Jezero "Joca", Ečka

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e brate da znaš da bi mi bila to čast....ako putujem u vlastitoj režiji hoću sigurno  :yeswink:  ako moram da se prilagađam drugima i dođem kao "šlep prikolica" teško ču da svraćam ali u svakom slučaju kada se to desi javit ču pa sve koji budu za zajednički ribolov na JOCI mogu doći da se pridruže.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
A ti dodji kao slep do mene, pa cemo dalje s mojim autom da imam izgovor za otici, ovako sam nema sanse da se nakanim tamo a volio bih isprobati par strimera na toj vodi  :) da o druzenju s tobom i kolegam sa foruma i ne pricam  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Gorane, iskreno se nadam da če se to desiti još ovaj mesec. Ako u međuvremenu dobijem posao ili mi se neke obaveze okače otpada ali recimo da je mogučnost otvorena.
 

Sendenca

Junior member
Učlanjen(a)
14.12.2008.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kragujevac, Srbija
Gde su postovi ???
Sada ste mi obrisali post i nikad vise!!!
A to "Nikad vise" znaci u pravom smislu te reci, jer se nikada vise necu konektovati na vasa forum.
Slobodno uzmite gumicu i izbrisite mi profil!!!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
nije posteno ako je tako
,dajte da vidimo sta je covek napisao....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sendenca je napisao(la):
Gde su postovi ???
Sada ste mi obrisali post i nikad vise!!!
A to "Nikad vise" znaci u pravom smislu te reci, jer se nikada vise necu konektovati na vasa forum.
Slobodno uzmite gumicu i izbrisite mi profil!!!

Ama opusti se i navikni se vise na to. Ja sam potpuno oguglao na par pojedinaca koji ostave samo ono sto njima odgovara. Ne trpim nepravdu ali sta da se radi...
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Pa dobro jel vama još nije jasno da je tema Joca, ne Šone, ne Ekoljuba, ne njihovo podjebavanje i prepucavanje, ne nečije glupe upadice i podjarivanje vatre nego "J O C A"  ako će vam tako biti lakše onda prebacite krivnju na moderatore i njihove prohtjeva da brišu, ako se držite tematike i održavate normalne razgovore i konstruktivne rasprave nema brisanja a ako ne... e onda gumica radi.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Jeste i jasno je koja je tema. Ali ako dozvoljavate da nadobudni egomanijaci napucenih usta pisu gluposti o nekoj vodi, sigurno ce se naci neko da poveruje u te gluposti. Jel to normalno i posteno? Neko ko nije mogao da zabelezi vredan trofej na Joci treba da omalovazava vodu maksimalno? I pritom se predstavlja kao ultimate pike hunter, ej zamisli pa ovo ce da citaju i neka deca i da poveruju da je ultimate... Ok ako se slazes sa tim, nemam ni ja nista protiv.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Da bi se diskutovalo i tvrdilo nešto suprotno od onoga koji je pre nešto tvrdio npr. o JOCI nema potreba srozavati se na nizak nivo. Nema potrebe za vređanjem i provociranjem osobe direktno i potpuno je besmisleno. Nekom se dopada JOCA nekome ne. Svako ima pravo da kaže šta mu se ne dopada ali ako debata ide več na ličnoj osnovi onda to rešavajte PRIVATNO a ne pred oči sve čitalačke javnosti.



Dakle JEZERO "JOCA", EČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Daj bre seb zajebi te price. Zbog buducih musicara treba bre raskrinkati svakoga ko sebe predstavlja onakvim kakav zapravo nije. Pa zar ovaj forum nije to vec uradio sa Mixmasterom pod istim izgovorom? I sad bi da stanete u zastitu jednog napucenog narcisa i da njegove postove ufazonu "rastrtio sam stuke", "pobedio sam varalicare", "trtim enormne kolicine ovih dana" , "ultimate pike hunter" ,...prihvatate kao normalne? Za slicne stvari Mix je trajno banovan. Ne zbog svojih postova vec zbog egomanijacnih tripova. Dvostruki arsini, ali vama to izgleda nije tako.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Grešiš Bojane, ja lično nisam na ničijoj strani a niti interesa nikakvih nemam,....ajde da ne urnišemo ovu temu badave!....ok?

Nadao sam se ovih dana nekako dolepršati sa jednim rođakom do Srbije na par dana pa onda iči i loviti na JOCI ali trt....iskrnuše neke gluposti i troškovi  :mad: time i nove obaveze....jurnjava.....propadoše moji planovi za ribolov na JOCI ove godine 100%  :mad:

Nadam se da ču uspeti sledeče godine da se i ja oprobam sa "jocinim" štukama  ::)
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
7 Bugara je pecalo na Joci prošlog vikenda, zanimljivo je da su mušičari prošli bolje od varaličara!  :D

Što bi reko Šone: pobedili ih!  :)

Ja plačem što po ovom toplom vremenu ne mogu na Jocu, ali 300 km u jednom pravcu je mnogo... Plus putarina, plus spavanje...

