Crvenperka

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja sam uvek fin tamo gde treba. U divljini, na vodi, nisam. Grub sam. Dolazim na vodu da bih maltretirao ribe i to nije fino. Bilo da ih odnosim, bilo da ih vraćam posle borbe, koju ničim nisu zaslužile, nisam uopšte fin.
To što ovu nežnu i lepu ribu, posle svega ružnog što joj učinim, nežno oslobodim, je samo zato što sam njen fan. Pastrmke i slične zubate babaroge odmah udarim o zemlju :hammer:. Šalim se, naravno. Mada... ??? na onom snimku... ??? Kakav je ono vešt zahvat?  ??? :rambo:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovu sam malo više maltretirao, ali preživela je.
http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=video&file=1399MIXMASTER_Nice_Rudd.avi

Ježim se kad vidim ovu lepoticu. Lovim ja i pastrmke i lipljene i štuke i k.. palac, poletarac, ali ova zlatna crvenperka je vrh, bar na mojoj top-listi prirodnih lepota.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Lepa! Bravo!  :tbumb: I tata bi sine!  :drool:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Uskoro ćeš, Goci. Vidim prepravio si mi minus na plus. :tbumb:
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
mix plus od mene ali ne za ribu vec zato sto mi se na trenutak ucinilo da imas zlatan zub  :doh:i odmah se sjetih Sekija starog lika iz Trebinja koji se nije skidao sa drveta cekajuci sarana da ga trokukom gadje
Pa se slatko nasmijah.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
asader je napisao(la):
mix plus od mene ali ne za ribu vec zato sto mi se na trenutak ucinilo da imas zlatan zub  :doh: i odmah se sjetih Sekija starog lika iz Trebinja koji se nije skidao sa drveta cekajuci sarana da ga trokukom gadje
Pa se slatko nasmijah.

:D :D :D :D :D :D :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Jes' vala, zubi su mi malko krivi, ali to je zato što ih namerno tako češljam. No, to je prilika da se na njima malo poradi i nešto ugradi, ali ne zlato, već MORAVSKI BISER, koji nađoh pre neki dan u rečnoj školjci. :lol:
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
Lucky druze Seki je legenda Trebinjska stari ciga koji vazda prica kako se nekad iz ruke pecalo i vadili se strugaci i klenovi pa cak i sarani.......
A mix ceslja zube na stranu :hammer: :hammer:

 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Jes' vala, zubi su mi malko krivi, ali to je zato što ih namerno tako češljam. No, to je prilika da se na njima malo poradi i nešto ugradi, ali ne zlato, već MORAVSKI BISER, koji nađoh pre neki dan u rečnoj školjci. lolfly
Mix ja ti za DŽ ugradjujem zub od moravskog bisera ali ako uspe metoda da se zove po meni :-X
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Videćemo. Imam loša iskustva sa zubarima. Jedan profesor niškog st. fakulteta mi je izvadio zdrav zub. Kasno sam otkrio da su ostalim njegovim pacijentima preveliki podočnjaci, vilica uvek naduvena i tužan, iscrpljen pogled. Jedva sam živu glavu izvukao, ni kriv, ni dužan. :(
Voleo bih da moravske bisere ugradiš prvo nekom drugom, da vidim koliko si vešt. Više ne idem kod zubara dok mu dobro ne upoznam ranije pacijente.  :smoke:
Crvenperke srećom nemaju (vidljive) zube. Možda baš zato njih više volim da lovim mušicom, nego štuke i pastrmke, čiji zubi me uvek podsete na patnje onih koji poveruju obećanjima zubara.  :doh: :naughty:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Da nisi ti gledao onaj film ("Maratonac"? sa Dastinom Hofmanom i Lorensom Olivijeom, pa se malo uziveo, a?
Sva deca se plase zubara.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ajmo sledećeg leta jedan dan na Vlasinu da vatamo sivopere crvenperke!

crvenperka.jpg
 
Vrh Dno