@Nebojša, evo....sa "japanske stege" oslobodio se ovaj ninđa
...2008. sam sa jako sličnom lovio pajke i lipce ali i ove naše jezerske klenove...to je bilo tada neko eksperimentisanje koječega pa i ovoga i sada mogu reći da ovako nešto valja imati u kutijici. Valja ga probati, ja se ne mogu požaliti na nju.
Udica je naravno japanska :lol: TMC 900 bl #14
Udica je naravno japanska :lol: TMC 900 bl #14
