Jao stukama! Ali stvarno, ne zezam se.

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Dok je bilo karme nisam smeo da ga okacim ;)
 

Prilozi

  • PA274165.JPG
    PA274165.JPG
    159,5 KB · Pregleda: 167

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Zvezda Srbija :tbumb:
P.S. Ja bih te za ovo karmao + sigurno, a i svi koji znaju šta je dobro za štuku bez obzira na navijačko opredeljenje.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Odakle znas  :) E bas steta sto ukinuse. Jel treb anesto posebno da kazem za boje.  :puke:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
To si ti za bosanske Štuke pravio znam ja one ti se najbolje kače za zelenu boju :D
A i ko tampon bi mogao da prođe :D
ŠALA NARAVNO!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
ni ja se ne zezam...  :yeswink:

12122009770.jpg
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Šone da nije ovo crveno jambolija?
Kakve su posledice po štučiji fond za sad na ovog strimera?
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Druže 100ko nije još proban ,ali je žuta jambolija već davala rezultate tako da ne sumnjam da će i crveno biti zanimljivo u odredjenim situacijama..
čim ga overim ..javljam... ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
i ja sam obnovio kolekciju za štuke baš jučer ali moram još oči da im zalijem epoxyem...večina su to sve Candy strimeri od slinkya i malo supehaira. Uradio sam i jednu tzv. božićnu jelkicu srebrne boje.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Prešao sam na tubice, dosta ih imam za štuku na mojim omiljenim udicama pa reko da uradim i ovako nešto, još nekoliko ču da uradim ovakvih samo drugog kolorita. Prednosti tuba strimera je i tome što na njih možete namontirati udice sa zaštitom od kačenja ili udice kakve vam več pašu. Također ovakvi strimeri su vezani tako da se materijal mnogo življe kreće. Ovde materijal nije vezan po celoj tubici nego samo kod glave tako da mu to daje još više živosti pod vodom prilikom povlačenja, time se pojačaa pulsiranje materijala tj. vibracije. Zbog živahnosti takva imitacija postane još uočljivija štukama kao predatorima koji love na viđeno i na kratak ali ubitačan napad.
main.php


Kod ovakvih tuba strimera balans odradi konkretna teža udica bilo kratkog vrata ili malo dužeg vrata...tako da ako se odlučite vezati ovako a ne kako se to radi klasično na tubicama onda tu nema šta da traže tanke udićice jer če te imati "muvu" bez balansa. Neće plivati kako bi moralo.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Juče sam se uverio da je dobra crno crvena kombinacija. Kiklop je na sličnog crveno crnog strimera kao što je Šonetov imao nekoliko udaraca i tri štuke.
Ja sam promenio podosta strimera i kad sam stavio gurglega crno crvenog imao sam tri lepa površinska napada - izađe štuka skoro cela napolje da joj vidim šare, ali nije mi jasno što se nije ubola. Udice su 1/0 2 x duže, ali imam utisak kao da su napadale rep. Moraću da skratim rep i da proverim teoriju. 
 
Vrh Dno