@Silvio, hvala....da, to je tačno za krila na danici...hteo samda vidim kako če to da izgleda pa sam ipustio tako inače u planu sam imaopar takvih bez krila sa gustim nogicama od petla i na kraju meke i to je to.
@Zvezdane, piše ispod slike 17cm

Kombinirao sam neke materijale aliuveliko je poliester. Iskren da budem, posle nekoliko strimera preko 20cm mi svi ovi i od oko 15cm izgledaju jako sitno, osečaj me vara da bi i crvenperku mogu njim da lovim

a kada uradim neki od 5cm to je tek sitno. Taj če da bude za štuju...nek malo mrsi zube
