao 5god,valjda osetio da je preterao pa reko daj vama malo da da radosti...
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
http://istokpavlovic.com/beleske/pismo-iz-stenforda

Toliko o HAARP-u, sad da se pozabavimo automobilskim školjkama, gumama, veš mašinama itd....

P.S. Još jednom je SIMPSONH bio u pravu
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Hehe bas sam se sad lepo nasmejao, donositi zakljucak na osnovu nekog pisma koje je neki lik izbacio na internet, koje mu je poslao covek koji je ni manje ni vise poslao HAARP anetenu u Srbiju, je smesno. Najjace je "izvor je hteo da ostane anoniman".  :doh:

HAARP je vojno postrojenje koje koristi voska SAD-a, dal postoji neko ko da veruje da je covek koji je poslao staj sistem u Srbiju, dostupan javnosti na ovaj nacin???
Net je pun raznih teorija zavere u vezi tog sistema, pa se niko ne poziva na te plipove ili textove. bas zato sto se nezna pouzdano o cemu se radi.

Ako tako nesto i postoji, to ce se drzati u strogoj tajnosti, jer je to klasicno oruzje. Ko ce reci da poseduje sistem kojim menja klimu??
Sto vise demntuju meni je sve vise sumljivo.
Ovde niko nije tvrdio da tako nesto 100% postoji, samo smo se slozili, pojedini, da takva opcija nije iskljucena.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Sto se tice HAARPA,misljenja sam podeljenog izmedju Perinog i Strasnog,dosta su bisrtra oba coveka . Znaci 50-50 % za obojicu.

S' malim prigovorom  na Perinu neozbiljnost sto se tice teorije zavere.

Pa brate mili, Srbija je odavno bila i bice cilj zavera raznih,to je bre jasno kao dan,nije paranoja. Pa zbog neceg smo zanimljivi

ocigledno,vec vekovima smo omrazeni i gledaju da nam dodju glave. Pa nemoguce je ne primetiti ovo.Necu nista     

argumentovati. Odo vezujem bube ,pa na vodu  :bye:

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Haarp sistem je toliko velik da je nemoguće da ostane neprimetan. Fotografije tog sistema u Srbiji niko nigde nije postavio što ne bi bio nikakav problem obzirom na veličinu. Vrlo lako je takvom sistemu prići na razumnu daljinu i napraviti niz fotografija. Kad smo već kod toga, najbolji su mi oni što su slikali repetitor za mobilnu telefoniju koji je urađen u obliku drveta. Pa ono samo idiot može da zameni sa HAARP-om. Ima čak i avio svetlo na vrhu, za koje su mislili da je zračenje  :hammer: Najbolje je bilo kad su se dali u beg pošto se upalilo svetlo na senzor, tu sam se upišao od smeha. Nadam se Milan VB da nisi u nekoj takvoj ekipi.
 
Vrh Dno