Vetar

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Bogami, kaciga uopšte nije loša ideja :tbumb: A DH je nažalost neupotrebljiv za ovo kokošarenje oko sajli i splavova. Izvežban sam ja na ovim terenima, rado bih doveo ove naše školovane instruktore navikle na livadu, bazen i Drinu ovamo da usavršavaju nove tehnike i cast-ove :smoke:
Šala, bez paljenja i uvreda molim ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e sajle i splavove nisam računao nisam navikao da toga ima na/u vodi  :lol:

a da si se usavršio za taj teren nesmunjam ipak si ti stari lisac  :lol: ;)
 

alp

Full member
Učlanjen(a)
02.02.2008.
Poruke
572
Broj reagovanja
2
Milanče je napisao(la):
Bogami, kaciga uopšte nije loša ideja :tbumb: A DH je nažalost neupotrebljiv za ovo kokošarenje oko sajli i splavova. Izvežban sam ja na ovim terenima, rado bih doveo ove naše školovane instruktore navikle na livadu, bazen i Drinu ovamo da usavršavaju nove tehnike i cast-ove :smoke:
Šala, bez paljenja i uvreda molim ;)

Uzmi Ambush Taper LW strunu na stap klase 6. Stavi gore Airflo poly leader Salmon/steelhead od 3m. Plivajuci ili tonuci, prema potrebi. Najcesce ces trebati plivajuci ili intermediate. Gore pola metra 0,30, pola metra 0.25 i  na kraju 1,5-2 fluorocarbona 0,20-0,22. Ako doista jako puse, mozes tipet skratiti na metar.

Komotan domet ove kombinacije, s umjereno otezanim strimerom - ako ju pravilno koristis(!) - je preko 20m static roll-a, s jedva metar prostora iza. Ako imas iole mjesta iza za switch, u konacnosti dodaj jos koji metar dometa. Time prebacujes 25 m po vjetru. Precizno i bez napora.

Nema mahanja po zraku, zapinjanja i bilo kakvih problema, puhalo ili ne puhalo.
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Ma dodjite vi kod nas u Vs, da vidite kako kosava duva 360 dana, nije ni cudo sto kod nas nema musicara  :D
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Gornjak koji duva sa Karpata,i koji nastaje iznad elektrane Đedap 1,je mnogo nezgodan za ribolov,zato što duva direktno u grudi ribolovaca koji love na ovom podneblju.Počinje iznenada, i za veliki broj ljudi sa strane on je neverovatna pojava jer može da upropasti dane koji počnu fenomenalno.Kako se pojavi tako i prestaje,uglavno po zalasku sunca,i posle užasnog dana sledi prelepo veče bez daška.Sa prvim jutarnjim zracima ovaj dosadnjaković ponovo počinje.
 
Vrh Dno