Zlotska Reka

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
Malo slika moje rekee  :)
 

Prilozi

  • DSC_0185.jpg
    DSC_0185.jpg
    423,6 KB · Pregleda: 143
  • DSC_0195.jpg
    DSC_0195.jpg
    403,3 KB · Pregleda: 188
  • DSC_0223.jpg
    DSC_0223.jpg
    415,3 KB · Pregleda: 155

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
....I poneka lepa riba sa iste  :)
 

Prilozi

  • DSC_0224.jpg
    DSC_0224.jpg
    350,5 KB · Pregleda: 157
  • DSC_0212.jpg
    DSC_0212.jpg
    307,8 KB · Pregleda: 137
  • DSC_0200.jpg
    DSC_0200.jpg
    192,8 KB · Pregleda: 141
  • DSC_0194.jpg
    DSC_0194.jpg
    252,5 KB · Pregleda: 141
  • DSC_0192 (2).jpg
    DSC_0192 (2).jpg
    271,7 KB · Pregleda: 152
  • DSC_0182 (2).jpg
    DSC_0182 (2).jpg
    191,7 KB · Pregleda: 147
  • image-7f1582ba6cdc3712c4f3059483f2391103a8bc411d176df8d97a4f796fbf9ac4-V.jpg
    image-7f1582ba6cdc3712c4f3059483f2391103a8bc411d176df8d97a4f796fbf9ac4-V.jpg
    238,2 KB · Pregleda: 141

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Dexa, sacuvajte tu reku,prelepe su ribe...prave  :tbumb:
Voleo bih da pored ovog mog betona protice kakva recica sa ovako lepom populzcijom potocne pastrmke... :)
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
PROTA71 je napisao(la):
Dexa, sacuvajte tu reku,prelepe su ribe...prave  :tbumb:
Voleo bih da pored ovog mog betona protice kakva recica sa ovako lepom populzcijom potocne pastrmke... :)

Ja se trudim,ali bojim se da ja sam nisam dovoljan . . Malo paznje  fali da ovo bude jedna od boljih salmonidnih voda ..
Ja sam rad da pozelim dobrodoslicu svakom istinskom musicaru koji zna da cuva ovakva bogatstva  ;)
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
PROTA71 je napisao(la):
Dexa, sacuvajte tu reku,prelepe su ribe...prave  :tbumb:
Voleo bih da pored ovog mog betona protice kakva recica sa ovako lepom populzcijom potocne pastrmke... :)




Proto ja vas razumem koji zivite u velikim i urbanim gradovima , meni od Vranja najbliza pastrmska reka je na 25 km ima u njoj ribe ali samo za neki mali uzitak ,jer su je majmuni dezinfikovali par puta hlorom i bacali eksploziv  :mad: , u toku 90-tih , kako je ona riba i dalje prezivela i ima je u nekom da kazem blizu prosecne brojnosti meni nikako nije jasno, znaci da je stvarno izdrzljiva i jaka  :yeswink: :yeswink:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Razumljivo je Nikola zasto mi i toliko volimo Gradac, hvalimo ga i pominjemo...75min. voznje od Beograda i eto te na vodi sa zavidnom populacijom pastrmke i maricevih lipljena  :nowink:...a i po kojim lepim primerkom klena u gornjem revirskom  delu..
Pecao sam i imao ulove ribe u meri na Visocici i za mene je to bila sjajna avantura...divlja riba i vec 100 puta ponovljena prica da je ta bila prvi put na udici pa je borba stvarno bila lepsa nego sa ubacenim ribnjackim formama..
Zato i jesam i treba hvaliti svaku vodu u Srbiji, maticna nam je zemlja po rodjenju i prebivalistu (a i lepse nemam) ...SACUVATI SAMO, moramo zbog buducih generacija, novih narastaja...Svaka inicijativa je dobra inicijativa!!!

