Danas sam vezivao...

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
:D opasan ovaj rat!!!  :D

iskreno, ne mogu se ni jednoj strani nešto posebno pridružiti ja sam sada u drugom fazonu. Mada su ipak strimeri #1 kod mene. Ima dana kada ne bi pecao ni na sta osim na suve musice ali uglavnom su kod mene strimeri u igri, jednostavno volim da se igram njima i ribama koje se daju uloviti na njih. Nadam se da če se šaran uskoro pojaviti pa da otpočnem sezonu sa nečim konkretne težine  :lol: ako okinem kakav novi rekord videt če te! Nadam se ove godine jednom od 23kg. Tek toliko da okinem svetski rekord na ff motku  :lol:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
takav rep ili telo se da uraditi twist tehnikom.....dubbing loopom uradiš jedan krak u koji upredeš materijal po volji i u nekoliko boja, krak prepoloviš na pola i samo pratiš liniju samouvrtanja, telo se skoro samo formira kao i furled lideri ;) onda razčešljaš i dobiješ rep ili telo. Prosto da prostije ne može da bude.
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Nije bas kao sto Sebastian pise ;)
Upitanju je obicna zonker tarakica. Na koju se nanese malo super lepka i onda se samo tvistuje.

P.S.
Tog trnutka mi palo napamet pa rekoh da probam kad ono super ispade :doh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
super je ispalo :tbumb:, mada ono sto sam ja napisao je jedan od nacina....vec sam postavio jednu foru na forumu kako se takav rep ili telo da uraditi: link. Na taj način se da uraditi baš svašta ;)
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Malo sam se zajebo  ::) ovo je poslednja slika  :bye: !!!
 

Prilozi

  • pchela.JPG
    pchela.JPG
    234,5 KB · Pregleda: 221

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
@sašaPI, sve muve su ti čista perfekcija i nema tu šta previše da se priča nego kolega  :respect1:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Stone age! Ove su lovile dobro za vikend ;)
 

Prilozi

  • DSC00380.JPG
    DSC00380.JPG
    21,4 KB · Pregleda: 196
  • DSC00374.JPG
    DSC00374.JPG
    31,4 KB · Pregleda: 191
  • DSC00385.JPG
    DSC00385.JPG
    19,4 KB · Pregleda: 187

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
A i ovo je išlo ;)
 

Prilozi

  • DSC00363.JPG
    DSC00363.JPG
    23,2 KB · Pregleda: 220

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.164
Broj reagovanja
156
Lokacija
Niš
Provuče se ova tema još par dana ali lock je bio neminovan. Koliko je samo fenomenalnih muva zagubljeno ovde...
Pokušaćemo da se organizujemo pa da ih rasporedimo po temama. A na dalje, šta ste danas vezivali, u odgovarajuću kategoriju za to.  :bye:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
1
Lokacija
Niš
Danas je jr zaključao ovaj topic.

Danas sam ga nakratko otključao i ovo napisao.

Danas ću ga opet zaključati.

:D
 
Vrh Dno