Ostaju mi bare oko Niša kao uteha...
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Danas smo na Joci ugostili dvojicu kolega iz Madjarske. Vreme savrseno stucije. Kasno smo poceli negde oko dvanest i to tu odmah ispred hangara gde je odmah i krenula akcija. Moj cale je na varke za sat vremena imao preko deset napada stuka uz 5-6 izvadjenih riba. Predvece skoknili do prelivace gde je u mom camcu izostala akcija a Dane i kolega iz madjarske su imali nekih 5-6 riba plus jos nerealizovanih napada. Sve su svemu preko 10 riba na dva camca za jedno popodne od kojih najveca imala 6-7 kg.

Goci sve u svemu sranje, nema razloga da dolazis.  8)
 

crnigruja

Junior member
Učlanjen(a)
28.11.2011.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Lokacija
pancevo
Goci je napisao(la):
Nije na fly, al je sa šarama kakve ima 1 od 1000 štuka, pa bi bilo greota od Boga ne okačiti sliku ove "Jocine" štuke!

Najlepši štukac koga ja ikad videh. Najlepša riba koju upecah za 20 godina lomatanja uz vode:

tigerBez.jpg


Horizontalne pruge, ponegde mramoraste ko kod glavatice. Ma jednom lepa riba!

Nismo merili ni dužinu, a kamo li težinu, već ga brže-bolje bućnuli nazad.

tigrePlivaj.jpg


E kad ovo upecam na muvu, kačim štap o klin i počinjem profesionalno da se bavim golfom!  :lol:
stvarno lepa riba
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Evo mene posle duzeg vremena da dam konkretan kratak izvestaj za moj PRVI FLY izlazak na jezero Joca!
Ove godine sam malo vise dao akcenat musicarenju stuke i imao bas dosta ulova,uglavnom pickica do 1 kg na par voda.Uglavnom Zasavica,Tamis.Smatram da je i to dobra odskocna daska i upoznavanje sa tematikom,rutinom,samim iskustvom musicarenja Stuke.
Uspeo sam da se organizujem nekako i pripremio se za Jocu,navezao par Divera i naostreno krenuo...
Isao sam sam i cekao da me neko odslepa do prelivace na kojoj sam svega jednom bio pre dve godine i uhvatio jednog bucova :doh: tako da ne znam monogo o njoj.
Odvezla su me gospoda bas sa ovih klipova,koji su prema meni bili i vise nego korektni,tada sam ih i upoznao...MADA OVI KLIPOVI SU JEDAN UZAS TEZAK I KATASTROFA.Mada svi mi znamo kako se snimaju emisije itd....
Kada smo stigli na prelivacu stao sam pored njih na nekih 20 metara uz granje na levoj strani...
izvukao sam nekih 15m kanapa i zabacio u granje koliko da pokvasim kanap,sledi drugi zabacaj i dobijam ribu...samouveren i umisljen da je to tek pocetak s'obzirom da sam dobio ribu u drugom zabacaju...lagano je zamaram,uzivam u voznji i zovem kolege da me slikaju i dok sam pruzio grip da je prihvatim otkaci se ispred samog camca!Sam sam kriv mogao sam mnogo brze da je izvadim nego ja lagano,pritom sam u sebi pomislio dok sam je vadio "PA I NIJE NEKA"  :doh: bila je oko 3-4kg
Narednih 45minuta 6-7 camaca niko nije imao ribu,onda je pocela po koja da se javlja.
JA do kraja dana nisam imao ni cvrk!!!
Od 6-7 camaca tog dana 2 camca nisu ni videla ribu,a ostali su imali po 1-2 i to 2-3kg i mozda dve 5,6,7kg nisam siguran...
To je bilo pre jedno mesec ipo dana jos je bila dnevna temperatura 20 stepeni,sunce..
Bas sam se trudio i raspao od zivota...eto nije mi se dalo da je slikam...to mi je bila i najveca do sada na fly.
Kupio sam skupe kanape,full oprema,sve i zakljucio sam da sto bolju opremu imam to i manje vremena imam za pecanje...
Svake godine pricam e od ove sezone cu vise da idem,e sad cu ozbiljnije.Ustvari idem sve manje i manje!Pozz
'ću poludim od obaveza :doh:
 
Vrh Dno