XXL Strimeri

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.096
Broj reagovanja
911
Izgleda stvarno moćno pravi zalogaj za mladicu i to baš onu sa češkog videa :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
blago mutna voda i aktivna mladica od 20kg ili više...e to je za nju...ali sada, takva se ne pronalazi baš svaki dan i u takvim uvetima  :blush: ali valja imati takve stvari u arsenalu i za mame štujice i brkate komšije sa dna  ;)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Oko 23cm ima ovaj pp strimer.Ko zna šta bi mu napravila neka mama od 7-8 kilajki,ali kad bi mi lupila takva neka ne bih žalio da ga u froncle rascepi.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
fino, evo i zvezdan nam se pridružio, dugo je motao one od 3cm i 5cm ali veo ga ulazi i ove xxl vode  :tbumb:...baš mi se dopada kombinacija boja  :yeswink:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Boja za leđa je kombinacija tirkiznog i zelenog polipropilena,nažalost,ovaj aparat radi dosta loše slike pa se taj preklop boja ne vidi lepo.
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Protekle jeseni smo za muscarenje stuke koristili u najvecem broju situacija ogromne strimere, siroke siluete, i upadljivijih boja... u par navrata sam cuo i da preterujemo sa velicinom. Medjutim ovi veliki strimeri su nam doneli dosta krupnih primeraka... ali i oni kada se nadju u celjustima iole pristojne ribe ne izgledaju preveliko! Najvecu stuku u protekloj sezoni sam i prevario sa jednim od najveih strimera iz kutije vezanim na dve udice #8/0 i #6/0!

 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
htedoh da pitam nesto al mi zadnji post sve rece...

jedino pitanje - da li je druga udica okrenuta na gore i da li je to dobra ideja
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Jedina mana  što ti treba štap  #12 ,#13  da bi mogao da plasiraš tolike strimere ....
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
strashni je napisao(la):
htedoh da pitam nesto al mi zadnji post sve rece...

jedino pitanje - da li je druga udica okrenuta na gore i da li je to dobra ideja

Ja obicno nisam veliki ljubitelj strimera na tandem udicama, ali kod ovih najvecih strimera ih koristim. Obicno samo jedna udica dobro ubode... Kako bi strimer sa dve udice bio sto vise nezakaciv, na prednjoj udici je stitnik a zadnja udica je okrenuta prema gore, i ovo u praksi dobro funkcionise.


Sto se tice pribora... ne nece vam biti potreban 12 ili 13wt stap. Otkud takva ideja?
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Pa onaj tvoj varaličarac ako nije #13 nije ništa  :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e šone da si ti vidio kakvu "muvu" sam ja bacao mojom četvorkom 3zone i koncem osmicom  :hammer: ... desetka bi morala da baci u tom slučaju barem boing :hammer: ;)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Seb btw koliko metara si ispucavao taj veliki strimer sa #4 ?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ne usudim se tačno reči ali ima da probam na suvom sada jedan dan ponovo pa ču da izmerim...inače to je bilo neplanski, pograbio sam sve što mi treba za strimerisanje i greškom umesto osmice u žurbi sam zgrabio tubu sa četvorkom, seo u kola i po gasu...e onda kada sam došao na vodu u gepeku me čekao hladan tuš  :hammer: :doh: a moja osmica nekih 20km od mene  :D :hammer: i šta drugo nego probaj s tim što imaš i da znaš da je išlo  :D Bacao sam neke 15cm clousere za smuđa i čini mi se da sam bacio više od 15m s obzirom da je tu bilo i nekog drveča i uveti za mahanje nisu bili baš idealni.

S obzirom da ja nisam baš neki fly caster još dobro je to i bilo. Nekada mi neke stvari idu super nekada užasno a nekada sam sebe iznenadim u FC-u.

A za ove XXL strimere stvarno paše jedna desetka mada i jače motke mogu još više i teže stvatri da bacaju. Ja mislim da ako takav strimer nije baš preterano težak onda je desetka tu pravi izbor. A i koliko vidim danas štapovi su često toliko močni da se ladno nose i sa strunama za par klasa više. 
 
Vrh Dno