iskreno, ne mogu se ni jednoj strani nešto posebno pridružiti ja sam sada u drugom fazonu. Mada su ipak strimeri #1 kod mene. Ima dana kada ne bi pecao ni na sta osim na suve musice ali uglavnom su kod mene strimeri u igri, jednostavno volim da se igram njima i ribama koje se daju uloviti na njih. Nadam se da če se šaran uskoro pojaviti pa da otpočnem sezonu sa nečim konkretne težine :lol: ako okinem kakav novi rekord videt če te! Nadam se ove godine jednom od 23kg. Tek toliko da okinem svetski rekord na ff motku :lol:

!!!