Kako je Catch & Release stekao popularnost kod nas

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
evo jos ovaj snimak i necu vise ali ovi stvarno nisu normalni ,ovo je finale svog ludila koje se desava kod nas na vodama .....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zEFqbalqxvI[/youtube]​
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Hajde da napravimo kolektivnu prijavu za ove i ovakve. Potpisemo se svi, i udruzimo snage (mozda jos neki forum), a onda posaljemo na adrese sa sve snimcima. Ko gazduje ovim vodama plus ministarstvo. Pa makar da nam savest bude cista...
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Bojane ovo je Tamiš ,pretpostavljam mesto gde se uliva Karašac (kanal koji povezuje Dunav sa Tamišom) mislim kod Čente ,nikada nisam išao toliko uzvodno tako da nisam 100% siguran ali sve ukazuje na to ,iz priče ovih likova došli su čamcem iz Pančeva uzvodno Tamišom ..
Na žalost nisu oni jedini ovako je prošla celokupna prošla sezona ..muvanje na kedera i tone odnesenih ovakvih štukica koje su po nekoj mojoj proceni ušle iz Dunava da migriraju  u Tamiš i pošto je bila spuštena brana cele godine i one velike poplavne vode ,mogle su da idu skroz uzvodno do Tomaševca ..Čamci su celokupnu prošlu sezonu samo zujali gore ,dole ..bez ikakve kontrole !
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ma ovde samo jedno resenje ima.....izbusiti camac i potopiti ga pa nek onda jedu ili sta vec rade sa tim stukicama koliko hoce...a moze i govnjiva motka to je jos bolje..... :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
gegula je napisao(la):
ma ovde samo jedno resenje ima.....izbusiti camac i potopiti ga pa nek onda jedu ili sta vec rade sa tim stukicama koliko hoce...a moze i govnjiva motka to je jos bolje..... :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:

Svi ste hrabri na forumu ali niko na delima vec kao picke cutite kad prodjete pored ovakvih likova. Osim toga pozivanje na linc, i razvaljivanje tudje imovine stavlja te u isti kos sa njima, u cemu si ti onda razlicit od njih Gegula?
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
simpson H je napisao(la):
Hajde da napravimo kolektivnu prijavu za ove i ovakve. Potpisemo se svi, i udruzimo snage (mozda jos neki forum), a onda posaljemo na adrese sa sve snimcima. Ko gazduje ovim vodama plus ministarstvo. Pa makar da nam savest bude cista...

POTPIS !!! 
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
U pravu je Bojan ,ne treba pozivati na fizičke obračune i slično ,dobio sam informaciju od drugara sa jednog drugog foruma da je već ove snimke pre izvesnog vremena prosledio gde treba ministarstvu za zaštitu životne sredine  i da uopšte nije bilo reakcije nadležnih ni do dan danas  ... eto toliko o tome . ..

Rancic je napisao(la):

okej ajde
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Sigurno da je u pravu. Zabole me da se bijem sa nekom lokalnom budaletinom. 
Šta tamo radi ribočuvarska služba - ovde očigledno nema kontrole.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
simpson H je napisao(la):
Hajde da napravimo kolektivnu prijavu za ove i ovakve. Potpisemo se svi, i udruzimo snage (mozda jos neki forum), a onda posaljemo na adrese sa sve snimcima. Ko gazduje ovim vodama plus ministarstvo. Pa makar da nam savest bude cista...

ti budi kordinator i kazi sta treba svako od nas da uradi i ja se prvi javljam, promene polaze od malih (velikih) ljudi  :tbumb:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Znate šta ? ja više ne verujem ni u šta ! Ako se sećate pre godinu dana se vodila na forumu polemika oko kupovine kao nekih opštih sveobuhvatnih godišnjih ribolovnih dozvola . Bojan se verovatno seća jer se vodila malo žešća polemika da li treba kupovati ili bojkovati i slično .Iako sam bio oštar protivnih kupovine tih dozvola od 5000.din jerbo sam znao da će stanje ostati ,isto tj možda biti i još gore opet sam verovao negde u dubini duše da će se nešto desiti nabolje  .Kao neki zakoni o ribama ispod mere ,pored mere ,van mere i ostalo su samo jedno slovce na papiru sa kojim nas zaludjuju ,pričao sam i prošle godine da se ništa od toga na vodi koje ja posećujem apsolutno ne poštuje .Pretili su sa nekim drakonskim kaznam.a ,te ovo ,te ono ..i šta je bilo na kraju ? ništa ,tresla se gora rodio se miš .Eto ljudi satiru štuke ispod mere ,u nenormalnim količinama ,potpisuju se i javno objavljuju svoje snimke ..i nikom ništa .. kao i uostalom sve ostalo ovde!
Ja kada bi ulazio u konflik sa svakim koga vidim na vodi a to su u 99% ,ovakvi i slični likovi verovatno bih trebao da dignem ruke od ribolova i mesto mušičarskog štapa da nosim bezbol palicu !
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa hocu li ja jednom nesto ovde napisati a da me doticni simpson ne poklopi sa njegovim izjavama........pa brate mili pusti me da kazem sta hocu i sta mislim i drugo nemoj da me nazivas pickom jer me ne poznajes........
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Prvo nisam tebe nazvao pickom nego se vrati pa procitaj ponovo.  To sto se ti osecas "poklopljenim" je samo jedan od dokaza da ona poslovica "ispeci pa reci" ipak ima nekog smisla.
Javni forum vidljiv na netu, pisana rec koja je daleko vaznija od usmene jer o njoj postoji evidencija, pa zasto i administraciji ovde pravis sranje pozivanjem na linc, busenje camaca i slicno? Ko si bre ti decko da buses nekome camac? Sa kakvim pravom da ugrozavas tudju imovinu? Zamisli da svako od nas uzme zakon u svoje ruke, tumaci ga kako pozeli a onda krene i da sankcionise!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ma sa tobom se necu raspravljati sigurno .....i ako si covek vise nemoj citirati moje postove ni o kom kontekstu  :bye:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
simpson H je napisao(la):
Hajde da napravimo kolektivnu prijavu za ove i ovakve. Potpisemo se svi, i udruzimo snage (mozda jos neki forum), a onda posaljemo na adrese sa sve snimcima. Ko gazduje ovim vodama plus ministarstvo. Pa makar da nam savest bude cista...

Ja zadnjih par godina nisam video pametniji post na forumima.  :respect1:
 
Vrh Dno