Adekvatan stap....

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Ohoho kakvo samopouzdanje, izgleda da su poribljavali u BIH. Ajmo znalci da vidimo sveze fotke sa "adekvatnim priborom i ulovom".
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Cek bre o kom samopouzdanju pricas?

Ako sam se ja predstavio kao pocetnik, neki ovde su to skapirali bukvalno! Jesam pocetnik za dr Acu Ivanovica, sto se bacanja tice, i to tezak... ali za druge stvari... :lol: , ma hajde ovako je zanimljivije... :lol:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja poznajem nekoliko musicara za koje je Aco Ivanovic pocetnik (ali stvarno). Ako je Simpson daleko od njega, ovi moji poznanici ce mu zauvek biti potpuno nedostizni.
P. S. Proslo je tri dana.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
simpson H wrote:
Jesam pocetnik za dr Acu Ivanovica, sto se bacanja tice,

Evo posto je tebi postala vec praksa da izvrces reci, moram da citira sam sebe, a ti nazad u skolu da naucis da citas! Bacam ti javno rukavicu da mi nadjes samo jednog jedinog ko [color=990000]BACA[/color] bolje od dr Ace Ivanovica, a ja i ti se kladimo u kompletan pribor? Jel moze?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Opat se Simpson 'vata za Mix Mastera! OK.
Preterujemo sa ogovaranjem pojedinih turbo musicara, stanovnika Beograda. Meni je jasno zasto je Simpson zaljubljen u A.I., ali njemu nije jasno zasto ja ne mislim isto. Zavrsicu pricu o ovoj gluposti veoma prosto. MUSICAR BACA MUVU DA BI NA NJU ULOVIO. DAKLE, BACANJE MU POMAZE DA ULOVI RIBU. BOLJI MUSICAR LOVI VISE RIBE, A NE BACA DALJE!
Priznajem da je lepota musicarskog "asa" ipak presudila kod Simpsona. Slazem se da covek veoma lepo izgleda kad se skocka. Slazem se i da ima pricu koja ce potpaliti svakog pocetnika u musicarenju. Covek je prava slika musicara, kakvu zamislja svaki normalan bg musicar. Jedini problem je sto u Nisu, Pirotu, Vranju, Leskovcu... musicarenje postoji decenijama pre pojave A.I., pa nam njegov imidz ne odaje nista drugo do pokusaj da se "na precac" dodje na vrh srpskog musicarenja. Neki od nas to su prepoznali odmah, jos pre nekoliko godina. Problem je sto je to skoro nemoguce objasniti skorojevicima, narocito pristalicama turbo fazona.
 
M

Mr.Zakula

Guest
Dajte i meni sav onaj pribor Ace Ivanovica,ima da bacam i bolje od njega!!!Pa ono je tragedija,shta on ima od pribora!!T&T stapovi,Rio konci,Ross reels,sve kalabasteri!!!Ja svojim "skromnim" priborom,izbacujem bez mnogo muchenja dvadesetak metara,"losh" Cortland 444.A shta cu da radim sa nekim vrhunskim shtapovima???Eeeeeeeee...Ima vremena,josh sam mlad!
 
M

Mr.Zakula

Guest
Isti shtap,isti konac,isti chekrk,i ko hoce,neka staje na crtu,prihvatam.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Znaci stvarno covek tebi mora da pocne da crta!!

Zar je toliki problem jebote da ukapiras!! sad moram da boldujem 2 reci mislio sam da ce ti biti dovoljna samo jedna od iz proslog posta!

Ko [color=990000]BACA BOLJE[/color] od AI?

Izgleda da ti samo kapiras 2 stvari, ulov i duzina zabacaja...ccc suvise uzak pogled, uostalom ocekivao sam to od tebe!

