DISTANCE CASTING- realna potreba ili ne?

Popov

Junior member
Učlanjen(a)
14.06.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
0
Lokacija
Svajcarska
kako ja vidim na kraju cu morati da vam nacrtam, sve ovo ako i tako izbacujes onda i ti pravis gresku. a  kako je gospodin Ivanovic napisao da mora da se vrati ruka unazad da predvez padne kako treba i to nije tacno. pogledajte na isti link kliknite kod Simona Gaweswortha videcete da prilikom zadnje izbacivanje napred stap uopste nije ni milimetar pomerio a struna je izletela sama . ali zadnji zabacaj unazad je takodje otiso sa stapom prenisko tako da mu se struna vuce po zemlji. pozz
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Konstruktivna kritika ;)

Aj na livadu pa da ti pokažem.Onaj što baca je Aco himself,tako da par onih hepeninga na adi demantuje tvoj stav.Ali nejma veze,ja sam otvoren za sve varijante,s tim da ovo moje ne mislim da mijenjam.KAžu ljudi da tim koji valja ne treba mijenjati.
 

Popov

Junior member
Učlanjen(a)
14.06.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
0
Lokacija
Svajcarska
moze gde hoces i ponese svu opremu sta imas da ulozimo pa ko baci bolje nosi sve. a sada ovako nema veze ko baca kao prvo bilo ko pokazuje neki casting nekome a i snima klip mora to da izvede kako treba, a malo teoretski da objasni jer onaj ko se ne razume mnogo moze samo ko teke da dleda a nista da ne razume. jos nisam video neko da izvodi neki casting a stoi na jednu nogu i na kraju jos se umorio, ja do sada to jos nisam video. dal neko zna da baca ili je instruktor to nema veze ,ja sam napisao da je napravena greska i to  stoi. livada a ?
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
mislim da se neko drugi krije iza prezimena Popov, ako gresim izvinjavam se????
 

Popov

Junior member
Učlanjen(a)
14.06.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
0
Lokacija
Svajcarska
kakvo je to pitanje ne razumem ko moze da se krije iza mene. ja sam video gresku i samo sam napomenuo da je uradjena greska a to mogu i licno sa covekom da gledamo film zajedno i da to pokazem. na zalost ovo ko razume dobro ko ne njegov problem nisam reko da  Aco ivanovic nezna da baca  nego da je napravio gresku a i nije on jedini to se moze svakome desiti. kao sto je i Gawesworth napravio pogledajte dobro ako se razumete o castingu. ja vas sve pozdravljam ali ako covek nije samokritican nece nikada na popravi svoje graske. i jos ovo kada ja uradim jednu klasicnu musicu za lososa (ako znate sta je to razumecete) koja kosta od 50 d0 400 dolara i na kraju napravim malu gresku ,kod mene nema procice nego je isecem i pravim drugu a treba da se radi izmedju dva i osam sati., pa vi vidite  i jos za mene nijedna moja musica nije pahuljica, iako to drugi kazu ja uvek mislim moze i bolje . sa ovim zavrsavam moju posto na ovu temu a vi drage kolege mislite i dalje da nemoze bolje. Bistro
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Niko tebi,Popov,nije rekao da ne može bolje,nego da nisi u pravu za greške.Možda je trenutno pala struna.ili je Aco iskoristio inerciju pa izdigavši lakat tebi to izgleda kao naknadno zatezanje,ali je tehnika bacanja u principu ispravna.JA je koristim,a učio sam je i tog kod koga gostuješ od 20.om.A i ja sam tamo,pa ćemo lako da nađemo zajednički jezik oko bacanja ,ne sekiraj se.
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
Popov, sory, video sam gresku, to moze svakom da se dogodi, i setio sam se ko si...
 

JRK

Newbie
Učlanjen(a)
07.05.2009.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
Javljanje posle duzeg vremena, mislim da kolega Popov apsolutno ima pravo posle 40 sekunde se vidi da Aca ima ispovlacenje, to Masteru ne sme da se desi ne znam da li je sa dva ss,....
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Ovde je najvažnije da sve što pišete pomaže.. i klip i ktritika... meni sve to koristi.
 

MUNGOS G

Newbie
Učlanjen(a)
16.09.2009.
Poruke
4
Broj reagovanja
0
Svaka čast Aci ivanoviću ali ipak mislim da ovog puta nije u pravu i da je gospodin Popov bio u pravu kada je rekao da se greške mogu javiti svakome pa i našem jedinom masteru. Moja zamerka je to što mislim da je naš MASTER zauzeo pogrešan stav kod ovog izbačaja, kao da i sinhronizacija tela nije bila na zavidnom nivou. Učinilo mi se da je ovaj izbačaj izveden sa dosta napora. Mišljenja sam da je naš MASTER  to mogao da izvede i bolje, pa tek onda postavi video klip.

Pozdrav
 

Aco Ivanovic

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
190
Broj reagovanja
0

Momci! (Popov, JRK, Mungos G i ostali talenti)
Fascinira me moc retrospektivne analize i deduktivne sinteze kojom vasi mozgovi raspolazu. Jedini je problem u tome sto se lako zakljucuje da vi o konkretnoj temi ustvari - nemate pojma!
Ne pada mi napamet da komentarisem apsurdne besmislice koje ste izlupetali ovde. Nemam vremena jer se spremam za BC, Ca ***
Mogu vam dati samo jedan savet: facta, facta - non verba! Kada se tako dobro "razumete" u materiju, onda prilozite vas licni video klip kao dokaz o pravilnosti, znanju, vestini, metodi. Tek onda ce mozda neko i da vas prihvati za ozbiljno.

Sve ostalo je samo providna, licemerna i pakosna lakrdija ljubomornih i nezrelih decaka!

Mozda ovo nekome pomogne ...

Pozdrav!


*** BC, Ca: British Columbia, Canada - the steelhead paradise! Vidi sliku!

 

Prilozi

  • Canadian Visa.JPG
    Canadian Visa.JPG
    40,9 KB · Pregleda: 168

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Aco, Sretan put i lepo provedeno vreme  :bye:


Ja mogu da kazem da su meni pomogli neki tvoji snimci da shvatim neke stvari sto setice dalekih zabacaja. Gledao sam i dosta drugih majstora bacanja te kada sam sve to uzeo u obzir mnogo se da naučiti. Naravno, sve je to drugačije i kvalitetnije kada učiš izravno od majstora ali nemaju svi takve mogučnosti pa se moramo zadovoljiti video prikazima.
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
Srećan put dok, i nadam se da će biti lepih fotografija ili video klipova kad se vratiš. Da i mi malo uživamo u BC Ca.
 

Popov

Junior member
Učlanjen(a)
14.06.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
0
Lokacija
Svajcarska
hehehe samo vi g. ivanovicu mislite i dalje da ste najbolji ja ipak mislim da vi nemate pojma a klipova bice pa ce moyda nekome da pomogne.
 
Vrh Dno