Visočica

T Rex

Junior member
Učlanjen(a)
22.08.2011.
Poruke
55
Broj reagovanja
0
Vrana hvala na pomoći i naravno svima na podršci.
Ako odbranimo ovu reku, možda organizujemo jedno Fly druženje ovde.  8)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.151
Lokacija
Čačak
Koliko god je Nobel dobro resenje nije pametno. Prvo jer neko ko to predlaze nece to uraditi, drugo onaj ko i uradi verovatno ce da nagrabusi a oni ce ooet doci.

Jedino na mozak i temeljno moze ovo da se spreci. Jedino slozan narod-a to je najteze jer zbog nesloge smo ovde gde smo.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Gde si ti cuo da smo mi ne slozni????  :aaa: :aaa:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
    Šta ti Oholi nije jasno ? Da ako predlažem dinamit, nemam muda da ga profi montiram i razjebem  gvožđe ?

Čekaću poznatu narodnu slogu i verovati u bolje sutra OVDE ?

Ti si majstor da mi pritisak nabiješ na 300 a da pritom pojma nemaš skim se zajebavaš. Ili imaš muda mnogo ili...
 

T Rex

Junior member
Učlanjen(a)
22.08.2011.
Poruke
55
Broj reagovanja
0
Nemojmo da smo neozbiljni. Nismo mi nikakvi ekstremisti. Samo konstantan pritisak i širenje nezadovoljstva mogu dati rezultate.  Ne treba ići u ekstrem pogotovo što će se to nama obiti o glavu. Kada shvate da će na kraju to da ih košta više desetina hiljada glasova na izborima promenice politiku u vezi sa mhe.
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
  Sumnjam. Glasove im skuplja Pink, a MHE pune kasu i dzepove. Ne verujem da ce se odreci izvora prihoda. Daj Boze da nisam u pravu, ali mi Mafketov scenario izgleda sve izvesniji.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.151
Lokacija
Čačak
Mafke Fly je napisao(la):
    Šta ti Oholi nije jasno ? Da ako predlažem dinamit, nemam muda da ga profi montiram i razjebem  gvožđe ?

Čekaću poznatu narodnu slogu i verovati u bolje sutra OVDE ?

Ti si majstor da mi pritisak nabiješ na 300 a da pritom pojma nemaš skim se zajebavaš. Ili imaš muda mnogo ili...
Jasno mi je da ti trebaju lekovi, i da ocigledno nisam pogresio sto sam te naduvao ranije, pomislio sam da sam pogresio jer umem naprasit da budem al definitivno si bolid.
Te pretnje slobodno primenjuj na gusterima oko kuce i sitnim klenovima.
To znas li ti ko sam ja je fora iz srednje.

I da, oni koji rade to sa dinamitima i cudima sigurno ne objavljuju javno po forumima to. Dakle....stvar je jesna, pas laje vetar nosi.

A za pritisak probaj neke tablete ili neke druge, prirodne metode.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.151
Lokacija
Čačak
T Rex je napisao(la):
Nemojmo da smo neozbiljni. Nismo mi nikakvi ekstremisti. Samo konstantan pritisak i širenje nezadovoljstva mogu dati rezultate.  Ne treba ići u ekstrem pogotovo što će se to nama obiti o glavu. Kada shvate da će na kraju to da ih košta više desetina hiljada glasova na izborima promenice politiku u vezi sa mhe.
Upravo to rex, samo pametno. Panic je koliko vidim lepo zapoceo sa jos dosta ljudi, i to je najsporije i najteze resenje al najbolje moguce. Svaka vama cast na tome sto ste do sad postigli, pravi ste primer kako se srbi mogu ujediniti. Al treba slediti neku pametnu glavu.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
    Oholi , daješ mi dijagnozu a potom vređaš javno ? Pametan si jaaako.  :respect1: :respect1: :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.151
Lokacija
Čačak
Pa kad pretis. Ne ide tako. Ja sam mislio da si ti ozbiljan i covek od reci :)
Ovo moje mu dodje ko replika,ti pretis ja postavljam dijagnozu.

Mada lepo nam je islo, iako si povremeno znao da poprckujes lepo sam te ignorisao jer nisi direktno prozivao. Sad kad pritisak skoci malo ti bolje ide. Samo nastavi :)
Ja sam rekao sta sam imao. Ziv bio i cuvaj srce ;)

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Hvala dečko, srce je ok ali živci jbg. :blush:.  Sve dalje je suvišno pisati, ''jače je delo nego bjeseda '', u pravu si. :bye:
 

T Rex

Junior member
Učlanjen(a)
22.08.2011.
Poruke
55
Broj reagovanja
0
Zahvaljujem se svima na podršci i molim one koji još nisu potpisali peticiju da to učine.
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
Pozdrav dragi prijatelji,

da li je neko skoro bio na Visočici? planiram mini odmor dva dana u okolini, pa ako neko ima informaciju kakvo je stanje ribljeg fonda ove godine, da nisu lokalci bacili dinamit i slično. Biću u Rsovcima krajem meseca, pa kakvi su tereni, da li su bolji uzvodno ili nizvodno, planiram suvom da prošetam jedan dan.

Hvala puno!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.151
Lokacija
Čačak
@beelack od drugara koji idu redovno vidjam lepe ulove. Medjutim to je sve na nimfu. Visocica je reka koja ne daje lako ribu na suvu.. Daleko od toga da toga nema... Ali mokra i nimfa su ti najbolje opcije. Pogotovu ako nisi ranije bio a realno imas samo dva dana.
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
Hvala puno Oholi, probaću. Jedini štap koji imam je Orvis T3 #3, kratak za nimfarenje ali mokru i neke strimerčiće bi mogao probati. Svakako ja ću biti srećan ako upecam jednu ribu. Cilj mi je da upoznam reku i jel, uživam u prirodi. Biću strpljiv i uveče ću gledati da li se negde nešto roji i diže. Probaću da odem bliže kanjonu i šta mi Bog mušičarenja da. :) šaljem izveštaj. Hvala još jednom! pozdrav od River Brata :) <3
 
Vrh Dno