Mada Mix, delimicno te i razumem kada se pomene AI jer to je sasvim drugi pristup musicarenju u odnosu na tvoje shvatanje, koje je na nivou lokalnog kasapina. Mislim da si jos u onom threadu od pre pola godine "sta prvo pada na vodu, struna ili muva", pokazao svima ovde kakvom "izuzetnom" tehnikom baratas...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mr.Zakula wrote:
Dajte i meni sav onaj pribor Ace Ivanovica,ima da bacam i bolje od njega!!!Pa ono je tragedija,shta on ima od pribora!!T&T stapovi,Rio konci,Ross reels,sve kalabasteri!!!Ja svojim "skromnim" priborom,izbacujem bez mnogo muchenja dvadesetak metara,"losh" Cortland 444.A shta cu da radim sa nekim vrhunskim shtapovima???Eeeeeeeee...Ima vremena,josh sam mlad!

Vidi se da si jos zelen, nemoj da se ljutis ali sledeci put razmisli dobro pre nego sto stisnes dugme reply.

Ovo podvodim pod onu narodnu "mladost-ludost".

Meni je samo zao sto komentarises nesto sto nisi video a jos vise mi je zao sto nisi ucio one stihove "u rukama Mandusica Vuka..."
Veruj mi kada znas nesto onda je nebitno koji je stap, koji cekrk, koji konac,...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Siki, tvoja simpatija bolje baca u dalj od vecine nasih musicara. Ja sam ga posmatrao nekoliko puta i jednom sam bio raspamecen njegovom vestinom "double haul" izvodjenja. Zabavno je posmatrati ga. Posmatrao sam ga kako izvodi taj izbacaj cak i bez stapa! Veoma interesantno. Ali efikasno zabacivanje uz bogat ulov, takodje mora biti veoma vesto izvedeno. Pravi znalac ce uzivati posmatrajuci prelepe izbacaje musicara koji prethode napadu ribe, a ne autogramu datom Simpsonu. I to sve u nasim rekama, a ne na Novom Zelandu i u Argentini. Mladi Zakula, koga ja jos nisam upoznao, je zasigurno vec bolji musicar od A.I., jer prepoznajem njegov zdrav pristup musicarenju. To i nije jedina razlika izmedju njega i Simpsonovog idola. Bitno je i da je A. I. rodjen kao izuzetno materijalno bogat covek. Ima mnogo cash-a. A to bas i nije osobina divljih i totalnih musicara, kakve ja imam obicaj da postujem. Postujem i A.I., zbog svega sto radi, ali ne i zbog onoga sto nije u stanju da uradi. Samo sam realan. Poznajem coveka.
Znam (a i svi vi ga znate) coveka kome je A.I. preporucio stap. Opljackan je i potpuno nezadovoljan. Nesrecan je. Pred samoubistvom je. A znam i ljude kojima ja preporucim pribor. Neki od njih su toliko vesti bacaci i lovci na klenove, pastrmke, lipljene ili cak stuke da ja, koji sam im nekad lekcije drzao, sednem i gledam uzivajuci u neverovatnoj vestini kompletnog musicara. Toga nema kod A.I., a jos manje kod njegovih obozavaoca.
Zato dobro pazite i raspitajte se pre kupovine adekvatnog stapa. Savete primajte iskljucivo od najiskrenijih i najvestijih, ulovima dokazanih, musicara sa voda na kojima cete pecati. Ako planirate da se preselite u Novi Zeland ili Patagoniju, poslusajte A.I. ili jos gore Simpsona. Ako hocete da pecate musicarskim priborom na Nisavi, Moravi, Timoku, Visocici, Jermi, Mlavi, Vlasini... obratite se Mix Masteru i to bas ovde na ovom web-sajtu. Na pravom ste mestu.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Cek bre Mix jel postoji nacin da te navedem da ne brkas babe i zabe!
Prvo je bilo o stapovima, pa nisi nista rekao, pa je bilo o bacanju, tu tek nisi imao sta pametno da kazes, pa sad ponovo vracas na preporuke u vezi pribora????
Daj bre izjasni se o cemu diskutujemo! Ili se potpuno izgubis kada se pomene A I?? :hammer:

A stvarno nikome ne zavirujem u dzep a i nisam nesto primetio da A I vozi neka besna kola ili zivi u kuci od 300mkv. Cak sta vise siguran sam da od pribora koji poseduje, nije kupio ni jedan komad!?!?

