Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Bas me briga dal' ce vama da se svide bitno je samo sta ce pastrmkice da kazu
Ja sam lepo rekao u nekom od predhodnih postova da necu dozvoliti da vezujem musice do pred sam polazak na reku.Malo po malo nastanca se fina kolekcija i po koja rezerva i mirno spavam(kolko god mogu) pre izlaska na reku.E da i potrudicu se da pravim samo one imitacije koje su proverene i kojima stvarno lovim nema vise izmotavanja i punjenje kutija musicama koje nikad ne padnu u vodu i na kraju sezone budu razmotane.Necu vise da budem cvrcak