DISTANCE CASTING- realna potreba ili ne?

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
što više različitih klipova o bacačkom umječu to bolje za nas koji se učimo od vas iskusnijih...samo dajte, jedva čekam. Ja volim da pogledam različite iskusne "bacače" i sve ih glede toga poštujem jer se od svakogada nešto naučiti.
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
Popov je napisao(la):
hehehe samo vi g. ivanovicu mislite i dalje da ste najbolji ja ipak mislim da vi nemate pojma a klipova bice pa ce moyda nekome da pomogne.
Daj neki tvoj da vidimo !!!
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Čovek je master,to je u mušičarskom kodeksu kao titule sir-a na Engleskom dvoru.Ne razumem čemu ovakvi napadi,jedino ako postoji neki lični animozitet!
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
Aco Ivanovic je napisao(la):

Momci! (Popov, JRK, Mungos G i ostali talenti)
Fascinira me moc retrospektivne analize i deduktivne sinteze kojom vasi mozgovi raspolazu. Jedini je problem u tome sto se lako zakljucuje da vi o konkretnoj temi ustvari - nemate pojma!
Ne pada mi napamet da komentarisem apsurdne besmislice koje ste izlupetali ovde. Nemam vremena jer se spremam za BC, Ca ***
Mogu vam dati samo jedan savet: facta, facta - non verba! Kada se tako dobro "razumete" u materiju, onda prilozite vas licni video klip kao dokaz o pravilnosti, znanju, vestini, metodi. Tek onda ce mozda neko i da vas prihvati za ozbiljno.

Sve ostalo je samo providna, licemerna i pakosna lakrdija ljubomornih i nezrelih decaka!

Mozda ovo nekome pomogne ...

Pozdrav!


*** BC, Ca: British Columbia, Canada - the steelhead paradise! Vidi sliku!
ja bih da se osvrnem na izlaganje gospodina Ace Ivanovica, sa plavim slovima [valjda zbog naglasavanja, tj. tezine teksta], mislio sam na retrospektivne analize tj., deduktivne sinteze, hmmm., sto sve retroaktivno vraca ovu temu na sam pocetak, fly casting, i clip, evidentno je da se gospodin Aca malo umorio prilikom zadnjeg izbacaja, te je malo povukao ruku na unazad [ no no ], da bi struna cela izasla. Niko ne osporava gos. Acu kao mastera  itd., ali svako gresi i niko nije savrsen i ljudski je priznati gresku, i ne vredjati druge, da jos i ovo sa vizom, meni je licno pomoglo ne znam kako izgleda viza, nikad je nisam imao u pasosu jer posedujem Kanadski pasos...
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Kakve veze ima titula ljudi misle da je pogresio i ukazali na gresku ja ne vidim tu napad!!!
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
ekoljuba je napisao(la):
Kakve veze ima titula ljudi misle da je pogresio i ukazali na gresku ja ne vidim tu napad!!!
ciji napad, da li si ti procitao tekst, ali ne moj, i normalno da titule nemaju veze sa greskama
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
shomi je napisao(la):
ekoljuba je napisao(la):
Kakve veze ima titula ljudi misle da je pogresio i ukazali na gresku ja ne vidim tu napad!!!
ciji napad, da li si ti procitao tekst, ali ne moj, i normalno da titule nemaju veze sa greskama

Mislim da niko nije napao Acu!!!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Manite se ljudi čorava posla (to važi za sve), ako se baš želite nadglašavati imate PM ili se dogovorite za susret oči u oči tačno u podne  :D  :doh:

Mi koji nismo tako iskusni bacači ne zanima ni viza ni ko je bolji, lepši, pametniji, bogatiji...nas zanima kako postići neko umeće npr. ovde u tom dfc-u. Jasno je da se neko brani kada se oseća prozvan ili napadnut...no kanite se čorava posla jer time se ne stigne nigde...ovde na forumu se može dogurati do ključa ili eventuelno i bana kada tema prestane biti konstruktivna...tako da drage kolege budite: solidarni, tolerantni, kreativni - budite konstruktivni.
Opustite se i nastavimo sa ovom temom na kvalitetnom nivou.
 

MUNGOS G

Newbie
Učlanjen(a)
16.09.2009.
Poruke
4
Broj reagovanja
0
Kada je u pitanju distance casting nemožemo zaobići gospodina Paul Ardena koji do današnjeg dana drži rekord u ovoj disciplini, naravno gospodin Aca Ivanović je i ovom čoveku našao manu a na jednom od foruma nazvao ga smrdljivcem što je prepoznatljivo u njegovim postovima na koje se ja zgražavam. Kada je reč o onom video klipu koji je postavljen na forumu, meni sigurno neće pomoći i nedao Bog da počnem bacati takvim stilom!!!
Po ponašanju dotičnog gospodina se može videti da je ustvari sam "nezreo dečak" jer se zreli dečaci ne ponašaju kao on (primer: on i gospodin Sep u bazenu) na onom video klipu koji je postavio na svom sajtu. A što se bacanja tiče ponekad moramo sagledati i svoje greške jer je nekad pozitivno i potrebno korigovati sebe.

 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
MUNGOS G je napisao(la):
Kada je u pitanju distance casting nemožemo zaobići gospodina Paul Ardena koji do današnjeg dana drži rekord u ovoj disciplini, naravno gospodin Aca Ivanović je i ovom čoveku našao manu a na jednom od foruma nazvao ga smrdljivcem što je prepoznatljivo u njegovim postovima na koje se ja zgražavam. Kada je reč o onom video klipu koji je postavljen na forumu, meni sigurno neće pomoći i nedao Bog da počnem bacati takvim stilom!!!
Po ponašanju dotičnog gospodina se može videti da je ustvari sam "nezreo dečak" jer se zreli dečaci ne ponašaju kao on (primer: on i gospodin Sep u bazenu) na onom video klipu koji je postavio na svom sajtu. A što se bacanja tiče ponekad moramo sagledati i svoje greške jer je nekad pozitivno i potrebno korigovati sebe.
Kako se zove taj njegov stil ? A kojim stilom ti bacaš ? Prosvetli me.
 

Popov

Junior member
Učlanjen(a)
14.06.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
0
Lokacija
Svajcarska
ne kapiram sta hoce covek da kaze sa onom slikom sa kanadskom vizom, ako ima problema sa vizama sledeci put mu mogu mozajmiti moj svajcarski pasos, ne naplacujem nista gratis.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Vjerovatno hoće da kaže da ide da peca neke salmone tamo po kanadama,i da ga boli kurac šta lupaju na BAlkanu i šire.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Valjda će.Vodaju ga ovi iz Skota,skotovi,majku im,kud mene ne pozvaše.
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
ekoljuba je napisao(la):
Kakve veze ima titula ljudi misle da je pogresio i ukazali na gresku ja ne vidim tu napad!!!
javno se izvinjavam ekoljubi, greska u koracima nisam dobro procitao njegov odgovor, kako je vreme odmicalo omaklo mi se i cetvrto pivo, te pomislih da sam i ja master
 
Vrh Dno