ZVEZDA

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
52
Khmmmmmmm...khmmm...al neću mnogo krila da širim,čekaju ovi lešinari pardon grobari.... :hammer:

http://www.b92.net/sport/vaterpolo/vesti.php?yyyy=2012&mm=11&dd=10&nav_id=659105

:) :) :)

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Slavisa ,opet trcis pred rudu ,1 u 17 godina cemo preziveti,nego sta ovo bi na Karaburmi,sa akcentom na kara  :hammer: :smoke: :whistle:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pero u kom si fazonu.....pusti decu nek se raduju malko...
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Nema prenos na rts/u,slepci jedni,jurim po netu da gledam .
Nego ko bi reko cuda da se dese pa cigani vode u pioniru,boga mi ne mirise mi na dobro al nema veze,ima jos da se igra .
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
opa ,zivi ste cigani,ja mislio da vas i nema vise ,ma nema veze morate opravdati 20 miliona ulozenih u zadnje 2 god.Do sledeceg puta uzivajte*1 godisnje vam je mera  :p
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
52
pera je napisao(la):
Slavisa ,opet trcis pred rudu ,1 u 17 godina cemo preziveti,nego sta ovo bi na Karaburmi,sa akcentom na kara  :hammer: :smoke: :whistle:


Sta je bilo....sta moze da bude, isto sto i veceras u Pioniru...PRC  :) :hammer:
Ajd...polako, duuuuuuuuuuuuga je sezona, sad ce fuca  :doh:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ajde Slavisa reci i ti neku pa da se razilazimo ,razbili ste nas  :bleh:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
zakasnio sam malo ,al sam znao da ces da nesto kazes,al pametno  :tbumb:,jedva cekam tu fucu .
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
52
pera je napisao(la):
zakasnio sam malo ,al sam znao da ces da nesto kazes,al pametno  :tbumb:,jedva cekam tu fucu .

Ojjjj....iskreno nesto sam offffftopican, nenadam se dobrome...na prvom mestu fudbalu, opet ga nece biti, daj Boze da gresim aliiiiiiiii...a meni se gleda fudbal, rezultat???Naravno samo pobeda se racuna  :yeswink: :yeswink: :yeswink: :nowink: :hammer:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ako mi verujes sto se fudbala tice jedino mi sluzi za ovakvo podjebavanje ,dal vi nas ili mi vas svejedno inace za gledanje nije samo za izbegavanje.Da gledam slepce kako se prenemazu po terenu i dodaju u beskraj bez trcanja mi nije neko uzivanje.
Ovo veceras je ipak ozbiljnija stvar i jedino mi je krivo sto na vreme nisam nasao karte pa sda gledam bez obzira na rezultat,jebem se ovde i gledam na kompu na nekim adhe i ostalim sranjima gde ne vidim nista i jos se nerviram i zbog toga i zbog rezultata.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
E a ja se toliko iznervirao za fudbal da sam se debelo pokajao sto nisam pecao peti dan za redom. Moracu vec sutra da nadoknadim. I sranje je sto sam poceo i smudjeve da vracam jer nemam vise mesta u zamrzivacu :D
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Znaci doslo zadnje vreme  :smoke:,kao pred smak sveta  :whistle: :hammer:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
52
Hehehehehhe...oce,oce taj SMAK al ne sveta nego Tocak ponovo svira u Beogradu  :)
Nego de mi se dede bata Djole....nestade, a fali mi i njegov komentar za basket...necu da ga peckam za vaterpolo, maaaaaaada moguce da je gledao veceras na Areni i reprizu basketa :D :nowink:
 
Vrh Dno