Jezero "Joca", Ečka

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e sale 100% razumem i meni je tako bilo sa obavezama do mesec dana u nazad. neka, bio si i upisao si se na joci...to je bitno...doživio si jedan deo jocinog sveta i to je vredno samo po sebi...ja se nadam da ču sledeče godine barem jednom na tu vodu ako budem u opšte i išao u vojvodinu kod familije. e...ali kada ja dođem tamo  :lol: ili neču uloviti ništa ili ču uloviti štuju  od 15kg.  :lol: :whistle: :hammer: :whistle:
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Ja ti zelim da dodjes,a ribe ce biti sigurno..samo treba da se potrefi da dodjes u pravo vreme ::)
Eto ja sam cak prvi put izasao na fly i imao ribu..
proteklih godina na varalicu ni jednom nisam bio a da nisam imao minimum 1-2 ribe.
mada jednom sam bio izasao na vodu sat vremena i vratio se.Morao je Jova da doje po mene jer me je orkanski vetar nabio u trsku i nisam mogao da se maknem,e tada sam ga jedino izduvao.
EVO STRIMERA KOJE SAM KORISTIO
DUZINE SU OKO 20 cm na udici 8/0
 

Prilozi

  • IMG_6017.jpg
    IMG_6017.jpg
    380,1 KB · Pregleda: 316

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
baš fini strimeri, ne sumnjam u njihovu lovnost  :tbumb:

po pitanju strimera sam spreman za jocu odavno  :yeswink: možda ih imam i previše a dok ja odem na jocu bit če još kojih navezanih iz dosade ako ne iz potrebe pa pored toliko strimera ni ne trebam zaštitu protiv kačenja vegetacija na njima  :D Mnoge nisam još ni probao jer uglavnom forsiram dva stara koja imaju ogroman broj ubodenih štuka u svojoj karijeri. Ko zna možda dočekaju i dan kada če zaplivati jocom  :)
 

Rosen

Newbie
Učlanjen(a)
13.07.2010.
Poruke
12
Broj reagovanja
0
Lokacija
Ruse/Bulgaria
In early December a group of Bulgaria (from Sofia, just me from Ruse) made ​​a good fishing on lake Joca. Sone told me to look for "Prelivaci", but unfortunately we could only find it in the middle of the second day. Fishing was definitely not easy, the water level was low and for the first time we were on the lake. But I'm sure ... I will come again;)  We do absolutely amateur film, this is only the trailer ;) :

[youtube]0M_GDjekVR4[/youtube]
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Bravo momci, svaka čast na realizovanom izlasku i ulovima! Maideni isto  :tbumb:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ha Rosen! BFC Discovery Pike 9' #8/9 sounds like a nice rod for reasonable money...  :) I'll have to ask Ivan Pigov from Sofia to get me one...  :)



 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
"Hi Rosen", not "Ha Rosen"  :-* No "edit"...  :p
 

Rosen

Newbie
Učlanjen(a)
13.07.2010.
Poruke
12
Broj reagovanja
0
Lokacija
Ruse/Bulgaria
Hi, Goci, I know your name from Ivan Pigov ;)
The "BFC" - "Bulgarian Flyfishing Company" (they are my friends) was made a great fly rods for less money - not only the pike rods - http://bfcflyfishing.com/index.php?cPath=22_107
Stanislav Mankov was fishing with BFC pike fly rod on Joca, I was fishing with Guideline LPX RS #11

Joca je veliko jezero!

P.S. I'm not a trader and if my post is considered advertising, please be deleted!
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Kolko je udaljeno jezero Joca,od  Bg-a, i kolko je dnevna ? Pozdrav
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
http://www.jezerojoca.com/uslugecenovnik.htm, neznam ako jos vaze. Iz Beograda do jezera ima nekih 70 km. Da li neko zna kako radi riba u ovom periodu na jezeru?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja sam trebao možda več u ovaj utorak biti na Joci ali iskrslo mi nešto i odložio se put u SR za neko drugo vreme....baš sam imao veliku želju ali umešali se neki nepremostivi faktori i trt....  :blush:

Ko zna, možda na jesen kada bi meni lično još više odgovaralo  :yeswink:
 

Nenad Bugarcic

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2012.
Poruke
164
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
sebastian je napisao(la):
ja sam trebao možda več u ovaj utorak biti na Joci ali iskrslo mi nešto i odložio se put u SR za neko drugo vreme....baš sam imao veliku želju ali umešali se neki nepremostivi faktori i trt....  :blush:

Ko zna, možda na jesen kada bi meni lično još više odgovaralo  :yeswink:
Sebastian,
U jesen ce vise i stukicama odgovarati! Ja ih ne pokusavam prevariti kad su ovakve vrucine,ali,mislim da bi uspeha jedino imao rano ujutru i kasno uvece..sto naravno nije nista novo za sve one koji iole poznaju grabljivice!
Pozdrav i cekajuci septembar i prve jedenje kise  ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Nenad Bugarcic je napisao(la):
Sebastian,
U jesen ce vise i stukicama odgovarati! Ja ih ne pokusavam prevariti kad su ovakve vrucine,ali,mislim da bi uspeha jedino imao rano ujutru i kasno uvece..sto naravno nije nista novo za sve one koji iole poznaju grabljivice!
Pozdrav i cekajuci septembar i prve jedenje kise  ;)

Ma ja sam trebao da dođem na prvom mestu zbog neke familijske stvari a kada bi samo zbog ribolova dolazio i zbog joce definitivno tek u jesen. A sada kada ču da dolazim nemam pojma. Neki mali odmor cu dobiti negde oktobra ali to je vec rezervisano za jedno kratko turistično putovanje na neko drugo mesto.
 
Vrh Dno