WFFC 2017 - 37th FIPS-Mouche World Fly Fishing Championship SLOVAKIA 2017

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Mita kad ga izanalizira ili je Vlada Todorović  zadnji ili Oholi  :hammer: :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Mita zajebo i cehe.... Po ceskoj analizi rezultati su bitno drugaciji :)
Moracemo da zaposlimo profu da obucava cehe kako se rade analize :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Matematika tj. u ovom slučaju statistika je jako zajebana stvar... Nije Milanče napamet izvodio računicu, gotovo sam siguran u to.

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Ta Ceska analiza kaze da ce neko da se ceska  :hammer: :hammer: a zar je bitno jbt. Profa je izanalizirao sad je na svakom da li ce to da prihvati ili ne. Svako moze da kaze otpecao sam vrv boli me stojko ne moze bolje. A moze i da kaze znam gde sam gresio mora i moze bolje. Nove reke, nove situacije na vodi. Bitno je da ste svi izvukli pouku iz svega toga. Sledeci put bice bolje.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Sledeće godine pred svetsko da im se pribavi po jedna cigančica svakom, da razbiju maler....  ;)
 

Luka 94

Senior member
Učlanjen(a)
02.12.2016.
Poruke
103
Broj reagovanja
0
Ne treba mi cigancica,treba mi jedan Mankov u ekipi.Covek koji ima autoritet i od koga se moze mnogo nauciti.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Vidis Maricu, iskreno, bez uvrede i podcenjivanja Mite, cesi su mi ipak iskusniji i sigurno da analiziraju mesta bolje od svih nas.
Sto se pecanja tice, naravno da se zna bar delimicno gde je ko od nas gresio. Najveca nasa mana je sto ne pecamo ni blizu cesto kao pobednicke ekipe. Nemamo vode gde bi vezbali neke tehnike i riblji fond nam je ocajan a on je jako bitan za razvijanje brzine koja nama fali kad se udje u to brzo pecanja na skoro svaki zabacaj.
Tesko da i najiskusniji od nas znaju u centimetar da zabace dve nimfe.... I garantujem da svako od nas ima jos dosta da uci kako se jedno mesto napada. Al dobro, ovo nam je skola i to odlicna. Za razliku od bosne, sad se tacno zna gde je svako od nas.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Auuu al si i ti skroman. Mankov je ubica 300 svetlosnih godina daleko od nas :) Jedino sto mu je Oholi parirao na Visocici onda kad je bilo sa Bugarima
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Oholi pa naravno. Pricali smo o tome. Svaka reka nosi drugu situaciju i to nasim ljudima fali.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Analiza je visoka matematika, nije je lako uraditi jer se puno faktora računa. Nekima je to malo jasnije a nekima nije uopšte. Statistiku ne možeš da prevariš, to je samo odnos podataka.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Sve je to lepo, al ta statistika sigurno da ide bolje cesima nego bilo kome od nas. Oni su profesionalci u ovom sportu. Na kraju krajeva ranije su nam njihove analize bile merodavne u nekim diskusijama.


Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno