XXL Strimeri

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Može  :tbumb: Nemam ja baš te XXL ili XXXL ali ako treba ću da navežem a  ja sam bio mislim samo 4 ili 5  puta ove godine na Joci ipak su Dane i Ljuba tamo domaći ...
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
A da jednostavno stavis 10wt strunu na svoj stap, to obicno odlicno funkcionise  kad se radi o snaznijim klasama samo malom broju stapova struna za klasu teza smeta! Sve svoje stapove i uparujem sa tezim strunama.

Strasni ako dolazite slobodno se najavite, pa cemo videti da vas docekamo na Joci!
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Sone jel vezujes sajlu direkt na poly ili stavljas predvez od najlona na poly pa sajlu?
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
StY_EsoX je napisao(la):
A da jednostavno stavis 10wt strunu na svoj stap, to obicno odlicno funkcionise  kad se radi o snaznijim klasama samo malom broju stapova struna za klasu teza smeta! Sve svoje stapove i uparujem sa tezim strunama.
Razmišljao sam i u tom pravcu ,već smo pričali ranije čini mi se o tome  ,Pitao sam i direktno one iz RIO' products šta misle o tome ,oni kažu da bi ipak savetovali kanap 9 za moj štap samo sa kraćom i težom glavom i da bude  sa agresivnijim prednjim tapperom  ..Videću taman do jeseni ili novi štap i struna ili samo jača struna .. koliko bude love ... mada mi se ovaj RST stvarno dopada u mnogim segmentima ...uhhh mukeeee  ::)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
ekoljuba je napisao(la):
Sone jel vezujes sajlu direkt na poly ili stavljas predvez od najlona na poly pa sajlu?
Da Ljubo pre sajle stavljam podvez od najlona i to dužine 40ak cm i ja sam razmišljao da je u tome cela caka koja smeta baš u tom delu sistema. Mislimo isto?
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Ja sam isto prvo probao sa parcetom najlona izmedju poly-a i sajle, medjutim mnogo mi se bolje pokazala varijanta  sa diretno navezanom sajlom na poly. Verovatno da ti to parce najlona otezava okretanje strimera i zato su ti zabacji kraci.
Sto se tice duzine zabacaja u mom slucaju se to svodi na 15-20 metara, jer je vaznije da se ti zabacaji izvode brzo sa cestim promenama pravca i mesta nego sama duzina zabacaja. Moze da se zabaci i sa tim ogromnim strimerima 25 m ali suvise se energije i vremena gubi, plus na daljinama vecim od 20 m i kontra je dosta losija.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Eto Ništa skratiću najlon taman toliko da ga ostane da može samo čvorom da se veže za Tippet ring pošto ja koristim Climax toothy creature sajlu koju lemim za tippet ring . Izgubiću 40 cm na celokupnoj dužini tonućeg dela  ali će ipak izbačaj biti sigurno  bolji ... Ma ja čekam da krene po površini štujka da se dobija na Zasavici ove godine ako Bog da i onda popperi ,one moje policelonske bube ,Deerhair diveri  a i Floating Tubu da nabavim ..  :smoke:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
no, sada smo ukapirali kako daleko bacati ovakve strmere ;) ali slabo smo videli modele  :D tu i tamo neki :D ajdete malo za stegu...dakle dužina 25-30cm  ;) i ribolika silueta.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Evo ja upravo skiciram na papiru jedan koji će da ima dve udice #6/0 povezane konektorom .
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
poceo sam da se spremam za Jocu sa ovim xxl karakondzulama i shvatim da nemam kutiju gde cu da ih spakujem  :doh:

kako ste vi resili ovaj problem, gde drzite ove 15+ strimere
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Druze imas onu kutiju za varalice sa podesivim pregradama...odlicna stvar.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ovako nesto...
 

Prilozi

  • slika-3076170x640.jpg
    slika-3076170x640.jpg
    36,2 KB · Pregleda: 126
Vrh Dno