Ako se TNT, Winston, Sage, Scott, Hardy, Ross,... utrkuju ko ce da mu POKLONI neki od svojih stapova, i da cuju njegovo misljenje, ni to nije dovoljno mladjanom i brzom Zakuli, a pogotovo tebi, da shvatite o kome se radi.
Misljenje FF instruktora se svuda u svetu ceni izuzetno, a oni koji tvrde da ce za 20 dana treninga da postanu instruktori, mogu samo da izazivaju podsmeh.

Sujeta je opasna stvar! Jede coveka iznutra....
 
M

Mr.Zakula

Guest
Pa dobro Simpsone,kako mozesh tako da prichash???Auuuu!!Prvo,dacu ja tebi i Aci moj prvi mushicharski stap,Linea Effe - Fly Stream 5/6 mase 130 grama od fiberglassa,pa mi bacajte vi double haul od 25m.Moze i neki Jaxon,nema veze...Drugo,ako ti nije bitan shtap,konac,itd.,zashto kupujesh stapove Sage,T&T od 500 eura,Rio-ve,3M konce????Shto za DZ bacash pare,kada podjednako lepo i efikasno mozesh da mushicharis nekim shtapovima od 20,30 eura.Ako ti tako razmishljash,ja jedino mogu da zakljuchim,da si ti jedan Turbo folk mushichar!Vidi se da si Beogradjanin!!!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Bolje biti turbo folk musicar, i loviti pastrmku i lipljena nego u govnima do guse pecati povrsare od 100gr. A druga stvar, od Nisa do Beograda mozes da dodjes i sa ficom(u voznom stanju) koja kosta 200e i sa toyotom avensis koja kosta 50 000e, ali sa ficom da uradis dve generalne na putu, a sa toyotom da stignes za sat ipo. Tako ti je isto i sas tapovima. Ti mozes da pecam i sa onim od 20e i sa onim od 500e, ali sa ovim od 20e ces se namuciti isto kao sa ficom, a sa dobrim stapom, kanapom...extra uskladjenim do cilja ces mnogo brze i lakse doci kao sa toyotom!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mr.Zakula wrote:
Pa dobro Simpsone,kako mozesh tako da prichash???Auuuu!!Prvo,dacu ja tebi i Aci moj prvi mushicharski stap,Linea Effe - Fly Stream 5/6 mase 130 grama od fiberglassa,pa mi bacajte vi double haul od 25m.Moze i neki Jaxon,nema veze...Drugo,ako ti nije bitan shtap,konac,itd.,zashto kupujesh stapove Sage,T&T od 500 eura,Rio-ve,3M konce????Shto za DZ bacash pare,kada podjednako lepo i efikasno mozesh da mushicharis nekim shtapovima od 20,30 eura.Ako ti tako razmishljash,ja jedino mogu da zakljuchim,da si ti jedan Turbo folk mushichar!Vidi se da si Beogradjanin!!!

Sad da nisam ovoliko smiren, mogao bih slobodno da odgovorim u tvom stilu i da ti kazem "vidi se da si provincijalac" ali ne i seljak. Seljak je rec za coveka koji zivi u selu ali je onaj pravi izvorni domacin. Kad naucis da se obracas starijima, onda mozes i da nastavis! Ipak iako se sa Mixovim stavovima uglavnom ne slazem, sa njim mogu da komuniciram, cak i povisenim tonom. Ti ipak prvo moras da naucis da obrises nos...

Da ti kaze cika simpson jos neke stvari. Nemam vise nameru da objasnjavavam zasto kupujem ono sto kupujem, ako te toliko interesuje nadji neki od mojih ranijih postova.

I nemoj vise da se brukas da pises ovo, moze neko da procita i da se sit ismeje.
Cime je lakse bacati 25m? Jaxonom 5/6wt ili Sage TXL 00wt??
 
Vrh Dno