Zasavica

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Ako ako, deca su to  :lol:
Ma super ulovi za sad, vazno da ih ima, kao sto kazes  :tbumb:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
brod umbra....hahahahahahaaaa...jebo te kako uzimaju narodu pare ,ovamo rezervat a brod ide na naftu i zagadjuje vodu a nekome se pune dzepovi...o pecanju tamo niko i ne razmislja ubacili su tostolobika i time zamazali oci ljudima kao poribljavaju..cudo sta se radi tamo i kakvi su ono lopovi,nema postenog coveka tamo..zato ja kazem da valjevac nije stucija destinacija niti ce biti..ali u svakom slucaju bravo sone za stuku,jbg,ko zna ZNA...
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ma dobro ove ribe stvarno nisu nešto ,ova jedna je malo bolja ali u suštini udara samo sića ,hvala  ... znaš kakav je trip ribi u bari kad joj prodje brod više puta na dan iznad glave  :doh: ,u najdubljem delu nema vode više od metar .Brod melje travu koja pluta svuda naokolo pa čak i strimer kači . Inače htedoše da nas izvaćare da platimo dozvolu za ribolov ,zamisli  :doh:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
hahahahaaaa...pa ja tamo idem bez ikakve dozvole jos se pravim lud kad mi pridju...to su sve hostapleri tamo bre koji nisu vredni razgovora..prosti ljudi kao cepke i veze nemaju ni sa cim a pogotovu sa ribolovom,cuvari postavljaju bubnjeve i love stuke u mrestu i onda mi palamude tamo i traze dozvolu,jednog umalo nisam ubio veslom kad mi se uhvatio za camac da trazi dozvolu sreca matori mu moj spasao glavu...samo ostro sa gamadi....
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Bogami grdnu lovu uzmu deci da ih provozaju brodom 10 min po bari ,deda Pera ima sad i neke senzore ugradjene na ulazu kapije  kod njih na Valjevcu kao da ulaziš u neku tvrdjavu narko dilera u Južnoj Americi  :doh: Da je ribolov loš vidi se i po posećenosti ,nije bilo nikog od ribolovaca sem nas dvojce .kasnije su se pojavili neka dva  momka sa varalicama u jednom čamcu -matori Pera kaže da su uhvatili jednu štuku (ako ne laže) ,Sve jedno lepo smo se proveli ,malo veslali ,malo odmarali ..itd

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=la7PikTk2YI[/youtube]
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Bolje receno musicarenje pickica :D
Bas su sitne,mnogo..Al' igralo se s'poperima
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    160,3 KB · Pregleda: 205
  • 11.jpg
    11.jpg
    193,5 KB · Pregleda: 220
  • 10.jpg
    10.jpg
    250,8 KB · Pregleda: 222
  • 8.jpg
    8.jpg
    295,8 KB · Pregleda: 216
  • 7.jpg
    7.jpg
    185,6 KB · Pregleda: 229
  • 6.jpg
    6.jpg
    250,5 KB · Pregleda: 209
  • 5.jpg
    5.jpg
    218,8 KB · Pregleda: 215
  • 4.jpg
    4.jpg
    240 KB · Pregleda: 208
  • 3.jpg
    3.jpg
    183,2 KB · Pregleda: 218
  • 2.jpg
    2.jpg
    265,7 KB · Pregleda: 209

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Inače ko nije upoznat ova crna džukela na Saletovoj fotki je inače čuvena stara rasa "pulin"  i tih pasa ima još uvek na Zasavici ,čuvaju tamo onu stoku i ostale mangulice  na pašnjacima ...

Koje li je rase ona mačka što je poletela pored moje noge  :hammer:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sone moze jedan ovakav isti poper za mene ali na 8 udici za bassa...ubitacna boja bez daljnjeg...
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Brate  može ,samo ovo je Saletov popper ,moji su malo drugačiji ali sam ga video kako izgleda tako da nije problem  ;)
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Juce na Zasavici,vetar ubijao al' mahalo se...znao sam da ce duvati ali morao sam na vodu...jedini sl dan a kriza velika.
Bilo je dosta desavanja,dosta riba ali vecina ispod mere,naravno iscacka se i neka pristojna..
napunio sam baterije da preguram vikend,sto na samoj vodi,sto u kafani na Zasavici :-X pauza mora da postoji :smoke:
Verovali ili ne ljudi na varalicu nisu videli ni ripce,ja nisam mogao da verujem...mada mi je jesno jer je uzimala strimere na ultra polako vodjenje,koliko da ne kaci travu..
 

Prilozi

  • IMG_5980.jpg
    IMG_5980.jpg
    146,6 KB · Pregleda: 225
  • Copy of IMG_5979.jpg
    Copy of IMG_5979.jpg
    182,5 KB · Pregleda: 225
  • IMG_5974.jpg
    IMG_5974.jpg
    384,6 KB · Pregleda: 235

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Da  :D nisam ni osetio..spakovala ceo strimer a ja i dalje koristim najmanja klesta za vadjenje,par puta sam pozajmljivao a nikako da kupim :doh:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Super štuja Sale  :tbumb:

Od kolko mega piksela ti je ta jakna, baš je dobra?
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Svi te bre hvale nesto, evo i ja sam primetio da imas dobro oko (oci) na strimeru  :hammer: :hammer: :hammer:

Jel bilo jos akcija?
 
Vrh Dno