http://www.ribolov.co.rs/ujedinjeni-ribolovci-srbije/
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
PROTA71 je napisao(la):
Razumljivo je Nikola zasto mi i toliko volimo Gradac, hvalimo ga i pominjemo...75min. voznje od Beograda i eto te na vodi sa zavidnom populacijom pastrmke i maricevih lipljena  :nowink:...a i po kojim lepim primerkom klena u gornjem revirskom  delu..
Pecao sam i imao ulove ribe u meri na Visocici i za mene je to bila sjajna avantura...divlja riba i vec 100 puta ponovljena prica da je ta bila prvi put na udici pa je borba stvarno bila lepsa nego sa ubacenim ribnjackim formama..
Zato i jesam i treba hvaliti svaku vodu u Srbiji, maticna nam je zemlja po rodjenju i prebivalistu (a i lepse nemam) ...SACUVATI SAMO, moramo zbog buducih generacija, novih narastaja...Svaka inicijativa je dobra inicijativa!!!

http://www.ribolov.co.rs/ujedinjeni-ribolovci-srbije/





Potpuno se slazem Proto sa svim , trebamo voleti nase reke i naravno da sve imaju svoje jedinstvene lepote i svaka mi je draga kad god je bilo ko i koju god pomene , a tom Maricevom lipljenu jedan pirsing pa da ga poznajemo  :D :D
 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
Zbog plovkarosa nece ostati nista u toj reci bio juce video svojim ocima od Sumrakovca do Zlota koliko ih hoces  :mad: :mad: :mad:. A leti pumpama prazne virove i skupljaju lopatama ribu .  :mad: :mad: :mad:
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
Da prostite jeb'o sam mater juce nekim majmunima sto dosli na zivi da pecaju,od ponedeljka pocinje redovna kontrola svaki dan pa cemo da im vidimo ledja..
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
PROTA71 je napisao(la):
Razumljivo je Nikola zasto mi i toliko volimo Gradac, hvalimo ga i pominjemo...75min. voznje od Beograda i eto te na vodi sa zavidnom populacijom pastrmke i maricevih lipljena  :nowink:...a i po kojim lepim primerkom klena u gornjem revirskom  delu..
Pecao sam i imao ulove ribe u meri na Visocici i za mene je to bila sjajna avantura...divlja riba i vec 100 puta ponovljena prica da je ta bila prvi put na udici pa je borba stvarno bila lepsa nego sa ubacenim ribnjackim formama..
Zato i jesam i treba hvaliti svaku vodu u Srbiji, maticna nam je zemlja po rodjenju i prebivalistu (a i lepse nemam) ...SACUVATI SAMO, moramo zbog buducih generacija, novih narastaja...Svaka inicijativa je dobra inicijativa!!!

http://www.ribolov.co.rs/ujedinjeni-ribolovci-srbije/
Divno je ono sto se radi na Gradcu i jako cenim te ljude sto zavrsavaju tamo posao .. Ocekujem bolje vreme i na mojoj reci,pa se nadam i susretima sa nekim ljudima sa foruma . .  :)
 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
Dexa89FLY je napisao(la):
Da prostite jeb'o sam mater juce nekim majmunima sto dosli na zivi da pecaju,od ponedeljka pocinje redovna kontrola svaki dan pa cemo da im vidimo ledja..
...a zato juce ni cvrk nismo imali....pederi peglali reku ispred nas...pa hebo sam im i ja mater usranu ... prvo smo ih videli ispod mosta u Sumrakovcu,a onda na pola puta do centra Zlota,da bi videli jos jednog majmuna kod stadiona za veliki fudbal...  :machinegun:
..i svi sa plovcima na stapovima...zalosno...
...daj boze da je tacno ovo za kontrolu...inace ode sve u qrac...
...Dexo posalji mi mob. na PM. bistro...
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
Tacno je , reku je preuzela Srbija sume,ima dva kontrolora,jedan ce biti standardno tu,onaj drugi je iz Negotina pa ce redje,ali uglavnom cuvace se ..
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Svuda isto, ja odem juce na Resavu prvi prizor deda od 60 i kusur godina ceslja reku mrežom. Šta da mu kažeš? Jad i beda na sve strane i nema naznaka da ce se nesto promeniti...

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Cuvajte reku, po ulovima bih rekao da jos imate sta da cuvate, nazalost reke koje su bile pod zastitom RG iz Jagodine su mrtve i ja  se necu upisati, mozda ako odem na Moravicu :/

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Vrh Dno