Cene dozvola za 2017. godinu - Srbija !

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.412
Broj reagovanja
228
Lokacija
Beograd
Izvinjavam se... Nije obavezna za dnevne dozvole, ali za sezonske jeste
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
^^
Jesi siguran? Mislim da nije,bar nije bila prethodne 2 godine
 

ramplinstinski

Senior member
Učlanjen(a)
11.10.2009.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Bgd
Visednevna na Drini vazi 7 dana, a u Zakonu ne pise da za neko ribarsko podrucje ne vazi visednevna...
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
neca011 je napisao(la):
Mafke, jel kod vas ne ponudi dnevnu ribocuvar kad te kontrolise? Kod nas, ukoliko nemas godisnju, lepo ti kaze da mu das 500din da ne bacas 1000din za dnevnu  :hammer: :hammer: :hammer:

  Neco,sada tek videh tvoj komentar i svidja mi se jaaako. Kod mene su bili rigorozni dok su radili svoj posao. Odmah prijava i rok 30 dana.

Nisam načisto  da li po novom zakonu  čuvari smeju da oduzimaju pribor  ,nekada pre 20 + god. ovde su imali to pravo ,pa su vraćali

prilikom ''isplate''-naplate.  Nesto mi se uvuklo kao da imaju pravo  zaplene (tamo gde rade svoj posao ),pročitao sam negde,nemam pojma.

Zna li neko ? :-\
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.412
Broj reagovanja
228
Lokacija
Beograd
Ribočuvar ima pravi da zapleni pribor ako te zatekne bez dozvole, imao sam prilike da vidim zapisnik :yeswink:
Pričao mi je kolega čiji je poznanik pecao u Južnoafričkoj Republici... Ako te nagaze bez dozvole, oduzimaju bukvalno sve, pribor, dokumente, kola kojim si došao itd... ribočuvar ide u pratnji dugih cevi, pa se ti svađaj s njim kol'ko 'oćeš  :D
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Koliko je cena dnevne za Gradac ove god?
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Mafke Fly je napisao(la):
  Neco,sada tek videh tvoj komentar i svidja mi se jaaako. Kod mene su bili rigorozni dok su radili svoj posao. Odmah prijava i rok 30 dana.

Nisam načisto  da li po novom zakonu  čuvari smeju da oduzimaju pribor  ,nekada pre 20 + god. ovde su imali to pravo ,pa su vraćali

prilikom ''isplate''-naplate.  Nesto mi se uvuklo kao da imaju pravo  zaplene (tamo gde rade svoj posao ),pročitao sam negde,nemam pojma.

Zna li neko ? :-\
Mafke, kod nas na dunavu, a isto je na tamišu, ti kontrolor ponudi dnevnu ako nemas godisnju. Cuo sam da su uzimali opremu nekim grabuljasima I nekim drkadzijama koji su se kurcili. Uglavnom su kulturni sa normalnim ljudima. Logicno je da ce ti ponuditi dnevnu na prodaju. Samo bi ja uveo da imaju neku fiskalnu kasu. Ovako te pare od dozvola sjebu u kafani.
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
код мене  се деси да иду по више рибочувара у контролу/ нпр. 4 плус жена записничар /, одмах  кривцима одузимају све од прибора и пишу пријаву коју убрзо прослеђују, додуше покадкад и накратко не посећују воду да се криволовци осиле, то им је тактика.
мада касне редовно са продајом дозвола, то је моја велика примедба/више се односи на државу/.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
kakav pribor da zapleni i oduzme...pa to ni u ludiilu ne bi dobio,pa nije on kupio da oduzima...ja dozvolu ne kupujem niti cu ikad kupiti bar ne u srbiji...uvek idem na lepo i polako kad naidje cuvar,bez nervozei samo dijalog...na kraju krajeva ako nemam kud crvena zavrsi posao....
 
Vrh Dno